>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfan zawiesza działalność?

C 197

chemik95

Użytkownik
Tak samo jak kolega. Jeszcze w poniedziałek zarzekali się, że do końca tygodnia dział zrobi zwrot na zdarzenia z wyborów prezydenckich. Trzeba czekać i nie nabierać się już na te firmy kogucik.
To samo - ponad 1100 zł w grze na zakładach wyborczych. Ciekawe, jakby rozliczyli, czy termin wyborów zostanie przesunięty (miałem zagrane na NIE). Totalbet uznał zakład na NIE jako wygrany. Trzeba czekać z nadzieją...
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Jaja jak berety. Wiadomosci dla klientow publikuje kto inny na FB, zamiast firma na swojej stronie i w mailingu :D Lata 90te come back. Punkt 2 ladnie napisali, ale wyglada to w praktyce tak "aby nie narazac udzialowcow na utrate srodkow, postanowilismy zamrozic bez slowa wyjasnienia pieniadze klientow".
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Przecież oni ogłoszą upadłość i tyle z kasą będzie. Po co mają wracać? Kto będzie u nich działał po takim numerze?

Po tygodniu ogłoszą, że niestety kondycja spółki jest fatalna i zostaje upadłość :D

Mówiąc krótko, nie nastawiałbym się na zwrot środków, bo by to zrobili od razu. Teraz się będą motać, bo pewnie z graczy w całej Polsce mają nazbierane w zleconych wypłatach i saldach pewnie setki tysięcy złotych a może i nawet milion lub więcej.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na forum niektórzy pisali, że nie ma się czego obawiać grając u naszych bukmacherów, bo mają polską licencję i w sądzie zawsze się wygra.
Ja to pisałem, ale w wyłącznie w sensie analogii do zagranicznych... W takich przypadkach jak betfan jest szansa w sądzie... Powtarzam słowo: szansa, a nie pewność, a w takich zarejestrowanych na Malcie albo Cyprze nie ma nawet szansy...

Mnie niepokoi też ochrona danych osobowych... Jak ktoś miał podpiętą kredytówkę albo robił szysbkie przelewy, ale to chyba przechodziło przez zewnętrzne strony... No i też te wszystkie skany dowodów... Oczywiście powinni to wszystko usunąć, ale jak mamy do czynienia z przestępstwem to wszystko jest niestety możliwe... Prokuratura powinna i służby jak GIODO czy MF błyskawicznie przyjrzeć się sprawie, żeby nie było jak z Amber Gold czy ze SKOKami...
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Kiedys bylo tak (na szczescie juz to ukrocili), ze firma gdy miala duze zobowiazania to kupowal ja golas bez majatku i zobowiazywal sie do splacenia zadluzenia jako nowy wlasciciel i nie bylo jak grosza odzyskac. Tak zrobil np ten facet co paczkomaty teraz ma. Spolka zatrudniajaca listonoszy majaca zaleglosci w milionach zostala kupiona za 10 000zl przez golasa i chyba 30 milionow nie do odzyskania. Szczescie w nieszczesciu, ze po latach na paczkomatach zarobil setki milionow i oddal ludziom te 30 milionow, choc wg. prawa wcale nie musial.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Zrozumcie, że gdyby mieli czyste intencje to by środki wysłali ludziom od razu jak zrobił np Milenium przy zawieszeniu działalności.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja to pisałem, ale w wyłącznie w sensie analogii do zagranicznych... W takich przypadkach jak betfan jest szansa w sądzie... Powtarzam słowo: szansa, a nie pewność, a w takich zarejestrowanych na Malcie albo Cyprze nie ma nawet szansy...

