>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BETFAN - opinie

Cade 573

Cade

Użytkownik
Witam. pytanko
o 15:00 był mecz Rizespor - Antalayspor
zaklad postawiony kto pierwszy 9 rzutow roznych -antalayspor kurs 10.00
w 25 minucie przerwany mecz z powodu opadow sniegu ( antalay juz 4 rogi nabie)
bukmacher co robi? daje od razu ZWROT zakladu.

tutaj pytanie: jak stanowi regulamin? czy nie muszą poczekac na oficjalne info, i czy nie jest tak że np. musi uplynąc jakiś czas np. 48 h i jesli w tym okresie nie zostanie podany termin dokonczenia meczu etc. to wtedy mogą anulowac zaklad.

nie moge znalesc tego w regulaminie, na czacie napisali ze nie wiedza kiedy dokoncza i zwrot LOL

prosze o konkretna pomoc jesli ktos jest w temacie.

moim zdaniem decyzja o daniu od razu ZWROTU stawki i anulowaniu zakladu wynikała z przebiegu meczu, i tego że bardzo korzystnie się ułożył dla gracza.


edit: Jesli ktoś grał ten mecz na betfan (obojętnie co) to prosze dać znać czy dali zwroty na zaklady w tym meczu) z gory dzieki
 
Ostatnia edycja:
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Dla mnie bukmacher porażka... Grałem za spore stawki, korzystałem niemal ze wszystkich promocji, często dostawałem bonusy... Nagle mi napisali, że moje konto jest wyłączone z promocji - ponieważ zostało powiązane z innym kontem. Grałem od końca 2018 roku i nie zakładałem żadnych innych kont. Reklamacje niczego nie dają. Oni nagle, po ponad 3 latach uznali, że ktoś wcześniej założył konto z mojego IP i swoje mam ograniczone, ale nic więcej nie powiedzą po RODO. Żenada.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
-> żałosne kursy
-> żenujące limity
-> słaba oferta
-> strona ładuje się "godzine"
-> promocje są na bardzo słabym poziomie, z absurdalnymi warunkami. Dodatkowo zabierają kwote "freebeta".

2/10
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Takie kupony to po 19 mogą puszczać :) na dobranoc, ale fakt okłamują dorosłe dzieci.
Cóż, prawda jest taka, że ani to najwyższa wygrana w Betfan ever, ani też nie jest niczym osobliwym stawianie kuponu za 500 złotych po kursie 100.0. Daleki jestem od "dania sobie ręki uciąć" że kupon nie jest spreparowany, ale wierz mi, wypłacenie takiej kwoty nie robi na buku najmniejszego wrażenia, a w ten sposób zachęca do gry. Nie sądzę aby ktokolwiek miał powód by oszukiwać graczy robiąc fake'owy kupon 🙂
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Cóż, prawda jest taka, że ani to najwyższa wygrana w Betfan ever, ani też nie jest niczym osobliwym stawianie kuponu za 500 złotych po kursie 100.0. Daleki jestem od "dania sobie ręki uciąć" że kupon nie jest spreparowany, ale wierz mi, wypłacenie takiej kwoty nie robi na buku najmniejszego wrażenia, a w ten sposób zachęca do gry. Nie sądzę aby ktokolwiek miał powód by oszukiwać graczy robiąc fake'owy kupon 🙂
Wrażenia na buku faktycznie nie powinno robić, ale akurat na nich robi, kilka postów wyżej link do Twittera jak komuś poskąpili ledwie 1600 złotych wypłacić także ja się absolutnie nie dziwię jak ktoś ma wątpliwości co do autentyczności kuponu
 
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Ogólnie to rynek jest jaki jest każdy zorientowany wie i nie da sobie wciskać kitu. Chodzi o to, żeby nie dać i to rola osób zorientowanych naciągać się firmom i uwypuklać takie sprawy, żeby zły PR odczuli w portfelu.
To forum ma największe zasięgi i w zasadzie monopol na rynku na rozpoczynających przygodę z bukmacherką, więc Panowie odpowiadający za nie powinni trzymać stronę wiadomo którą. Z przykrością stwierdzam, że bywa różnie. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.
 
