>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfan zawiesza działalność?

van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Ja taka sama sytuacja, bo o 11 wypłata we wtorek jeszcze doszła, a zlecona o 12:40 już nie, także liczę na to, że dzisiaj dojdzie...dam znać ;)
 
H 0

harpagnan

Użytkownik
Tak na pewno firma nie ma zysków za okres pre-covid i jej działalność ograniczała się do dającej zarobić takie dyrdymały sobie mogą pisać, że w 2 miesiące spółka jest nie do odratowania.Zawsze państwo jest po stronie złodziei.
Otwarcie strony to prawdopodobnie oszacowanie ubytku funduszy z wypłat na skutek utraty wiarygodności.
 
Ostatnia edycja:
M 0

molibden

Użytkownik
Z tekstu wynika, że może wypłaty na początku przyszłego tygodnia, pod warunkiem, że nie ogłoszą upadłości. Do tego full po nieopłacanych rachunków. Czarno to widzę.
 
ranczo0123 469,1K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Info z czatu na stronie:
"Czekamy również tak jak ty na jakąkolwiek informację od Zarządu, która nastąpi dziś w okolicy godziny 18stej.
Wracamy do żywych, potrzebujemy na pewno dnia-dwóch by nadrobić zaległości."
"Działalność wznawiamy na pewno, jednakże kontakt z bukmacherami w sprawie zakładów itd. dopiero później. Pełna funkcjonalność będzie od jutra, dziś przywracamy kolejno wiele procesów."
 
M 0

molibden

Użytkownik
Ciekawe czy by się "ośmielili" przyjmować nowe zakłady, jednocześnie nadal zalegać ze starymi wypłatami. W sumie - Polak potrafi.
 
A 0

adamek391

Użytkownik
Info z czatu - ''Wypłaty zostaną zrealizowane przelewami szybkimi w najbliższym czasie, z uwagi na chwilowy zastój może to chwilę potrwać - postaramy się zrealizować je w dniu dzisiejszym. '' Kupony też mają być w miarę możliwości jak najszybciej rozliczone.
 
A 0

adamek04

Użytkownik
Ja kasy zleconej w środę rano nie mam, ale bardziej czekam na rozliczenie kuponów ze środowego darta bo kilka koła do przodu będzie....
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Strona betfan działa z powrotem. Oferuja nawet zakłady na żywo. Można wpłacać jeśli ktoś chce stracic kase:) chyba brakuje im kasy bo chcą sie jeszcze doładować przed ogłoszeniem upadłości
 
anzelmo 138,7K

anzelmo

Użytkownik
u mnie kasa na koncie teraz wypłacałem- wiec wszystko ok ale na razie im podziękuję smród zostaje...
 
M 0

molibden

Użytkownik
Puscilem kupon od dzisiaj do niedzieli. W zasadzie oferty wekendowej to brak - procz niemieckiej i DOTY.. Chyba sami nie wiedza co dalej.
 
Do góry Bottom