>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betfan zawiesza działalność?

T 1

taikan

Użytkownik
Pierwsza wypłata zlecona przed aferą wypłacona w piątek. W weekend za resztę depozytu zagrałem, wygrałem, wczoraj zleciłem i po chwili na koncie. Jest niepewność czy po pewnym czasie nie stracą płynności ale w chwili obecnej nie widzę żadnego bukmachera legalnego, u którego mogę dostać podobny zysk - nie chodzi o kursy a przelicznik bez podatku (x1.00 zamiast 0.88) - oferta "graj bez podatku" czynna cały czas i bardzo często również "happy hours" robi totalną różnicę w stosunku do innych bukmacherów. Dodatkowo "matchday boost" podwyższa bardzo popularne wydarzenia i tez dzieki niemu skorzystałem.
Jesli macie jakiegos innego bukmachera, u którego można podobny zysk uzyskac to wolalbym bezpieczna firme ale jesli nie to chyba bede ryzykowal kolejna wplate w betfan.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Wyjedz sobie na kilka dni do UK, pozakladaj konta w banku i weź karte Vise Debit, do tego konta w bukmacherach typu Bet365, betfair i wroc do PL i graj przez VPN
 
mrmrk 2

mrmrk

Użytkownik
Pierwsza wypłata zlecona przed aferą wypłacona w piątek. W weekend za resztę depozytu zagrałem, wygrałem, wczoraj zleciłem i po chwili na koncie. Jest niepewność czy po pewnym czasie nie stracą płynności ale w chwili obecnej nie widzę żadnego bukmachera legalnego, u którego mogę dostać podobny zysk - nie chodzi o kursy a przelicznik bez podatku (x1.00 zamiast 0.88) - oferta "graj bez podatku" czynna cały czas i bardzo często również "happy hours" robi totalną różnicę w stosunku do innych bukmacherów. Dodatkowo "matchday boost" podwyższa bardzo popularne wydarzenia i tez dzieki niemu skorzystałem.
Jesli macie jakiegos innego bukmachera, u którego można podobny zysk uzyskac to wolalbym bezpieczna firme ale jesli nie to chyba bede ryzykowal kolejna wplate w betfan.
To jest słuszna uwaga o przeliczniku. Też mam nadzieję, że nie polecą - zwłaszcza, że to oni na górze się między sobą przepychali, a jak upadną, to my stracimy
 
T 1

taikan

Użytkownik
Wyjedz sobie na kilka dni do UK, pozakladaj konta w banku i weź karte Vise Debit, do tego konta w bukmacherach typu Bet365, betfair i wroc do PL i graj przez VPN
Dzięki za poradę, zastanawiam się tylko jaki wtedy adres trzeba podać i czy nie będą jakiegoś listu na niego wysyłać. Dodatkowo z tego co pamiętam bet365 blokował praktycznie wszystkie vpn-y.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
to sobie kup telefon na dwie karty SIM i opolacaj comiesieczny pakiet danych na karcie brytysjkiej i operuj z niej z Polski i z niej graj
Zadnego listu nie wysylaja jak podasz brytyjski adres podejrzewam ze nawet z airbnb czy z hotelu przejdzie a hotele tansze niz w Polsce
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Potwierdzeniem adresu i doroslosci jest karta debetowa. Zakladasz konto, podajesz numer, wplacasz i wyplacasz.
To jak masz karte do bankomatu to wszyscy zakladaja ze juz bank zweryfikowal twoje dane przy zakladaniu konta bankowego wiec potem masz weryfikacje wszedzie z glowy
Zreszta nawet jak bank nie chce zalozyc konta (zdarzaja sie geniusze) to jest mnostwo innych sposobow pozabankowych
Teraz jak jets koronawirus duzo latwiej bo nie musisz isc do banku fizycznie , as uproszczone procedury.
Przyjezdzasz, zatrudniasz sie na kilka dni do przerzucania paczek, z listem od pracodawcy idziesz do banku (tzn teraz chyba sie skanuje i uploaduje), zalatwiasz wszystkie formalnosci.

A potem dziekujesz za uwage, na konto bankowe zakladasz konta u wszystkich bukow, zbierasz dobry tysiac funtow bonusu jak nie wiecej i grasz skad chcesz

Z dowolnego miejsca swiata potem sobie grasz
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Potwierdzeniem adresu i doroslosci jest karta debetowa. Zakladasz konto, podajesz numer, wplacasz i wyplacasz.
To jak masz karte do bankomatu to wszyscy zakladaja ze juz bank zweryfikowal twoje dane przy zakladaniu konta bankowego wiec potem masz weryfikacje wszedzie z glowy
Zreszta nawet jak bank nie chce zalozyc konta (zdarzaja sie geniusze) to jest mnostwo innych sposobow pozabankowych
Teraz jak jets koronawirus duzo latwiej bo nie musisz isc do banku fizycznie , as uproszczone procedury.
Przyjezdzasz, zatrudniasz sie na kilka dni do przerzucania paczek, z listem od pracodawcy idziesz do banku (tzn teraz chyba sie skanuje i uploaduje), zalatwiasz wszystkie formalnosci.

