>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Betfan zawiesza działalność?

B 482

bmoran

Użytkownik
Znajdzie się jeden który i tak nie ma nic do stracenia a jak wiadomo Oni nie są anonimowi.
Bzdura, takich dluznikow sa miliony w Polsce. Przez prawo dziurawe od lat zyja sobie spokojnie.W Polsce za dlugi nie ma wiezienia nawet. Silowe rozwiazania tez nic nie zmienia bo i po co? By do wiezienia trafic?
 
paga 28,1K

paga

Użytkownik
Bzdura, takich dluznikow sa miliony w Polsce. Przez prawo dziurawe od lat zyja sobie spokojnie.W Polsce za dlugi nie ma wiezienia nawet. Silowe rozwiazania tez nic nie zmienia bo i po co? By do wiezienia trafic?
Chyba nie masz pojęcia co za jednostki po świecie chodzą.
Masz rację, więzienia sa puste i czytaj ze zrozumieniem.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
"Bardzo" profesjonalnie prezentujący się komunikat o zawieszeniu działalności. Zrobione w HTML w notatniku? Oto proszę państwa "legalny", licencjonowany bukmacher. Ciekawe co dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
No i co pisal juz ktos do ministerstwa finansow po dane osob stojacych za firma? Ewentualnie powinny byc opublikowane na stronie MF przeciez mieli licencje?

  • BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
  • KRS: 0000727637,
  • NIP: 5252747132
  • REGON: 369967041
  • zezwolenie Ministra Finansów z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
  • Prezes Zarządu; Sienkiewicz Piotr Lech
  • Wysokość kapitału zakładowego 2000000,00
Piotr Sienkiewicz pracował w latach 2013-2016 w TOTOLOTKU a od czerwca 2016 do stycznia 2018 w zakładach bukmacherskich FORBET

Data wpisu do rejestru przedsiebiorców:2018-04-13
Poczta:Warszawa
Kod pocztowy:01-523
Ulica:Śmiała 26
Miejscowość:Warszawa
Gmina:Żoliborz
Powiat:M. st. Warszawa
Województwo:mazowieckie
Wpisy w Monitorze Sądowym i Gospodarczym:

DataMSiGPozycjaSygnaturaNumer
XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
1. Wpisy pierwsze
13.04.20185466103590WA.XII NS-REJ.KRS/17782/18/6061
Post automatycznie złączony:


1589453171632.png
 
Ostatnia edycja:
psychol32 411,7K

psychol32

Użytkownik
Zamiast czekać te 7 dni o których jest mowa w regulaminie to podnosicie lament. Nie wypłacą to pozew zbiorowy i wszystko w temacie.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Piotr Sienkiewicz nie jest już Prezesem, w artykule na stronie Interplay opisano wymianę członków organów spółki na ludzi powiązanych z kancelarią prawną. Według nieoficjalnych informacji przyczyną zawieszenia jest zakulisowa walka o kontrolę nad Betfan między udziałowcami. Uzasadnienie podane na stronie miałoby sens w marcu lub w kwietniu a nie teraz gdy ważne ligi wracają.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
A ja się zastanwiam co z naszymi danymi która ten "kogucik" posiada. Skoro prawdopodobnie upadł, kasę zaj..... to i naszymi danymi też może pohandlować
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
No to uderzac to tego Chałasa na kancelarie z tego co widze dosc znany koles niech sie tlumaczy wam. Dostanie 800 telefonow to moze podziała na niego
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Chyba nie masz pojęcia co za jednostki po świecie chodzą.
Masz rację, więzienia sa puste i czytaj ze zrozumieniem.
Tak, wiem, za downy co i zabija by ukrasc 1000 zl. Sa ludzie ktorzy oszukali tysiace i chodza sobie spokojnie. Sam mam dluznika na 40 tys, a odsetkami w sumie byloby juz z 60 tys i wiem, ze nie odzyskam. Dom lata temu podarowany na kilkuletnie dziecko, on nie pracuje oficjalnie, choc auto bierze w najem dlugoterminowy o wartosci 200-300 tys. I co mam zrobic? Isc mu polamac nogi? Ja mam solidna prace, 2 dzieci wiec w sumie nie bede tego marnowal. Za dlugi do wiezienia sie nie idzie, a komornik jedyne co moze to wpisac formulke, ze dlug jest nie do sciagniecia. Polska :D
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Z artykułu wynika, że nowy prezes wstrzymał wypłaty a pracownicy w ramach protestu złożyli wypowiedzenia. Mówiąc szczerze w dupie mam o co tam chodzi, niech przelewają środki ludziom i nara.

Najbardziej mnie rozbawiło, że mogą wrócić. Kto normalny po takiej akcji wpłaci tam środki? Nawet jakby dawali 5000 zł bonusu bym nie wpłacił.

