>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BETFAN - opinie

W 0

WiecznyMrok

Użytkownik
Kupon zagrany ponad pół roku temu za 3 zł i teraz sobie przypomnieli, żeby ci zabrać środki, tym bardziej, że piszesz, że grałeś tam hurtowo, więc przez ten czas pewnie zagrałeś mnóstwo kuponów, wiele już było tu negatywnych opinii różnych bukmacherów, ale w większości przypadków jak dochodziło do jakiś konkretów lub jak trzeba było podać dowody to oskarżyciele się wycofywali. Jeżeli masz konkretne dowody to złóż oficjalną reklamację i bukmacher będzie musiał się ustosunkować.
A gdzie napisalem ze teraz mi zabrali? Wtedy mi zabrali. Teraz to mnie wzielo zeby to opisac
Post automatycznie złączony:

To 3 zl to z mnoznikiem
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
A gdzie napisalem ze teraz mi zabrali? Wtedy mi zabrali. Teraz to mnie wzielo zeby to opisac
właśnie to jest dość dziwne, konto założyłeś mniej więcej wtedy kiedy cała sytuacja miała miejsce, przez pół roku nie napisałeś nic na forum i nagle taka akcja, dla mnie to co najmniej dziwne, żeby po takim czasie wyciągać jakieś brudy

p.s. jeżeli z mnożnikiem, więc pewnie jakieś niejasności przy bonusie powitalnym i dlatego nie wypłacili.
 
W 0

WiecznyMrok

Użytkownik
Ile razy mam pisac ze zlozylem reklamacje i zostala odrzucona? Myslicie ze bym sobie tak sciemnial i nie bal sie ze mnie pozwą?
Post automatycznie złączony:

właśnie to jest dość dziwne, konto założyłeś mniej więcej wtedy kiedy cała sytuacja miała miejsce, przez pół roku nie napisałeś nic na forum i nagle taka akcja, dla mnie to co najmniej dziwne, żeby po takim czasie wyciągać jakieś brudy
Tak zalozylem wtedy konto i sie na nich przejechalem a teraz mnie wzielo zeby innych ostrzec bo tez moga stracic pieniadze
 
W 0

WiecznyMrok

Użytkownik
właśnie to jest dość dziwne, konto założyłeś mniej więcej wtedy kiedy cała sytuacja miała miejsce, przez pół roku nie napisałeś nic na forum i nagle taka akcja, dla mnie to co najmniej dziwne, żeby po takim czasie wyciągać jakieś brudy

p.s. jeżeli z mnożnikiem, więc pewnie jakieś niejasności przy bonusie powitalnym i dlatego nie wypłacili.
Tak jesli przez niejasnosci rozumiesz ten kupon to tak. Dla nich kazdy powod jest dobry zeby odebrac pieniadze
Post automatycznie złączony:

Przeniesli mi pienidze z bonusa na depozyt jak widzicie na screenie a w momencie wyplaty odebrali cala kase za ten kupon
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Tak jesli przez niejasnosci rozumiesz ten kupon to tak. Dla nich kazdy powod jest dobry zeby odebrac pieniadze
Post automatycznie złączony:

Przeniesli mi pienidze z bonusa na depozyt jak widzicie na screenie a w momencie wyplaty odebrali cala kase za ten kupon
Pokaż ten kupon zagrany za bonus.
 
W 0

WiecznyMrok

Użytkownik
Jeszcze dla wyjasnienia bo nie wiem jak teraz wyglada promocja ale wtedy bylo cos takiego ze te pieniadze ktore tam zebralem w momencie przenosin na konto depozytowe byly mnozone razy 10 wiec nie jest to kupon za 3zl a za 30 wiec wygrana jest 10 razy wyzsza niz na kuponie
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Inne nazwy zespolow i inne kursy na wydarzenie nic dodac nic ująć. Odradzam buka bo gorszego nie znajdziecie
Post automatycznie złączony:


Tak rozliczony poprawnie ale za niego kase mi cala zabrali z konta w momencie wyplaty. Nie zabrali tylko wygranej za niego tylko wzieli wszystko co bylo.
Zapomniales dodac, ze jedna nazwa druzyny sie zgadza i wynik jest taki sam w tych meczach. Po prostu dali zdublowny mecz, a ty swiadomie, badz nie... chciales to wykorzystsac chyba ze bedziesz pisal, ze wg ciebie to byl inny mecz, bo jedna druzyna nie ma drugiego czlonu i sa inne kursy?? Nie wiem czy jakis sad w to uwierzy, ale mozesz probowac...

znam buka/softa, ktory czesciej to robi, nie nie jest to polski buk. Nie pamietam z czego to wynika a nie chce mi sie przegladac prywatnych wiadomosci.

