>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betcris - opinie

K 69K

krzepki89

Użytkownik
tutaj Panowie wieszczyli ze betcris wychodzi z PL , a oni podpisali jakiś czas temu Umowe z Pogonią i to na koszulkach :) poza tym każdy się musi rozkręcić, u nas się zrobiło tłoczno na rynku poinwestowali w ,,znane twarze,, i nie oszukujmy się im chodzi o niedzielnych graczy którzy sobie przy okazji puszczaja kupony po 50 zł/20 zł a nie gości którzy czytaja forum etc ;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
tutaj Panowie wieszczyli ze betcris wychodzi z PL , a oni podpisali jakiś czas temu Umowe z Pogonią i to na koszulkach :) poza tym każdy się musi rozkręcić, u nas się zrobiło tłoczno na rynku poinwestowali w ,,znane twarze,, i nie oszukujmy się im chodzi o niedzielnych graczy którzy sobie przy okazji puszczaja kupony po 50 zł/20 zł a nie gości którzy czytaja forum etc ;)
nie betcris a bestbet24...
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Trochę mi zeszło, ale czas na kilka zdań o tym buku.

Przede wszystkim, na początku przygody - bonus, cashback te sprawy. Miałem duże problemy, ponieważ blokowano mi dostęp do konta regularnie z powodu przekraczanego czasu logowania. Mimo, że byłem wylogowany zarówno na telefonie jak i komputerze, nie udało mi się nic wywalczyć na obsłudze klienta. Sam bonus ostatecznie ledwo obróciłem i uratowałem kasę.

Gra live - dramat, większa liczba "fake bloków" niż na fortunie. Strona bardzo często przeładowywała się bez powodu na różnych przeglądarkach i urządzeniach.

Ostatnio wprowadzili koło - od początku jego istnienia raz udało mi się wylosować freebet, teraz jest już tylko opcja gdy ma się coś na koncie, więc prawdopodobnie przygoda z bukiem zakończona. Nareszcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
K 0

konorzatka99

Użytkownik
Ile czasu buk mieli zanim przyjmie zakład na live? Założyłem wczoraj konto na Pzbuku to parsknąłem śmiechem - z 10 sekund memlał i memlał ten zakład (za 50 zł)... nonsens. Nie potrafię zrozumieć dlaczego utarło się u tych naszych polskich marnych bukmacherów żeby przyjmować zakłady tak długo, gdzie w niektórych sportach w tym czasie potrafią wydarzyć się 2-3 akcje. Jedynie sts pozytywnie zaskakuje w tej kwestii
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Informacja od Betcris:

Uprzejmie informujemy, że od 10/10/2022 wprowadziliśmy zmianę regulaminu zakładów wzajemnych oraz odpowiedzialnej gry.

System został przestawiony na 30 dni trwania konta tymczasowego oraz maksymalne wpłaty na koncie tymczasowym ustawiliśmy na 8 000 zł.

Klienci zarejestrowani przed godz. 12:00 (10/10/2022) kontynuują swoją ścieżkę po staremu, tj. według 90 dni.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Kręci ktoś tym kołem codziennego freebetu ? Przecież to jest ściema jak nie wiem. Jak wpłaciłem freebet wypadł, teraz kręce i od 2 tygodni spróbuj ponownie jutro. To już nie lepiej jakieś warunki postawić dla bonusu niż taką ściemę walić ? Wstyd !
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Kręci ktoś tym kołem codziennego freebetu ? Przecież to jest ściema jak nie wiem. Jak wpłaciłem freebet wypadł, teraz kręce i od 2 tygodni spróbuj ponownie jutro. To już nie lepiej jakieś warunki postawić dla bonusu niż taką ściemę walić ? Wstyd !
Norma. Superbet ma podobne koło i od pół roku mam brak wygranej. Także 2tyg to jeszcze nic:)
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Tak samo mam na obu tych stronach. Od jakiegoś czasu już nawet tym nie kręcę, ale z moich obserwacji (żadne pewne info, ot taka teoria) to superbet daje w miarę często takim co przegrywają, a betcris to chyba nikomu :)
 
maarcin14 649,7K

maarcin14

Użytkownik
ja w betcris nie mam praktycznie żadnego depozytu, kręce codziennie, prawda że zazwyczaj się nic nie trafia ale dziś udało się trafić freebet :)
 
Do góry Bottom