Nawet jak są tarcia właścicieli to wypłacamy ludziom kasę i załatwiamy między sobą sprawy właścicielskie. A tutaj ludzie zostali potraktowani jak gówno. Zwinęli stronę w 5 minut i teraz się człowieku martw...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
D 243

_danonek_

Użytkownik
Bądź chłopie poważny. Na nieszczęście dwa tygodnie temu założyłem konto i po pięciu minutach wiedziałem, że to największe bagno a tym co zrobili wczoraj tylko potwierdzili a gdzie im do fortuny czy STS.
STS według Ciebie jest świetnym bukiem? Najgorsze kursy, największe marże, brak jakiś fajnych bonusów, a jak już dają obrót to do obrotu liczą się tylko wygrane kupony. Jedyny plus taki mają, że można grubiej pograć i nie ma problemów z wypłatami.
 
paga 28,1K

paga

Użytkownik
STS według Ciebie jest świetnym bukiem? Najgorsze kursy, największe marże, brak jakiś fajnych bonusów, a jak już dają obrót to do obrotu liczą się tylko wygrane kupony. Jedyny plus taki mają, że można grubiej pograć i nie ma problemów z wypłatami.
STS to podobne bagno, ale na Naszym krajowym podwórku to STS i Fortuna przodują i taka jest prawda. Czy ktoś tutaj porównuje gówniany STS do całorocznego albo UNI ?! Prawda jest taka, że gdyby nie tak śmieciowa ustawa to 95 procent z Nas grałaby na zagranicznych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Coś czuję, że kase zobaczymy jak świnia niebo, mija drugi dzień, kasy nie ma, nie ma żadnego kontaktu, telefon nikt nie odbiera.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Sposób w jaki się zawinęli nie wygląda optymistycznie. W dzisiejszych czasach trzeba być ostrożnym i unikać trzymania większych kwot u mniejszych bukmacherów, bo taki może upaść w każdej chwili. Na forum niektórzy pisali, że nie ma się czego obawiać grając u naszych bukmacherów, bo mają polską licencję i w sądzie zawsze się wygra. Tak, ale wyobraźcie sobie ile rozmaitych spraw sądowych będzie jak koronawirus ustąpi. Zobaczcie ile ludzi dostało różne mandaty, wiele z nich było niesłusznych i ci ludzie będą masowo zakładać sprawy sądowe, do tego będzie mnóstwo pozwów od pokrzywdzonych przedsiębiorców itd. Jednym słowem w sądownictwie będzie taki cyrk, że zapewne wiele lat upłynie nim się odzyska pieniądze na drodze sądowej.
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Tak, wiem, za downy co i zabija by ukrasc 1000 zl. Sa ludzie ktorzy oszukali tysiace i chodza sobie spokojnie. Sam mam dluznika na 40 tys, a odsetkami w sumie byloby juz z 60 tys i wiem, ze nie odzyskam. Dom lata temu podarowany na kilkuletnie dziecko, on nie pracuje oficjalnie, choc auto bierze w najem dlugoterminowy o wartosci 200-300 tys. I co mam zrobic? Isc mu polamac nogi? Ja mam solidna prace, 2 dzieci wiec w sumie nie bede tego marnowal. Za dlugi do wiezienia sie nie idzie, a komornik jedyne co moze to wpisac formulke, ze dlug jest nie do sciagniecia. Polska :D
40k to już duża kwota, praktycznie w każdym mieście są ludzie który za polowe tej kwoty ściągną ten dług baaardzo szybko.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
40k to już duża kwota, praktycznie w każdym mieście są ludzie który za polowe tej kwoty ściągną ten dług baaardzo szybko.
O czym Ty mowisz? Za duzo filmow;) Ja jestem jednym z jakis 300 poszkodowanych, inni potracili wiecej. Jakis tam detektyw znalazl, ze gosc poprzednia firme zadluzyl na ponad 700 tys. W innym miejscie ma sprawe o jakies wyprowadzenia majatku ze spolki za kilka milionow. Teraz niby w areszcie jest, ale wyskoczy zaraz. Za 40 tys nikt nie wezmie na siebie ewentualnej kary kilku lat wiezienie, chyba, ze typowa patola osiedlowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
B 482

bmoran

Użytkownik
To pojdzie na policje i bede mial ja nieprzyjemnosci. Kto do niego dzwonil i przez tel straszyl to kazda rozmowe nagrywa i wiem, ze sprawy ludzie maja zalozone. Jest patologia serio. A rodzine to mysle, ze on ma w 4 literach, bo w jednej ze spolek starszego syna zrobil prezesem i teraz syn tez ma sprawy w toku. Zona jego pracuje jako "zona" - na jednej ze spraw sad pytal o dochody, a ona, ze 0 :D To sad pyta o poprzednie lata, a ona (z 45 lat), ze nie pracowala nigdy :D utrzymuja sie z prac dorywczych i 500+ serio. Zona tez jakims prokurentem w spolce byla o czym na sprawie sie dowiedziala :D Ogolnie to bardziej smieszne niz tragiczne. Od straty minelo mi z 5 lat, wiec juz sie oswoilem z tym
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Dobra wracają do tematu, ktoś już jakieś środki odzyskał? Czy mamy czekać X dni nie wiadomo na co? Na cud?
 
Do góry Bottom