>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Betclick 50zł - dla wybranych

S 11

support75

Użytkownik
Ale bezsens. Wpłaciłem ostatnio Netellerem. Kase przegrałem. Teraz na promocje wpłaciłem kartą kredytową, a wypłacić mogę tylko na Neteller. Wiec pytam dlaczego tak jest...

Dziękujemy za email.

Uprzejmie informujemy, iż w przypadku wpłaty za pomocą opcji Neteller, ewentualne wypłaty mogą zostać zrealizowane tylko za pomocą tej metody płatności. Nie mamy technicznej możliwości by to zmienić. Przepraszamy.

Mamy nadzieję, że ta informacja była pomocna i życzymy miłego dnia.

Alicja,
Dział Obsługi Klienta.
I co teraz zawsze bede wypłacał na neteller?!
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Witam!
Skorzystałem z oferty Betclick z darmowym bonusem 55 PLN. Wpłaciłem pieniążki przez przelewy24, po czym postawiłem zakład wielokrotny składający się z z 2 zdarzeń, dokładnie na zwycięstwo Wisły w meczu z Odrą i jakiś typ z NFL. Oczywiście typ z NFL mi nie wszedł i kupon nie siadł. Ile czasu czekaliście na zwrot pieniędzy? Czy dostaliście od razu, czy po jakimś odstępie czasu? Proszę o odpowiedź!
 
G 0

grantvaders

Użytkownik
Pieniądze powinieneś dostać do 24 h godzin od wyniku ostatniego zdarzenia z kuponu. Ja dostałem zwrot wcześniej. Musiałem czekać około 3-4 h.
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
Witam!

Skorzystałem z oferty Betclick z darmowym bonusem 55 PLN. Wpłaciłem pieniążki przez przelewy24, po czym postawiłem zakład wielokrotny składający się z z 2 zdarzeń, dokładnie na zwycięstwo Wisły w meczu z Odrą i jakiś typ z NFL. Oczywiście typ z NFL mi nie wszedł i kupon nie siadł. Ile czasu czekaliście na zwrot pieniędzy? Czy dostaliście od razu, czy po jakimś odstępie czasu? Proszę o odpowiedź!

To sie chyba niedoczekasz na ten zwrot bo postawiłeś mecz NFL gdzie są tylko 2 opcje wygranej, a w regulaminie jest napisane że musi to być zdarzenie z min. 3 opcjami...
 
jarosh 0

jarosh

Użytkownik
To sie chyba niedoczekasz na ten zwrot bo postawiłeś mecz NFL gdzie są tylko 2 opcje wygranej, a w regulaminie jest napisane że musi to być zdarzenie z min. 3 opcjami...
doczeka się, bo to był kupon składający się z 2 zdarzeń, a taki się liczy do tej promocji, nawet jak jedno zdarzenie jest dwudrogowe.
 
S 11

support75

Użytkownik
Tak, wypłacać możesz tylko na konto, z którego zrobiłeś pierwszy depozyt.
miliony razy wplacalem karta. raz wplacilem netellerem. ostatnia wplata karta. a moge wyplacic tylko na neteler. Chyba dobie kpia. mam gdzies te ich promocje 40 zlotowe, skoro takie cyrki robia.

nie wiem czy ktos z Was zauwazyl, ale zmienili nazwe z Betclick na Betclic ciekawe czemu...
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
miliony razy wplacalem karta. raz wplacilem netellerem. ostatnia wplata karta. a moge wyplacic tylko na neteler. Chyba dobie kpia. mam gdzies te ich promocje 40 zlotowe, skoro takie cyrki robia.
nie wiem czy ktos z Was zauwazyl, ale zmienili nazwe z Betclick na Betclic ciekawe czemu...
Już takie mają zasady że można wypłacać tylko na to konto z którego wpłacono pierwszy depozyt dla mnie również jest to idiotyczne no ale cóż... nic nie zrobisz ????
Co do zmiany nazwy to gdy w Polsce mieli nazwę BetClick
w innych krajach byli rozpoznawani bez &lt;k&gt; na końcu :}
Najwyraźniej postanowili mieć jedną,taką samą nazwę we wszystkich krajach.
 
K 0

krzysiek-lodz

Użytkownik
dla tych co nie zdazyli w pierwszym terminie (29.11): dzis otrzymalem ponownie maila od betclick- oferta, przynajmniej w moim przypadku, wazna jest jednak do 6.12. tak mi potwierdzono w supporcie tez
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
a mnie delikatnie rzecz mówiąc &quot;zrobili w jajo&quot;. Dostałem od nich maila. napisałem do supportu a oni mi debile napisali, że się pomylili i omyłkowo dostałem od nich maila i nie dostanę bonusa !!
Proponuje najpierw do nich napisac bo mozna się zdziwic !!
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Liga Mistrzów powraca w tym tygodniu!

Skorzystaj z okazji i postaw zakład na wybrany mecz. Przy kolejnej wpłacie na konto otrzymasz bonus do 50 zł.

Pozdrawiam,
Krzysztof

Promocja obowiązuje do niedzieli 13 grudnia. Bonus podlega warunkom obrotu.

Zobaczcie maile.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Niestety mnie ominęli;s moze dlatego ze ostatnio dostałem coś takiego.
Ukasz tobie wcześniej dawali to podwojenie dp do 50 zl? Kiedy dostałeś tego maila?
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Liga Mistrzów powraca w tym tygodniu!

Skorzystaj z okazji i postaw zakład na wybrany mecz. Przy kolejnej wpłacie na konto otrzymasz bonus do 50 zł.

Pozdrawiam,
Krzysztof

Promocja obowiązuje do niedzieli 13 grudnia. Bonus podlega warunkom obrotu.

Zobaczcie maile.
Dostałem to samo.
Nie wiecie czy wpłaty przez moneybookers się liczą i jakie są warunki obrotu?

cofam pytanie
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Niestety mnie ominęli;s moze dlatego ze ostatnio dostałem coś takiego.
Ukasz tobie wcześniej dawali to podwojenie dp do 50 zl? Kiedy dostałeś tego maila?
Wcześniej mi nie dawali dostałem pierwszy raz takie promo, od niedawna mam u nich konto więc pewnie dlatego, wpłaciłem 50 przez mb i 100 odrazu na koncie. Wiec moge polecić ten bonusik✅ a obrót poza tym niewielki.
 
Do góry Bottom