>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BETFAN - opinie

A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Przeciez żaden bukmacher nie informuje mailowo o zlimitowanym koncie.
Ja korzystam u nich tylko z promocji okresowych. Na codzień nie ma sensu tam grac ze względu na wysoka marżę
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Zawsze polecałem wszystkim tego buka, to teraz muszę zaprzestać. Po tym jak nie dostałem wygranej z promocji, zapytałem na czacie o co chodzi. Informacja ze konto jest wykluczone z promocji, rzekomo przez powiązanie. Nie wytłumaczyli nawet w jaki sposób ma wyglądać to powiązanie, ani z jaką osobą. Szkoda ze zrobili coś takiego, bo te promocje mają chyba najlepsze na rynku.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Ta z podwyższonym kursem na Pogoń. A nie była to pierwsza z której korzystałem, gram tam już niecały rok, normalnie używałem promocji i teraz nagle problem. I 400 zł, bo tyle bym wygrał jakby zaliczyli przepadło
 
Ostatnia edycja:
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
O proszę, wygląda na to, że to ich ulubiona wymówka by okradać graczy ;) pewnie ze mną masz to magiczne powiązanie.
Sorki za ten post - spam - ale bardzo lubiłem buka i można się poczuć niczym podbicie do idola po autograf i zostanie oplutym 🥲
 
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
To trochę żenujące upominać się o bonus, który należy się z automatu. Oni liczą, że ktoś zapomni czy co? I zawsze ta sama regułka - błąd systemu. Dziwna sytuacja. Nie polecam.
 
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Co się dzieje u tego buka? Już od dwóch tygodni nie mogę się tam zalogować. Odpala mi ciągle jakąś idiotyczną stronkę z człowiekiem z głową konia i napis" już do ciebie biegniemy... Zaraz meta" (śmiechu po pachy). Też tak macie? Co z moją kasą???
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Fajna promocja była kilka dni temu. Trzeba było zrobić obrót na 4k i od poniedziałku czy wczoraj jest się w gronie vip na miesiąc czasu. W sumie to o tym nie wiedziałem. Dopiero jak spełniłem wymogi to wyświetlił się komunikat że po niedzieli dołączę do grona vip. Wczoraj darmowa kaska na konto a dzisiaj bonus od depozytu 1k
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Fajna promocja była kilka dni temu. Trzeba było zrobić obrót na 4k i od poniedziałku czy wczoraj jest się w gronie vip na miesiąc czasu. W sumie to o tym nie wiedziałem. Dopiero jak spełniłem wymogi to wyświetlił się komunikat że po niedzieli dołączę do grona vip. Wczoraj darmowa kaska na konto a dzisiaj bonus od depozytu 1k
Szkoda tylko , że trzeba się upominać do supportu bo nie idzie puscic kuponu czasem za 50-100zl. Limity gorsze niż w lvbet
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Szkoda tylko , że trzeba się upominać do supportu bo nie idzie puscic kuponu czasem za 50-100zl. Limity gorsze niż w lvbet
Ja miałem u nich zlimitowane konto tak że nie dawało się grać. Kupony po 10 zł trafiały do akceptacji. Po jakimś czasie wpłaciłem parę złotych i się okazało że każdy pierwszy kupon na dany zakład przyjmują w mgnieniu oka i to bez względu na stawkę (teraz przykładowo puściłem za 1k by spełnić wymogi tego bonusu) natomiast drugi na to samo nawet za 10 zł trafia do akceptacji.
 
Ostatnia edycja:
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Coraz gorzej. Wczoraj z darmowego freebetu 50zl trafiony remis Barcelony , a dziś już odrzucają boosta za 50zl. Także czas się pożegnać na dobre. received_356897239574066.jpeg
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Mecz w kosza Nesibe - Pecs. Stawiam na Pecs po bardzo wysokim kursie i Pecs wygrywa 3 punktami. Ale zważywszy na to że pierwszy mecz Nesibe wygrało 3 punktami to jest dogrywka którą Pecs przegrywa i zakład na . Można tak?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2022.01.14 10.44 - 001.png

Swoje typy w BETFAN możecie zamieniać w wysokie wygrane na wiele sposobów. Jeden z naszych graczy 100 zł przemienił w 63 195 zł! Poniżej ten niesamowity kupon, pokazujący, że możliwości typerskie nie uznają żadnych ograniczeń i zmontować można naprawdę prawdziwe cudo. Gratulacje!


Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
 
Do góry Bottom