>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betcris - opinie

R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
dostałem wiadomość od supportu, że mają problemy techniczne, niedługo powinni wrócić, nie ma się co martwić, bo inne platformy tego providera też chwilowo nie działają
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Logowales się tylko po darmową kasę? To gratuluję 😆 obecnie najszersza chyba oferta na rynku , mnóstwo opcji, niszowe ligi , ja gram a na kole kręciłem może ze dwa razy. Widocznie wielu było takich jak Ty 🤪
 
D 1,2K

Double_Chance

Użytkownik
Nie, po prostu nie traktuje tego buka priorytetowo. Za hajs obstawiam gdzie indziej, tu kiedyś otworzyłem konto by skontrować zakład i jako nowa osoba dostalem od nich zakład bez ryzyka, taki był powod załozenia betcrisa..
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Dziś do dyspozycji freebet wigilijny.
100% stawki netto od postawionego kuponu bez względu na wynik zawartych zakładów. Freebet ważny do 26.12.
Brawo. Skromnie, ale jest ukłon w stronę klientów. Tym bardziej, że inne firmy przemilczały Święta pod kątem jakiejkolwiek promocji.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Problem w tym że tych freebetów w ogóle nie dają, nawet nie potrafią określić kiedy i czy w ogóle go dostanę, pomimo spełnienia warunków
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Do tej promocji w regulaminie podają, że freebet będzie dostępny po upływie 3 h od momentu rozliczenia kuponu.
U mnie minęło 2.5 h i też jeszcze nie mam, ale zobaczymy jutro jak ktoś z osób uprawnionych ( pracowników) zdalnie wejdzie do systemu i kliknie. Są święta choć z drugiej strony powinien to robić system automatycznie.
Z ciekawości powiem, że zrobiłem dziś wypłatę przez tzw. Autopay w Betcris i kasa nie pojawiła mi się na koncie mimo, że w niedzielę już kilka razy wypłacałem i to jest absolutnie najszybszą metoda wypłaty. Po minucie dostawałem smsa z banku o przelewie przychodzącym.
Tak wspomniałem przez święta może to działać trochę inaczej z wyjątkiem wpłat, bo w tę stronę to chodzi zawsze.
Trzeba poczekać. Myślę, że freebet w niedzielę się pojawi.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wypłacał ktoś ostatnio z tego krzaku?? To zawsze trwa tyle dni?? Masakra. No a aplikacja działa tak, jakby informatyk zapadł w śpiączkę w latach 90 i zatrzymał się w rozwoju. To jest nieprawdopodobne jak takie coś otrzymało licencję, a zarazem w pełni normalne w tym łapówkarskim kraju. Można narzekać na Superbet, ale ten rumun pozamiatał rynek w kilka lat. Praktycznie wszystko prof. Tutaj ten betcris to jakiś żart tak samo jak betway. To nie ma nic wspólnego z tymi markami i tym jak wyglądają w wielkiej Brytanii. No ale nas mało kto traktuje poważnie.
Nie grywam tam praktycznie ale jak wyplacalem to kasa zawsze w kilka minut była na koncie
 
Do góry Bottom