>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betfan zawiesza działalność?

B 482

bmoran

Użytkownik
W 2018 roku tylko 2 bukmacherow przenioslo zyski. To STS, Fortuna. Reszta bukow z licencja wszystko na minusie. STS przyniosl zysk na poziomie 164 mln zl zas Fortuna na poziomie 78 mln zl. Totolotek 11 mln zl na minusie zas Forbet 2 mln zl. Reszta na minusie ale nie ma danych. Totolotek poza tym niedawno zostal przejety przez niemiecka firme i generalnie jego udzial w rynku bardzo spadl. Jakbym mial strzelac kto na ten moment jest w TOP 3 to powiedzialbym, ze STS, Fortuna i Forbet. Sytuacja Forbet od 2018 roku sie poprawila wiec mysle, ze sa w TOP 3.
Ale co ma zysk do miejsca w rankingu? Zysk i jego wyplata w dywidendzie to podwojne opodatkowanie, ktorego nikt nie chce. Zreszta wiele jest firm, ktore zostaly zalozone z 20 lat temu i przynosza strate na papierze rok w rok. Liczy sie obrot, jesli mamy mowic o pozycji na rynku.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ma ktos podobny problem? Chcialem cos pograc tuz przed tym jak ich strona padla i pozniej myslalem, ze ten komunikat jest z tym zwiazany. Teraz dalej mam ciagle ten sam komunikat wszedzie. Obojetnie co bym kliknal nawet stawka 1zl to za kazdym razem blad i ta informacja. Na czacie u tych glupkow sie niczego nie dowiedzialem bo "nie mamy wgladu na limity gracza". Jest komunikat abym skontaktowal sie z biurem obslugi gracza a tam mi mowia, ze nie maja wgladu w limiti i nie moga mi pomoc. Tutaj wrzucam moze ktos ma podobnie. Moze po prostu tak mi konto zlimitowali, ze juz nic nie moge postawic no ale.. dziwne.


1589573662314.png
 
A 0

adamek04

Użytkownik
Dla mnie betfan to najlepszy buk do darta. Praktycznie tylko to gram. Rozliczenia maksow nawet w trakcie meczu. Tego nie mam nawet na uni. A oferta bardzo dobra
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
widzę, że kolega ma małe pojęcie - dostawcy są większości Ci sami, różne są marże i pozostałe konfiguracje zakładów
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
glupa palisz? masz wogole jakies pojecie na ten temat? czy cos tam uslyszales i probujesz Pana forum zgrywac?
 
A 918

andrusek1905*

Użytkownik
Jeden z Was piszę o live, drugi prawdopodobnie o zakładach przedmeczowych. I się bedziecie przekrzykiwać zamiast sprobować zrozumieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 171

cinek773

Użytkownik
Dla mnie to marne pocieszenie ten freebety 10 zł. Jak narazie nie mam wypłaty która zlecilem. No i bonus mi wygasł w trakcie jak oni mieli te swoje problemy. Mam czekać na decyzje
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kasę powinieneś odzyskać, gorzej z bonusem. Trzymam kciuki żeby przedłużyli czas jego ważności o te trzy dni.

PS. Zwracam honor, mam ten freebet 10 zł. Bardzo sprytnie schowany i niemal niezauważalny gdy jest się nieświadomym jego istnienia, ale jest.
 
C 171

cinek773

Użytkownik
No właśnie ja go przypadkowo zobaczyłem. Myślałem że to może rekompensata za ten utracony bonus. Trochę lipa bo chyba on jest bez mnoznika. Taśmę jakaś można puscic
 
Do góry Bottom