>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfan zawiesza działalność?

perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Ale coś jest nie tak, wypłaty od 24 godzin stoją a zawsze mieli szybkie w 15 minut. Czat wyłączony. Jakieś problemy mają, pytanie czy techniczne czy jakieś inne.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Również doszły mnie takie słuchy...
Weź teraz bądź mądry i gdzie tu zagrać na weekend ...
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Padla strona i sie nie otwiera. Komunikat nieco bardziej obszerny.

"
Z przykrością informujemy, że w związku z odwołaniem większości rozgrywek sportowych, będących konsekwencją epidemii koronawirusa w całej Europie, zmuszeni jesteśmy zawiesić do odwołania realizowaną przez nas dotychczas całą działalność bukmacherską.

Zarząd Spółki "
 
C 171

cinek773

Użytkownik
Akurat jak wszyscy planują wznawiac rozgrywki oni znikają... Niby legalna firma to kasę powinni oddac😂
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Padla strona i sie nie otwiera. Komunikat nieco bardziej obszerny.

"
Z przykrością informujemy, że w związku z odwołaniem większości rozgrywek sportowych, będących konsekwencją epidemii koronawirusa w całej Europie, zmuszeni jesteśmy zawiesić do odwołania realizowaną przez nas dotychczas całą działalność bukmacherską.

Zarząd Spółki "
idealny moment jak wraca bundesliga i ekstraklasa, ściema do kwadratu 😂
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Nic o wypłacie środków nie napisali, więc mogą być problemy.

No i dziwna ta cała spawa, do niedzieli czy poniedziałku wypłacali w 15 minut i nagle się zwijają?
 
T 0

Tw1nS99

Użytkownik
To to jeszcze nic, wczoraj zapisali mnie do programu VIP - BETFAN Concierge, a jeszcze dzisiaj rano prowadziłem korespondencję mailową z moim opiekunem VIP na temat przyznania mi bonusu 100 % od depozytu :D Chyba w ostatniej chwili udało mi się uchronić przed stratą kasy z tego co widzę :D Cyrk na kółkach normalnie :D
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
No żart, jeszcze 2-3 dni temu reklamowali się na całego, pełno zdarzeń, reklamowali powrót bundesligi itp i nagle zamykają. Pozostaje tylko czekać do 7 dni roboczych na przelew (taki mi wczoraj na czat podawali jak jeszcze działał).

Niestety czuje, że będzie problem, bo w komunikacie ani słowa nie powiedzieli o wypłacie środków.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
No żart, jeszcze 2-3 dni temu reklamowali się na całego, pełno zdarzeń, reklamowali powrót bundesligi itp i nagle zamykają. Pozostaje tylko czekać do 7 dni roboczych na przelew (taki mi wczoraj na czat podawali jak jeszcze działał).
upadające biuro podróży też sprzedaje wycieczki do ostatniej minuty działalności ;)
 
A 0

adamek391

Użytkownik
Na twitterze i kilku innych stronach można przeczytać że ''mniejszościowy udziałowiec firmy próbuje dokonać wrogiego przejęcia.'' Niech oddają pieniądze i robią sobie co tam chcą ...
 
M 0

molibden

Użytkownik
Nie wiem jak wyglądało w sytuacji zawieszania Milenium. Czy gracze oddzyskali całość funduszy. Być może będzie jakaś analogia. I co w ogóle regulamin umowy mówi (jeśli w ogóle uwzględnia)o takiej sytuacji. Najgorsze, że przyjmowali wpłaty do samego końca, a wypłaty nie działały ponad dobę. Wiedząc, że są już niewypłacalni czerpali ciągłe korzyści. Brak słów.
 
M 27

matrixman93

Użytkownik
Couch mnie powiadomil ze mieli zebranie. I że kasa ma być wyplacana w kilka dni, nie wiadomo na jakiej zasadzie beda rozstrzygniete postawione kupony, I na jakiej zasadzie bedą zlecane wyplaty, czy bedziemy dostawać chwilowa mozliwość zalogowania sie i wypłaty, czy beda wyplacać wszystko. Maja w ciagu kilku dni odpowiedzieć na te pytania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Do góry Bottom