>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betclick 50zł - dla wybranych

M 0

mate1212

Użytkownik
NO ba.... :-D

Czyli wpłacam 50 zł dostaje kolejne 50 zł
Mam do obrotu 150 żeby to wypłacić
I tutaj moje pytanko
Musze singla za 100 zł puścić powyżej 1,2 czy może być jakiś dubel 2x z kursem 1.10~~?
żeby liczyło się to do obrotu
A co to tak trudno kurs powyżej 1.20 znaleźć ????
W regulaminie jest wszystko napisane zaklad trójdrożny o kursie min.1,20.
Za kazdym razem jest to samo,czytac sie nie chce i czeka sie na gotowe:kwasny4565:
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
NO ba.... :-D
Czyli wpłacam 50 zł dostaje kolejne 50 zł
Mam do obrotu 150 żeby to wypłacić
I tutaj moje pytanko
Musze singla za 100 zł puścić powyżej 1,2 czy może być jakiś dubel 2x z kursem 1.10~~?
żeby liczyło się to do obrotu
Możesz zagrać singla za 100 zł po kursie 1.2 oraz dubel z kursami 1.1, jednak wtedy masz obrotu tylko 120 zł a musisz mieć 150 żeby wypłacić :]
pozdROWienia ????
Edit:
wpłacasz 50, dostajesz 50, wypłacasz 50, grasz za pozostałe 50 ja tak u nich robię ????
Za proste :] Nie możesz wypłacić do póki nie zrobisz obrotu ;)
A co to tak trudno kurs powyżej 1.20 znaleźć ????
W regulaminie jest wszystko napisane zaklad trójdrożny o kursie min.1,20.
Za kazdym razem jest to samo,czytac sie nie chce i czeka sie na gotowe:kwasny4565:
Zakład trójdrożny po kursie 1.2, a w zakładach akumulowanych mogą być 2 opcje wyboru jak u/o i kurs może być 1.1, ważny by ako wyszło 1.2 ;)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
wpłacasz 50, dostajesz 50, wypłacasz 50, grasz za pozostałe 50 ja tak u nich robię ????
Za proste :] Nie możesz wypłacić do póki nie zrobisz obrotu ;)
Można odrazu wypłacić również tak robiłem i nie było problemu, obrót dotyczy bonusa
/down dokładnie ???? polecam tą metode gdyż nie kusi nas żeby się odegrać bo nie mamy za co a w najgorszym wypadku wychodzimy na 0 ;]
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Faktycznie ;) Teraz to zobaczyłem, więc także zleciłem wypłatę 50 zł a drugie 50 zostało na koncie ???? Fajna sprawa:] Więc teraz tylko obrót i uciekamy z tego &quot;cudownego&quot; buka ;p
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Gracz musi dokonać trzykrotnego obrotu na zakładach posiadających minimalnie trzy możliwości i kurs 1,20. Wpłaty dokonywane za pomocą Moneybookers nie uprawniają do skorzystania z promocji.
Róbcie to dp jak chcecie,tylko żeby nie było później płaczów że zabrali wam wygraną z tego bonusu.Maja napisane jasno w regulaminie że wpłaty z moneybookers nie uprawniają do promocji więc nie polecał bym korzystania z bonusu za pomocą moneybookers ????
 
N 6

nunsan

Użytkownik
Witam czy to podwojenie łączy się z zakładem bez ryzyka?? mimo że grałem u nich wcześniej dzisiaj dostałem maila, iż przysługuje mi zakład ze zwrotem stawki do 55zl.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Witam czy to podwojenie łączy się z zakładem bez ryzyka?? mimo że grałem u nich wcześniej dzisiaj dostałem maila, iż przysługuje mi zakład ze zwrotem stawki do 55zl.
Nie, to sa osobne promocje. Najlepiej jak na swoim koncie sprawdzisz &#39;dostepne bonusy&#39; i jesli jakis Ci przysluguje wciaz to mozesz go wykorzystac pomimo tego ze wczesniej juz jakis wykorzystales.

edit: Kumek ja mialem podobnie, bedziesz mial aktywny bonus podwojenia do 50zl
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Mają jakiś błąd bo ja też dostałem maila o bonusie od pierwszego zakładu do 55zl mimo że pierwszy zakład zagrałem 2lata temu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
działa Wam strona? Bo u mnie błąd jakiś wyskauje...
A co to ma wspólnego z tematem o promocji?
Ludzie nauczcie się pisać w odpowiednich działach/tematach i zakładać nowe tematy. To nie boli, to nic trudnego, to da się nauczyć.
Następnym razem będzie ostrzeżenie za takie wybryki.
p.s strona normalnie działa...
 
A 0

adin88

Użytkownik
dobra sprawdzał to ktos?

wpłacam 50zł dostaje bonus 50 i od razu zlecam wypłate wpłaconych 50zł a bonus obracam?
przejedzie to?
 
maxiu40 0

maxiu40

Użytkownik
dobra sprawdzał to ktos?
wpłacam 50zł dostaje bonus 50 i od razu zlecam wypłate wpłaconych 50zł a bonus obracam?
przejdzie to?
Na 100% to nie przejdzie. Zrobiłem tak wczoraj i po wypłacie wpłaconych 50 zł, konto zostało wyzerowane (bonusowe 50 zł usunięto).
 
Do góry Bottom