Kupon zagrany ponad pół roku temu za 3 zł i teraz sobie przypomnieli, żeby ci zabrać środki, tym bardziej, że piszesz, że grałeś tam hurtowo, więc przez ten czas pewnie zagrałeś mnóstwo kuponów, wiele już było tu negatywnych opinii różnych bukmacherów, ale w większości przypadków jak dochodziło do jakiś konkretów lub jak trzeba było podać dowody to oskarżyciele się wycofywali. Jeżeli masz konkretne dowody to złóż oficjalną reklamację i bukmacher będzie musiał się ustosunkować.
Mi betfan przed wyborami parlamentarnymi sam zmienil stawke na kuponie... Napisalem, ze nie chcialem za taka stawke grac i prosze o wycofanie tego kuponu na ktory sie nie godzilem. Napisali mi, zebym napisal reklamacje... Innym razem wyslali mi kupon do akceptacji i zmienili kurs na szczescie zapytali sie czy chce zagrac po innym kursie... nie chcialem...

robia co chca ja juz tam konta nie mam, zamknalem jak musialem 10 razy wysylac kupon za 50zl a potem za 5zl do akceptacji...
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Również nie polecam. Owszem mają dużo ciekawych promocji, ale trzeba na nich uważać oraz dobrze czytać regulaminy i mieć nadzieje, że wszystkie spotkania się odbędą w terminie.
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Z ciekawości wszedłem poczytać tutaj opinię czy jest szansa, że moja wypłata zlecona przed kilkoma minutami ma szansę dotrzeć przed weekendem... Zagrałem zakład (przegrany) i dostałem bonus za mecze 1/2 finału Euro (120 PLN), który okazał się wygrany (typy z el. LKE - live). Część zostawiłem na dalszą grę, a większość zleciłem do wypłaty. Pieniądze na koncie bankowym u mnie pojawiły się po około 10 minutach :eek: Nie wiem, czy akurat dzisiaj miałem takie szczęście, czy inni z Was pecha... Czasem jak zlecałem wypłaty, to kasa na koncie też była w tym samym dniu ale nigdy tak szybko i o tej godzinie. Raz chyba u mnie zdarzyło się, że zlecona wypłata ok. 17:00-19:00 (w ciągu tygodnia) była na koncie dopiero po ok. 24h.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Z ciekawości wszedłem poczytać tutaj opinię czy jest szansa, że moja wypłata zlecona przed kilkoma minutami ma szansę dotrzeć przed weekendem... Zagrałem zakład (przegrany) i dostałem bonus za mecze 1/2 finału Euro (120 PLN), który okazał się wygrany (typy z el. LKE - live). Część zostawiłem na dalszą grę, a większość zleciłem do wypłaty. Pieniądze na koncie bankowym u mnie pojawiły się po około 10 minutach :eek: Nie wiem, czy akurat dzisiaj miałem takie szczęście, czy inni z Was pecha... Czasem jak zlecałem wypłaty, to kasa na koncie też była w tym samym dniu ale nigdy tak szybko i o tej godzinie. Raz chyba u mnie zdarzyło się, że zlecona wypłata ok. 17:00-19:00 (w ciągu tygodnia) była na koncie dopiero po ok. 24h.
U mnie na ing czas oczekiwania max 30min
 
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Moja przygoda z betfan trwa od około 8 miesięcy. W tym czasie łącznie jestem na plusie około 8k zł - w dużej mierze dzięki ciekawym promocjom w ostatnim czasie. Pod tym względem mogę śmiało stwierdzić, że najlepszy bukmacher w polsce.

Niestety to by było na tyle - ostatnia wypłata kwoty 8k zbiegła się z otrzymaniem 3x freebetów 49zł w ramach promocji (IEM, zakłady esport/csgo).
Zostałem zlimitowany, nie mogłem nawet wykorzystać tych freebetów. Wszedłem wczoraj na czat prosząc o wyjaśnienia, otrzymałem informację, że to ze względu na kolaborację z innym graczem (?) i wysłali kilka punktów regulaminu.
Nic więcej konkretnego nie byli w stanie napisać.
Zgaduję, że zlimitowali na podstawie strat jakie im przyniosłem ale nie napiszą tego.
Rozumiem jeszcze limitować środki pieniężne ale kto daje ( freebety) i zabiera.. Poniosłem ryzyko stawiając zakłady które kwalifkowały mnie do otrzymania freebetów, ale zostały mi zablokowane.
Z nikim nie kolaborowałem, z mojego domowego IP nie logowano się na inne konta betfan, nie wiem jak z siecią komórkową.

Z najlepszego bukmachera w polsce którego śmiało polecałem znajomym do takiej sytuacji.
Czemu bukmacherzy nie potrafią załatwić sprawy normalnie, nie robiąc sobie bad PRu? Hajs na marketing wydawany a o tak zwanej poczcie pantoflowej, dobrych manierach nie słyszeli.
O limitach też nie poinformują mailowo tylko limitują i domyśl się xD

Polecam skorzystać z bonusów i uciekać.
 
Do góry Bottom