>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betcris - opinie

madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
W necie znalazłem info że bukmacher Betcris wkroczył do Polski, ale narazie chyba jeszcze nie ma strony PL, przynajmniej takiej nie znalazłem, chyba że ktoś to zrobił to może dać info, bukmacher znany z rynków amerykańskich
 
Otrzymane punkty reputacji: +174
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Bardzo ciekawa funkcja pojawia się u tego bukmachera, a mianowicie funkcja edytowania zawartego zakładu.

Ciekawe jak to będzie wyglądało w praktyce...
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Wysokie marże, bonus powitalny tylko do 100pln i 50% od postawionego zakładu.
Ciężko póki co traktować ich poważnie, ale chyba to już standard wśród polskich bukmacherów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Wysokie marże, bonus powitalny tylko do 100pln i 50% od postawionego zakładu.
Ciężko póki co traktować ich poważnie, ale chyba to już standard wśród polskich bukmacherów.
Punkt widzenia zalezy od punktu patrzenia😉 Wielu grajacych nie obchodza jakies smieszne bonusy, freebety itp tylko oferta. Dla mnie podstawa to oferta na niszowe ligi i azjany. Bonusow nigdy nie biore.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Akurat marka betcris istnieje od lat... betcris.com to to samo tzn. ten sam wlasciciel co betcris.pl

https://rejestr.io/krs/748281/mr-bet-zaklady-bukmacherskie

https://www.tvglobalenterprises.com/#team



CEO, JD Duarte
Has been in the business since 1997. With a strong family background in business, he quickly rose in – what was back then- a novel but informal industry. In 2006, working as Business Development Manager for Betcris, he seized an opportunity to take over the brand for himself and immediately refocused all efforts to emerging markets in LATAM and ASIA, which were untapped at the time. He has personally led efforts to enter over 20 markets through local licensing and strategic alliances. Today, Mr. Duarte, a self-described problem solver, continues to channel his passion for business development, as Betcris enters a new expansion phase.
 
Otrzymane punkty reputacji: +337
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Bardzo dobrze wyglądają jeśli chodzi o rogi/kartki/specjale/azjany, ciekawe jak z limitami
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Typowe radzieckie cwaniaki. Jak na live jest wysoki kurs na zwycięstwo (kosz, ręczna, kursy coś koło 10) to dają tylko handicapy. Dopiero jak kurs spadnie na 2-3 to go dodają.
 
O 5

over5

Użytkownik
W tej chwili zdecydowanie najlepszy bukmacher w Polsce .Ma wszystko co powinien miec porzadny buk.Znakomite kursy,ofertę na nieomal wszystko co w danej chwili leci na świecie,ardzo dobry cashout i normalne handicapy azjatyckie na bramki.Tak to powinno wyglądać.Nie wiem jeszcze jak będzie z limitami itd ale jesli chodzi o czystą ofertę to numer jeden bez dwóch zdań razem z betters bo to w zasadzie dwa klony.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
W tej chwili zdecydowanie najlepszy bukmacher w Polsce .Ma wszystko co powinien miec porzadny buk.Znakomite kursy,ofertę na nieomal wszystko co w danej chwili leci na świecie,ardzo dobry cashout i normalne handicapy azjatyckie na bramki.Tak to powinno wyglądać.Nie wiem jeszcze jak będzie z limitami itd ale jesli chodzi o czystą ofertę to numer jeden bez dwóch zdań razem z betters bo to w zasadzie dwa klony.
Limity są od początku. Zależą od dyscypliny jak i rozgrywek jakie chcesz grać. Dla mnie nie pojęte jest to że chcę obstawić powiedzmy za tysiąca a oni proponują mi kilkadziesiąt złotych za zakład.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
W tej chwili zdecydowanie najlepszy bukmacher w Polsce .Ma wszystko co powinien miec porzadny buk.Znakomite kursy,ofertę na nieomal wszystko co w danej chwili leci na świecie,ardzo dobry cashout i normalne handicapy azjatyckie na bramki.Tak to powinno wyglądać.Nie wiem jeszcze jak będzie z limitami itd ale jesli chodzi o czystą ofertę to numer jeden bez dwóch zdań razem z betters bo to w zasadzie dwa klony.
Uznam to za dobry zart🤣🤣🤣🤣 Typowy buk dla dawcow kapitalu. Dobra oferta tylko na populare ligi czyli to, gdzie 90% grajacych przegrywa. Niszowki, czyli to na czym sie zarabia pieniadze bardzo slabo. Tylko podstawa 1x2 i jedna linia na bramki/punkty. Poobserwuje jeszcze czy live jest cos lepiej. Ale pre oferta slabiutka. Do najlepszego buka jeszcze duuuuzo im brakuje
 
O 5

over5

Użytkownik
Chyba przesadziłeś.Na którym polskim buku masz 10 linii na bramki na druga ligę Kirgizji i w dodatku jeszcze przywoity cashout a takie rzeczy sa na betcrisie na porządku dziennym. Chyba nie przejrzałes dobrze ich oferty.Jesli grasz np na telefonie to na pierwszy rzut oka istotnie wydaje się słabo ale klikasz "wszystkie mecze" i rozwija sie lista.jak dla mnie buk bardzo dobry i niszy tu nie brakuje.Przepraszam dopiero zobaczyłem ,że piszesz o zakładach pre.Tu faktycznie nie sprawdzałem ale jeśli chodzi o live to jak najbardziej są w porządku.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Chyba przesadziłeś.Na którym polskim buku masz 10 linii na bramki na druga ligę Kirgizji i w dodatku jeszcze przywoity cashout a takie rzeczy sa na betcrisie na porządku dziennym. Chyba nie przejrzałes dobrze ich oferty.Jesli grasz np na telefonie to na pierwszy rzut oka istotnie wydaje się słabo ale klikasz "wszystkie mecze" i rozwija sie lista.jak dla mnie buk bardzo dobry i niszy tu nie brakuje.Przepraszam dopiero zobaczyłem ,że piszesz o zakładach pre.Tu faktycznie nie sprawdzałem ale jeśli chodzi o live to jak najbardziej są w porządku.
powaznie maja druga lige Kirgistanu? :) chyba u zadnego buka nie widzialem drugiej ligi tylko pierwsza.

Szkoda, ze nie maja handicapow azjatyckich -1, -2 itd.

edit: betcris ma tego samego dostawce co suprabet i betters.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom