>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betcris - opinie

janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Pieniędzy Ci tam nikt nie ukradnie. Chodziło mi bardziej, że bliżej im obecnie do wygaszania projektu niż jego dalszego rozwijania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Dziękuję, wiele to wyjaśnia. W takim wypadku trzeba wypłacić pieniążki póki można!
Jeżeli plotki cokolwiek Wam wyjaśniają to polecam nieco rzetelniej podchodzić do spraw.
Wiadomo było że takie domysły się pojawią, bo wycofanie kilku promocji po początkowym "boomie" od razu uruchamia Januszy-specjalistów którzy wietrzą spiski i upadki.
Prawdopodobnie zwykła zmiana taktyki przez Betcris, ruszyli z wysokiego C, promocja goniła promocję i teraz muszą nieco wyhamować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +245
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Większość bukow ograniczyło promocje . Cieżkie czasy, więc nikt kasy za darmo nie bedzie rozdawał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +195
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Nie zauważyłem tego nigdzie indziej.
Nie zauważyłeś bo może nie korzystałeś z bonusow od wplat. Np Betfan, ewinner, Forbet praktycznie z nich zrezygnowali. Raz na pół roku coś się pojawi. Pozostali przy marnych freebetach, co jakiś czas. Superbet tez sporo obniżył loty. Reszta to juz kompletnie nic nie daje(nie mowie o marnych freebetach raz na jakiś czas)
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Nie zauważyłeś bo może nie korzystałeś z bonusow od wplat. Np Betfan, ewinner, Forbet praktycznie z nich zrezygnowali. Raz na pół roku coś się pojawi. Pozostali przy marnych freebetach, co jakiś czas. Superbet tez sporo obniżył loty. Reszta to juz kompletnie nic nie daje(nie mowie o marnych freebetach raz na jakiś czas)
Dziwne, polskie buki chyba dawno przewidziały kryzys i nic nie rozdają odkąd pamiętam. Pamiętam za to granie u bukmacherów typu Unibet, Betway czy Betsson. Zegarek na urodziny, freebety po 200 zł, bonusy od wpłaty bez limitów, brak podatku i masa innych darmowych rzeczy. Prawda jest taka, że polskie buki od zawsze gówno dawały.
 
E 65

Esslemont

Użytkownik
Nie zauważyłeś bo może nie korzystałeś z bonusow od wplat. Np Betfan, ewinner, Forbet praktycznie z nich zrezygnowali. Raz na pół roku coś się pojawi. Pozostali przy marnych freebetach, co jakiś czas. Superbet tez sporo obniżył loty. Reszta to juz kompletnie nic nie daje(nie mowie o marnych freebetach raz na jakiś czas)
może mam po prostu inny punkt widzenia. Gdzieniegdzie organizuje sie promocje, a w betcris absolutna cisza. Stąd mnie to zastanawia, bo cisneli ostro z hajsem na lewo i prawo.
 
E 65

Esslemont

Użytkownik
Dziwne, polskie buki chyba dawno przewidziały kryzys i nic nie rozdają odkąd pamiętam. Pamiętam za to granie u bukmacherów typu Unibet, Betway czy Betsson. Zegarek na urodziny, freebety po 200 zł, bonusy od wpłaty bez limitów, brak podatku i masa innych darmowych rzeczy. Prawda jest taka, że polskie buki od zawsze gówno dawały.
Bzdura, w Betters dają bonusy za gre i mają dużo promocji. Taka sama platforma co Betcris i Go+bet. Tyle że kasę mają swoją i nikt nie zakręca im kurków. Od kiedy poprawili marże to moja główna platforma
 
H 0

Husar83

Użytkownik
:poop:...betcris...oferta mierna, apka słaba...i słaba to malo powiedziane... trzeba wykazać się sporą dozą cierpliwości aby postawić zakład live...ogólnie nie polecam, a wręcz odradzam.
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
:poop:...betcris...oferta mierna, apka słaba...i słaba to malo powiedziane... trzeba wykazać się sporą dozą cierpliwości aby postawić zakład live...ogólnie nie polecam, a wręcz odradzam.
Do wielu rzeczy można się przyczepić, ale akurat ofertę mają chyba najbogatszą. Co się kryje pod tym "oferta mierna", co chciałbyś tam obstawić i nie było?
 
Do góry Bottom