>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BETFAN - opinie

B 0

bohator

Użytkownik
Ktoś wczoraj musiał dużo kasy postawić na Girona w meczu z Berettinim. Bo po co betfan ma wypłacać wygraną? Lepiej napisać że kursy były błędnie wystawione i zrobić tylko zwrot stawki.....brak słów...... AE186E0A-C290-4053-A898-36160DA7830B.png
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
A oni nie sa przypadkiem kolejnym wcieleniem dawnej firmy Betgun?

Troszke pasuje mi zachowanie do nich z tego co czytam
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Tenis. Spotkanie miało zacząć się o godzinie 14:00, ale trwał na korcie jeszcze poprzedni mecz, więc siłą rzeczy się przesunęło, a bukmacher zostawił spotkanie w ofercie prematch. O godzinie 14;10 nadal jeszcze trwał poprzedni mecz, a zdarzenie było w ofercie i je zagrałem. Mecz zacząłem oglądać w momencie, kiedy się zaczął - ok. 14;20. Spotkanie skończyło się tak, jak obstawiłem, ale kupon rozliczony po kursie 1.00. Powód? Zakład postawiono po rozpoczęciu spotkania :)

edit
Nie zauważyłem, że jest to temat stricte dot. Wpłat/wypłat. Prosiłbym o przeniesienie postu do ogólnej dyskusji dot. buka.. :(
 
Ostatnia edycja:
kyja 178

kyja

Użytkownik
Najgorszy buk u jakiego w ogóle grałem!! A juz te ich bonusy to złodziejsko skonstruowane ze skoda pisać nawet! Ja nie wpłacę tam juz ani złotówki.
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Najgorszy buk u jakiego w ogóle góralem!! A juz te ich bonusy to złodziejsko skonstruowane ze skoda pisać nawet! Ja nie wpłacę tam juz ani złotówki.
To jeszcze malo świata poznałeś. Są duzo gorsze buki i bonusy. Ja tam tylko gram jak Wrzucaja bonus od wpłaty, bo limity maja dość kiepskie
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Ostatnio założyłem tam konto, bonus na start jak dla mnie jeden z lepszych, ale problem jak na razie jest z wypłatą, napisane że niby szybkie wypłaty w parę minut a na czacie jak spytałem to jednak nie bo niby pierwsza wypłata ma być jakoś weryfikowana
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Ostatnio założyłem tam konto, bonus na start jak dla mnie jeden z lepszych, ale problem jak na razie jest z wypłatą, napisane że niby szybkie wypłaty w parę minut a na czacie jak spytałem to jednak nie bo niby pierwsza wypłata ma być jakoś weryfikowana
Kolejny dzień wstrzymują tą wypłatę więc jak na razie duży minus... A nawet nie wiadomo co dokładnie weryfikują bo dokumenty wysłałem i dawno zweryfikowane

EDIT: wypłata już przyszła a kolejne rzeczywiście są już szybko realizowane jak na razie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
W 0

WiecznyMrok

Użytkownik
Zdecydowanie odradzam tego buka!!! Ja gram hurtowo i posylam bardzo duze ilosci kuponow. Zrobilem u nich pierwsza wplate i wielokrotnie przebilem obrot. W momencie kiedy chcialem wyplacic pieniadze mialem juz wygrane ponad 2 tys zl ale cos nie moglem sie doczekac pieniedzy bo wyjatkowo dlugo zwlekali z wyplata. Po jakims czasie zobaczylem ze moje wyplaty zostaly wycofane a pieniadze zniknely z konta !!! Zapytalem o co chodzi to dlugo nie moglem sie doczekac informacji. Pozniej dostalem informacje ze moje pieniadze zostaly mi zabrane bo podobno na jakims kuponie mialem dwa razy to samo wydarzenie i ze traktuja to jako oszustwo!!! Oczywiscie sprawdzilem kupony i odnalazlem zaklad o ktory im chodzi i nawet mozliwe ze to bylo to samo wydarzenie ale skad mialem to wiedziec skoro nazwy druzyn byly inne aczkolwiek zblizone i kursy na te wydarzenie byly bardzo rozne wiec nie bylo mozliwosci na pierwszy rzut oka rozpoznac ze to ten sam mecz. Skoro mam wydarzenia na stronie i moge je do siebie dodawac to mam prawo zakladac ze moge je poslac. Kazdy inny buk jak cos zawali to zmienia kurs takiego zakladu na 1.00 i po sprawie ale tu jest inaczej tu zabieraja wam wszystkie pieniadze!!! Dla mnie jest to najgorszy buk jakiego kiedykolwiek widzialem. Jak przegracie to ok a jak wygracie to nie oczekujcie ze dostaniecie pieniadze!!!
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Wpis wyżej to chyba od konkurencji :) Dla mnie Betfan ostatnio bardzo pozytywnie. Bez problemów z wypłatą, dużo fajnych akcji promocyjnych, freebetów. Z pomysłami na Euro przebija konkurentów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +292
W 0

WiecznyMrok

Użytkownik
Wpis wyżej to chyba od konkurencji :) Dla mnie Betfan ostatnio bardzo pozytywnie. Bez problemów z wypłatą, dużo fajnych akcji promocyjnych, freebetów. Z pomysłami na Euro przebija konkurentów.
Myslisz ze konkurencja przejmuje sie jakims bukiem u ktorego nikt nie gra i ktory ma fatalne opinie? Miales kiedys taka sytuacje jak ja ze buk zabral Ci pieniadze? Wnioslem reklamacje ale ich support jest bezczelny i chamski. Widziales kiedykolwiek zeby buk sie tak zachowal w sytuacji gdy sam cos zawalil? Strach tam grac. Raczej Ty masz plynace od nich korzysci za wypisywanie pozytywnych opini o tym zalosnym buku bo nie wierze ze z wlasnej inicjatywy to robisz
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Myslisz ze konkurencja przejmuje sie jakims bukiem u ktorego nikt nie gra i ktory ma fatalne opinie? Miales kiedys taka sytuacje jak ja ze buk zabral Ci pieniadze? Wnioslem reklamacje ale ich support jest bezczelny i chamski. Widziales kiedykolwiek zeby buk sie tak zachowal w sytuacji gdy sam cos zawalil? Strach tam grac. Raczej Ty masz plynace od nich korzysci za wypisywanie pozytywnych opini o tym zalosnym buku bo nie wierze ze z wlasnej inicjatywy to robisz
Wrzuc screeny tych kuponów. Inaczej nie wiemy , kto tu zawinil
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Myslisz ze konkurencja przejmuje sie jakims bukiem u ktorego nikt nie gra i ktory ma fatalne opinie? Miales kiedys taka sytuacje jak ja ze buk zabral Ci pieniadze? Wnioslem reklamacje ale ich support jest bezczelny i chamski. Widziales kiedykolwiek zeby buk sie tak zachowal w sytuacji gdy sam cos zawalil? Strach tam grac. Raczej Ty masz plynace od nich korzysci za wypisywanie pozytywnych opini o tym zalosnym buku bo nie wierze ze z wlasnej inicjatywy to robisz
Dokładnie, wszyscy jesteśmy tutaj pracownikami bukmacherów i pilnujemy żeby nikt nie wrzucał negatywnych opinii. Wrzuć trochę na luz i jeśli uważasz że masz rację to pisz reklamację. Na supporcie siedzą ludzie którzy mają małą decyzyjność.
 
W 0

WiecznyMrok

Użytkownik
Dokładnie, wszyscy jesteśmy tutaj pracownikami bukmacherów i pilnujemy żeby nikt nie wrzucał negatywnych opinii. Wrzuć trochę na luz i jeśli uważasz że masz rację to pisz reklamację. Na supporcie siedzą ludzie którzy mają małą decyzyjność.
Jak Ci jakis buk zapieprzy 2 tys to zobaczymy czy dalej bedziesz sie upieral przy nie wykorzystywaniu wykrzyknikow
Post automatycznie złączony:

Edytujesz posty? Na maila dostalem ze czepiasz sie wykrzyknikow. Pisalem reklamacje i ja odrzucili
 
W 0

WiecznyMrok

Użytkownik
Inne nazwy zespolow i inne kursy na wydarzenie nic dodac nic ująć. Odradzam buka bo gorszego nie znajdziecie
Post automatycznie złączony:

Kupon, który wrzuciłeś poprawnie rozliczony, dalej nie ma dowodów na jakieś problemy ze strony betfan
Tak rozliczony poprawnie ale za niego kase mi cala zabrali z konta w momencie wyplaty. Nie zabrali tylko wygranej za niego tylko wzieli wszystko co bylo.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Kupon zagrany ponad pół roku temu za 3 zł i teraz sobie przypomnieli, żeby ci zabrać środki, tym bardziej, że piszesz, że grałeś tam hurtowo, więc przez ten czas pewnie zagrałeś mnóstwo kuponów, wiele już było tu negatywnych opinii różnych bukmacherów, ale w większości przypadków jak dochodziło do jakiś konkretów lub jak trzeba było podać dowody to oskarżyciele się wycofywali. Jeżeli masz konkretne dowody to złóż oficjalną reklamację i bukmacher będzie musiał się ustosunkować.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Inne nazwy zespolow i inne kursy na wydarzenie nic dodac nic ująć. Odradzam buka bo gorszego nie znajdziecie
Post automatycznie złączony:


Tak rozliczony poprawnie ale za niego kase mi cala zabrali z konta w momencie wyplaty. Nie zabrali tylko wygranej za niego tylko wzieli wszystko co bylo.
Serio nie wiem o czym w ogóle piszesz. Wklejasz jakis kupon za 3zl z listopada 2020 w dodatku poprawnie rozliczony
 
Do góry Bottom