>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfan zawiesza działalność?

K 0

kamiliwan

Użytkownik
Komus juz moze rozliczyli zalegle kupony?
Post automatycznie złączony:

Komus juz moze rozliczyli zalegle kupony?
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Sytuacja wlascicielska wyjaśniona, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze ;)

AKTUALIZACJA [15.05.2020]
Poniżej przytaczamy pełną informację prasową dot. obecnej sytuacji w spółce Betfan:

“INFORMACJA PRASOWA, Warszawa, 15 maja 2020

Konflikt w BETFAN zażegnany, gracze mogą czuć się spokojni

Doszło do porozumienia między podmiotami zaangażowanymi w spółkę BETFAN. Firma PAJP, będąca pośrednio właścicielem 89% udziałów w BETFAN, odkupiła pozostałe 11% od spółki Chałas i Wspólnicy Inwestycje. Tym samym PAJP, za pośrednictwem NEWBET, jest obecnie jedynym właścicielem BETFAN. Na stanowisko prezesa powrócił Piotr Sienkiewicz, zaś funkcję przewodniczącego rady nadzorczej objął Łukasz Łazarewicz. Każdy z graczy posiada pełen dostęp do swojego konta i pieniędzy.


– Jestem pomysłodawcą i twórcą BETFAN od założeń, przez wprowadzenie na rynek i rozwój działalności w Polsce. Wspólnie z zespołem spółki kierowanym przez prezesa Piotra Sienkiewicza w ciągu niewiele ponad roku zbudowaliśmy spektakularny sukces rynkowy, zdobywając 5-6 pozycję wśród największych firm w branży. Dziękuję wszystkim za ciężką pracę, która pozwoliła nam to osiągnąć. Jednocześnie, dziękuję naszym graczom za okazane zaufanie i zapewniam, że ma ono swoje solidne podstawy. Zespół BETFAN opiera się na ekspertach branżowych, którzy realizują strategię długoterminowego rozwoju i mają kompetencje, by ten ambitny plan zrealizować. Sytuacja spółki jest już wyjaśniona, a struktura własnościowa jednolita. Cały zespół BETFAN wraca do pracy, by zapewnić naszym graczom jeszcze ciekawszą ofertę – komentuje Łukasz Łazarewicz, prezes zarządu NEWBET i przewodniczący rady nadzorczej w BETFAN.
 
M 27

matrixman93

Użytkownik
A tak wieszaliscie na nich psy. Jeśli doszło do wrogiego przejecia to musieli się ratować wyłączeniem strony i całego portalu. By chronić dane i kase graczy.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Smród pozostał i bardzo dobrze. Teraz można już pisać po fakcie tak jak kolega wyżej, że "panikarze", że to, że tamto. Ale jednak "legalny", "licencjonowany" buk zrobił numer, gdzie wielu graczy, kilka nocy przespało niespokojnie. Jak widać, nie są nieskazitelni.

Jeszcze mnie rozbawiło "zbudowaliśmy spektakularny sukces rynkowy, zdobywając 5-6 pozycję ". Rzeczywiście, w gronie "licencjonowanych" firm to ogromny sukces. Sami się zaorali.

Dobrze, że kasę odzyskaliście.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
To forum dyskusyjne czy onetowe forum ściekowe? Wyraziłem swoją opinię, możesz się nie zgadać, ale nie będę milczał bo tak mi nakazałeś. Bycie 5-6 pozycją na rynku, gdzie tych legalnych buków jest niewiele, to rzeczywiście powód żeby się szczycić i mydlić oczy ludziom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
C 171

cinek773

Użytkownik
Mi jeszcze nie wyplacili. Wypłata zleconą dzisiaj jak tylko strona zaczęła działać. Do tego anulowali bonus którego nie mogłem dokończyć obrócić ponieważ nie rozliczali kuponów. Jest ktoś kto jeszcze nie dostał wypłaty?
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Sorry, ale badz w TOP 6 czekogolwiek w kraju, albo zamilcz
😂😂😂
To jest tak samo jak ten biegacz co się szczycił bo zajął 4 miejsce na 4 startujących.
Za wybory i zdarzenia z Kidawą nadal nie ma zwrotów. Nadal czekam.
Edit. Zwroty za kupony na wybory się pojawiły.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
M 0

MauryMorris

Użytkownik
Przed chwilą na próbę zagrałem live'a za 5 zł z jakimś kosmicznym kursem. Co ciekawe weszło i pieniądze miałem w 15 minut po ogłoszeniu wyniku. O ile niesmak pozostał, to mam nadzieję, że pójdzie ku dobremu i wszyscy odzyskamy kasę :)
 
B 482

bmoran

Użytkownik
W BAH tez nie ma. Na ta chwile fortuna, sts i totolotek to mocne TOP3, ktore jeszcze lata beda (choc Totolotek zamknal polowe punktow naziemnych przez epidemie), kto wyprzedza betfana? iforbet i moze na rowni etoto. Reszta daleko w tyle jesli chodzi o obroty.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
W BAH tez nie ma. Na ta chwile fortuna, sts i totolotek to mocne TOP3, ktore jeszcze lata beda (choc Totolotek zamknal polowe punktow naziemnych przez epidemie), kto wyprzedza betfana? iforbet i moze na rowni etoto. Reszta daleko w tyle jesli chodzi o obroty.
W 2018 roku tylko 2 bukmacherow przenioslo zyski. To STS, Fortuna. Reszta bukow z licencja wszystko na minusie. STS przyniosl zysk na poziomie 164 mln zl zas Fortuna na poziomie 78 mln zl. Totolotek 11 mln zl na minusie zas Forbet 2 mln zl. Reszta na minusie ale nie ma danych. Totolotek poza tym niedawno zostal przejety przez niemiecka firme i generalnie jego udzial w rynku bardzo spadl. Jakbym mial strzelac kto na ten moment jest w TOP 3 to powiedzialbym, ze STS, Fortuna i Forbet. Sytuacja Forbet od 2018 roku sie poprawila wiec mysle, ze sa w TOP 3.
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
W BAH tez nie ma. Na ta chwile fortuna, sts i totolotek to mocne TOP3, ktore jeszcze lata beda (choc Totolotek zamknal polowe punktow naziemnych przez epidemie), kto wyprzedza betfana? iforbet i moze na rowni etoto. Reszta daleko w tyle jesli chodzi o obroty.
Akurat Forbet jest 3.

  • 6,7 mld zł – to kwota obrotu jaką legalni bukmacherzy wygenerowali za 2019 rok. Jest to wzrost o niemal 29% w stosunku do roku poprzedniego (5,2 mld zł). To są szacunki Stowarzyszenia, natomiast oficjalne dane z Ministerstwa Finansów zostaną ogłoszone w połowie roku. W ramach ciekawostki przychody z hazardu (czyli kasyna, gry liczbowe, automaty, bukmacherka) w 2009 roku wyniosły, rekordowe jak do tej pory w historii, 20 mld zł. Natomiast w 2018 roku wyniosły one 14,8 mld złotych (link), a ile będzie w tym roku dowiemy się za kilka miesięcy.
  • 800 mln zł – to kwota jaka ma wpłynąć do budżetu państwa z tytułu podatków od gier. Choć jak oblicza Stowarzyszenie, ta kwota mogłaby być wyższa o 1,1 mld złotych, gdyby tylko w Polsce w pełni wykonywano w pełni obowiązujące prawo.
  • 60% rynku polskiego bukmacherskiego to wciąż szara strefa.
  • udział legalnych firm bukmacherskich w polskim rynku to:
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Do góry Bottom