A potem dziekujesz za uwage, na konto bankowe zakladasz konta u wszystkich bukow, zbierasz dobry tysiac funtow bonusu jak nie wiecej i grasz skad chcesz

Z dowolnego miejsca swiata potem sobie grasz
O kurde ale kombinacji i to tylko po to zeby grac w buku UK. Najprosciej jest kupic gotowy doks, ktorym potwierdzisz swoje "zameldowanie" w UK a nastepnie kupujesz na allegro za pare zloty karte do tel UK aby miec IP z UK. Koniec koncow nie musisz sie nawet ruszac z domu ani latac samolotem w ta i z powrotem ani przerzucac paczek. Sam lot do UK wyjdzie ci 10x drozej niz zrobienie tego o czym napisalem nie wspominajac juz o stracie czasu :p
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
żaden kupiony dokument nic ci nie da bo bukmacherzy w UK robią simple credit check, więc jeżeli nie ma cie w brytyjskim systemie to zwykłym kupionym papierkiem nie potwierdzisz tożsamości
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Moze i sie da tak jak mowi ranczo, ale kto by sprzedawal swoje dokumenty, przeciez mozna kredyty na to wziac, energie, telefony, tablety, wszystko.

Poza tym jak wlascicielowi komus cos nie spasuje to zrobi 'weryfikacje', zmiane danych w dowolnym momencie i tyle srodkow na koncie widziano

Lepiej na siebie
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
żaden kupiony dokument nic ci nie da bo bukmacherzy w UK robią simple credit check, więc jeżeli nie ma cie w brytyjskim systemie to zwykłym kupionym papierkiem nie potwierdzisz tożsamości
Jakiś rok temu byłem w UK, zrobiłem na siebie konto (nikgdy nie miałem nic wspólnego z UK), przesłałem jakiś 'pożyczony' rachunek za gaz, mój ID i wszystko ładnie zweryfikowali. WIęc nie wydaje mi się żeby bet sprawdzał w jakimś systemie, ba, ciekawe jak by mógł wejść w posiadanie takiego systemu.


Moze i sie da tak jak mowi ranczo, ale kto by sprzedawal swoje dokumenty, przeciez mozna kredyty na to wziac, energie, telefony, tablety, wszystko.

Poza tym jak wlascicielowi komus cos nie spasuje to zrobi 'weryfikacje', zmiane danych w dowolnym momencie i tyle srodkow na koncie widziano

Lepiej na siebie
Przecież nikt nie sprzedaje swoich dokumentów :LOL: Dokumenty są brane z jakichś firm telekomunikacyjnych przede wszystkim.
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
no właśnie, byłeś w UK założyłeś legalnie konto więc do tego systemu wszedłeś.
Tego typu zarejestrowane instytucje które muszą weryfikować tożsamość mają po prostu dostęp do takie systemu. Taka sama procedura odbywa się przy braniu jakiegokolwiek abonamentu, online. Zresztą samemu można sobie sprawdzić że jak zrobisz sobie taki credit check to znajdujesz wszystkie informacje o sobie, gdzie masz konto, ile masz adresów ze sobą powiązanych itp
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Sa agencje ktore wysylaja raporty finansowe odplatnie oczywiscie, czy np ktos ma wyrok, jest dluznikiem alimentacyjnym, nie zalega z platnosciami, mozna sobie zamowic raport dotyczacy osoby dowolnej, sasiadow itp, do kogo nalezy jego dom

Tak samo oczywiscie mozna zamowic raport czy kontrahent wywiazuje sie ze zobowiazan rzetelnie

Nic w tym dziwnego nie ma, kazdy robiac z kims biznes lubi wiedziec z kim ma do czynienia

Dziwi mnie ze tylko okreslone firmy maja dostep i sprzedaja te dane, jak np 192.com, dlaczego ma sie za to placic i to spore pieniadze jesli zamawiamy pojedyncze osoby. Jesli kupujemy hurtem to oczywiscie cena za jednostke symboliczna

Zalezy jaki poziom testow, czy ktos ma zobowiazania to juz glebsze dane, bukmcherzy zapewne tak jak telefony na karte, jakas tam weryfikacja jest, ale symboliczna i to ze masz 30 tysiecy funtow dlugu i nie placisz od 15 lat to nie ma najmniejszego znaczenia bo wplacasz z debetu a wiec jestes pozadanym klientem
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
No to jest problem, bo kumpel też założył konto w becie UK, tyle że nie przekraczając granicy i też ma wszystko zweryfikowane
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kupilem rachunek za prad UK na swoje dane i nim zweryfikowalem swoje konto w bet365. Gram od ponad 2 lat i nie ma zadnych problemow. Weryfikacje przeszedlem tego samego dnia co zakladalem konto bez zadnych komplikacji. Nigdy nie bylem w UK. Jest ochrona danych osobowych i zaden buk nie moze grzebac w jakims panstwowym systemie w celu wyszukania informacji o danym kliencie.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
nie ma zadnych panstwowych systemow. Sa firmy gromadzace dane upowaznione do zbierania i wysylajace raporty na zadanie

No z firmami energetycznymi mozna wszystko, nawet zadzwonic ze jestem Andrzej Duda i chce zalozenia licznika na prad i gaz beda wysylac rachunki. Nic im nie trzeba

Ktos nawet moje dane kiedys podal, potem listy przychodzily jak wsciekle zeby placic, czasem 2 razy dziennie, urwalo sie jak zmienilem mieszkanie i nowe ma tylko gov.uk, bank i jest spokoj
 
Do góry Bottom