>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betclick 50zł - dla wybranych

M 0

marcipeusz

Użytkownik
Żałosny jesteś, osoba która ryzykuje takie stawki i zarabia to się nie chwali tym. Ty grasz po prostu surebety czyli zero ryzyka, więc czym się chwalisz? Żaden z Ciebie typer.
na betonline byłem w czołówce w typach swego czasu pozatym duzo gram pojedynczych typów.fakt faktem surebetm też gram ale tylko dla zarobku.Typuje dla zabawy

Buk Tobet
Skawa Wadowice-Karpaty Siepraw
Kurs 1.75
typ Karpaty

Przed sezonem ze Skawy odeszło 9piłkarzy z podstawowego skłdu.Zespół jest w rozsypce jak w ubiegłym roku Łomża w 2lidze wschodniej(BUKI dopiero po 4meczu dawały na porazk łomzy po 1.1)
Skawa w 1meczu zagrała totalną obrona czestochowy z beniaminkem z Balina-nastepne dwa mecze to porazki.

co do Betclicka by nie robić tutaj offtopa.
Support kapitalny (do 15minut odpowiada)
Zdarzeń z roku na rok przybywa co raz więcej.
Zachęcają ciągłymi bonusami.
Jak dla mnie Buk na plus.
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
nick mogłeś sobie zamazać jak już sie tak chwalisz, bo za chwile możesz mieć konto zablokowane.
co do nicku...tylko tam go uzywalem a pieniadze wyplacilem wiec mogliscie sobie wejsc na konto.Z ciekawosci popatrzylem i oczywiscie próby były włamania.Logi również posiadam z tych włamań.IP zagwiazdkowane ale co za prblem napisać do supportu ????
Myslałeś ze za darmo zarobisz 5tys? spoko ????
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
co do nicku...tylko tam go uzywalem a pieniadze wyplacilem wiec mogliscie sobie wejsc na konto.Z ciekawosci popatrzylem i oczywiscie próby były włamania.Logi również posiadam z tych włamań.IP zagwiazdkowane ale co za prblem napisać do supportu ????
Myslałeś ze za darmo zarobisz 5tys? spoko ????
Uważaj z tymi oskarżeniami, to była moja dobra rada, a jeszcze jakieś aluzje w moim kierunku ????.

E:
Wpłaciłem dzisiaj kase przez MB, bonus dostałem i dwa pytania:
- ktoś pisał, że musi być zdarzenie wielokrotne tzn. single się nie liczą do obrotu, ktoś to może potwierdzić, bo jak przeczytałem wcześniejsze tematy o promocjach w Betclicku to nikt tam o tym nie wspomniał
-
Aby móc wypłacić bonus 50zł, gracz będzie musiał dokonać jego trzykrotnego obrotu
na zdarzeniach z minimum trzema możliwymi wynikami i minimalnym kursie 1.20.
Warunek ten nie dotyczy meczów tenisa.
To do poprzedniej promocji, tutaj też tak jest ?
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Się wyjaśniło
Zakłady pojedyncze muszą spełniać wymogi kursu a także ilości możliwych rozstrzygnięć. W przypadku zawarcia zakładu wielokrotnego nie musi on spełniać tych wymogów - każdy zakład wielokrotny jest liczony do obrotu.
 
lamerte 0

lamerte

Użytkownik
Liga Mistrzów powraca w tym tygodniu!
Skorzystaj z okazji i postaw zakład na wybrany mecz. Przy kolejnej wpłacie na konto otrzymasz bonus do 50 zł!


1. Zaloguj się do BetClic.
2. Wpłać dowolną kwotę na konto.
3. My dodamy tyle samo aż do 50 zł. Wpłacając 50 zł, kolejne 50 zł otrzymasz za darmo!

Bonus podlega warunkom obrotu!
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ktoś wie jak to jest dokładnie ?;&gt; Bo:
My dodamy tyle samo aż do 50 zł. Wpłacając 50 zł, kolejne 50 zł otrzymasz za darmo!
A z drugiej strony:
Skorzystaj z okazji i postaw zakład na wybrany mecz. Przy kolejnej wpłacie na konto otrzymasz bonus do 50 zł!
Czyli teraz wpłacam 50 zł, obstawiam mecz za 50 zł, wpłacam kolejny raz 50 zł i wtedy dopiero dostaję te 50 od nich ?;&gt;
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Jesteś tego pewien ? ???? Wpłacałeś ? ;&gt; Jeśli tak to super ???? Jutro pójdzie wpłata :] tylko chciałbym się dowiedzieć warunki obrotu ... Bo nigdzie nie widzę :]
Aaa i czy można przez MB ?;&gt; ????
 
lamerte 0

lamerte

Użytkownik
Dziękujemy za email.
Uprzejmie informujemy, iż Twoja następna wpłata zostanie podwojona do wysokości 50 PLN. Bonus musi zostać obrócony trzy razy (3x50 = 150). Dla zakładów pojedynczych obstawienia muszą posiadać trzy opcje wyboru np. 1-X-2 przy kursie minimalnym 1,20 lub wyższym. Możesz także postawić dowolne zakłady wielokrotne.
Mamy nadzieję, że ta informacja była pomocna i życzymy miłego dnia.
Alicja,
Dział Obsługi Klienta.

Moneybookers wyłączony z promocji.
 
golden 0

golden

Użytkownik
Kurcze, a ja nic takiego nie dostałem na mail&#39;a :/ Szkoda, że tylko dla wybranych robią tego typu promocje =p
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
NO ba.... :-D
Czyli wpłacam 50 zł dostaje kolejne 50 zł
Mam do obrotu 150 żeby to wypłacić
I tutaj moje pytanko
Musze singla za 100 zł puścić powyżej 1,2 czy może być jakiś dubel 2x z kursem 1.10~~?
żeby liczyło się to do obrotu
 
Do góry Bottom