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Betfan nie ma absolutnie żadnego powodu żeby "okłamywać dzieci".
Do mnie piszesz że wymyślam? Zakład był do 5 zł 220 wygrana
Post automatycznie złączony:

https://drive.google.com/file/d/1N18W0i6h6TbvmRw8UO935EnTEk52dVhc/view?usp=drivesdk masz screen kuponu,pierwszy raz przez przypadek to znalazłam w ofercie przed meczem ,nie było żadnej informacji o tej promocji.
Post automatycznie złączony:

Pisałam to przed meczem , mogłeś sobie sprawdzić
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Kupon .png

Gdy już zapowiadało się, że wczorajszy wieczór będzie znacznie nudniejszy, niż pierwsze spotkanie pomiędzy Realem a Manchesterem City, doszło do czegoś niezwykłego, po czym wielu kibiców piłkarskich zapewne nie mogło usnąć - i to nie tylko z uwagi na sam rezultat, ale również okazałe wygrane, które przypadły osobom pokładającym największe zaufanie w "Królewskich".

Jednym ze szczęśliwców był gracz, który pod koniec meczu w formie zakładu na żywo zdecydował się na obstawienie awansu ekipy z Madrytu i ku jego szczęściu ten scenariusz się spełnił. Za postawione 500 zł nasz klient zgarnął aż 35 tysięcy! Kupon znajdziecie TUTAJ

Oprócz tego w ostatnich dniach pojawiło się także wiele ciekawych kuponów m.in. na rozgrywki tenisowe, a najciekawsze z nich możecie zobaczyć:
a) TUTAJ, gdzie jeden z graczy zamienił 50 zł w prawie 3 tysiące,
b) TUTAJ, gdzie naszemu graczowi udało się trafić bardzo okazały kurs - aż 133!
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Najlepsze kupony weekendowe, czyli jak poszło naszym graczom?

Wielkimi krokami zbliżamy się do rozstrzygnięć najważniejszych rozgrywek sportowych, a kibiców w szczególności emocjonuje ostatnia prosta w świecie piłki nożnej. Choć część rozstrzygnięć zaskoczyła typerów, to wśród naszych graczy znaleźli się szczęśliwcy, którzy z pewnością zakończyli weekend w dobrym humorze :)

W załączeniu znajdziecie największą wygraną z tego weekendu, a więc ponad 28 tysięcy złotych. Choć stawka była okazała, to odwaga popłaciła naszego klienta! A żeby umieścić na kuponie niemal całe TOP5 i ligę turecką, trzeba mieć... naprawdę silną psychikę ;) Kupon obejrzycie TUTAJ.

Kupon 28k.png

Nie zawsze jednak do atrakcyjnej wygranej potrzebna jest równie wysoka stawka - inny gracz zdołał zwiększyć swój budżet ponad 200-krotnie i za zaledwie 5 złotych zgarnął ponad tysiąc! Obranie nietypowych kierunków i postawienie głównie na remisy okazało się kluczem do sukcesu. Kupon możecie sprawdzić TUTAJ.

Kurs 200+.png

Na koniec - cytując klasyka - "wisienka na torcie", a więc równowaga pomiędzy stawką i kursem. Nasz klient znakomicie pomnożył swój kapitał i z 200 zł udało mu się zrobić ponad 7 tysięcy. Postawił on na połączenie topowych zdarzeń z piłki nożnej i tenisa, a także zakładów prematch oraz live. Niewątpliwie emocje trzymały do końca, zważając na obecność Lecha Poznań oraz remisu w Hiszpanii na kuponie. Losy zakładu rozstrzygnęły się jednak szczęśliwie i gracz może celebrować swoją wygraną! Kupon dostępny jest TUTAJ.

Kupon 7k+.png
 
Do góry Bottom