Mnie niepokoi też ochrona danych osobowych... Jak ktoś miał podpiętą kredytówkę albo robił szysbkie przelewy, ale to chyba przechodziło przez zewnętrzne strony... No i też te wszystkie skany dowodów... Oczywiście powinni to wszystko usunąć, ale jak mamy do czynienia z przestępstwem to wszystko jest niestety możliwe... Prokuratura powinna i służby jak GIODO czy MF błyskawicznie przyjrzeć się sprawie, żeby nie było jak z Amber Gold czy ze SKOKami...
Właśnie o to samo pytałem wcześniej co z naszymi danymi, jak tutaj odjeb..... taki numer to znaczy że idą na całego a wszystkie dane klientów nie jeden by chcial
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
chyba sciema z tym wrogim przejeciem patrzac po tym kto jest glownym udzialowcem newbet... tam w roznych spolkach powiazanych ze soba ci sami ludzie siedza i chałasy i łazarkiewicz i sienkiewicz. nie znam sie na tym wszystkim, ale dziwnie to wyglada chyba ze to normalne jest. a newbet zalozony chwile przed betfanem.

1589487178118.png
 
ranczo0123 469,1K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Najwazniejsze zdanie z tego artykulu dla klientow Betfan:

"Jednocześnie chciałbym uspokoić i zapewnić wszystkich graczy, którzy mają zdeponowane środki w BETFAN, że osobiście dołożę wszelkich starań, aby mimo zawirowań w spółce, wszyscy jak najszybciej otrzymali zwrot swoich środków posiadanych na wirtualnych kontach. Nowo powołany zarząd BETFAN dopiero dnia 14 maja uzyskał dostęp do rachunków bankowych spółki i w tym zakresie sytuacja jest pod kontrolą."
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Wiadomo coś może kiedy bedzie mozna odzyskac srodki..?
Skoro nowy zarząd od wczoraj ma dostęp do kont i chcą jak najszybciej zwrócić ludziom środki to chyba nic nie stoi na przeszkodzie by dzisiaj zaczęli wysyłać?

No i niezwłocznie ma być wznowiony dostęp do strony (dzisiaj?) by ludzi mogli zlecić wypłaty.
 
K 0

kamiliwan

Użytkownik
Cie
Skoro nowy zarząd od wczoraj ma dostęp do kont i chcą jak najszybciej zwrócić ludziom środki to chyba nic nie stoi na przeszkodzie by dzisiaj zaczęli wysyłać?

No i niezwłocznie ma być wznowiony dostęp do strony (dzisiaj?) by ludzi mogli zlecić wypłaty.
Ciekawe jak bedzie rozwiazana sprawa z kuponami, mam zagrane 2 kupony ktore nie zostaly rozliczone a sa na +
 
paga 35,3K

paga

Użytkownik
Jeżeli to prawda to powinniśmy odzyskać kasę. Jakoś ciężko uwierzyć w to co mówi w tym artykule, ale zobaczymy. Jest cień nadziei. Dzisiaj niech wycofają śmieszną Kidawe i niech robią zwroty kasy za kupony na wybory a wtedy mogą się zamykać, zabijać, co im tylko przyjdzie do głowy. Wtedy już Nas to nie będzie interesowało.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Ja mam zlecone wypłaty z wtorku, ciekawe czy dziś dojdzie. Zobaczymy ile te słowa warte, skoro mają dostęp do kont i chcą najszybciej oddać środki.
 
H 0

harpagnan

Użytkownik
Jeden wielki brak spójności w działaniu z tym co piszą. Pozostaje nadzieja choć w planach odwlekanie w czasie
 
M 0

molibden

Użytkownik
Pytanie czy ich serwer by wytrzymał, jakby wszyscy ich gracze w jednym czasie rzucili się na ich stronę i klikali w okienko "WYPŁATA". O środkach fiansowych nie wspominając.
PS. Z doświadczenia wiem, że piątek to jest najrzadziej wykorzystywany dzień w regulacji wierzytelności (zawsze jest nadzieja, że można coś obrócić w wekend). No chyba, że zakładają powrót do funkcjonowania na rynku, ale tu bonus zaufania, byłby ciężki do uzyskania.
 
Ostatnia edycja:
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Zobaczymy, ja powinienem dostać środki jeden z pierwszych, bo leżą zlecone wypłaty od wtorku godz 12-13 a do 10-11 jeszcze wysyłali środki.

Jak coś dojdzie to dam znać.
 
Do góry Bottom