>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BetClic - opinie

L 76

lukas1981

Użytkownik
Totalna porażka te kursy 1,7 do 1,7 i jeszcze do tego podatek. U zagranicznej konkurencji bez podatku i kursy 1,9 do 1,9. "Nasze legalne" buki wraz z pasożytami z pisu i po szukają frajerów i o dziwo znajdują ich.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Totalna porażka te kursy 1,7 do 1,7 i jeszcze do tego podatek. U zagranicznej konkurencji bez podatku i kursy 1,9 do 1,9. "Nasze legalne" buki wraz z pasożytami z pisu i po szukają frajerów i o dziwo znajdują ich.
U zagranicznych nie ma praktycznie żadnej oferty na asy serwisowe w tenisie. Czasem betclic wystawi fajne promocje na zawodników, ale co z tego jak po kilku wygranych kuponach mam limity po 5zl
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Betclic wszedl na PL rynek i stabilnie dostosowal sie do jego warunkow czyli stojac w garniturze i pod krawatem smialo zanurkowal w kaluzy blota i gowna. Teraz razem z innymi STSami i Totalbetami swietnie sie czuje ubrudzony po szyje bedac czescia patologii na PL rynku hazardowym. Gratulacje Betclic! Ostatnio wplacilem 200zl i dodali mi bez mojej wiedzy 100zl. Zagralem za kilka stow jakis zaklad i zlimitowali mnie i to tak drastycznie. Gram tylko popularne zdarzenia F1, troche pilki a w zimie skoki. Tyle. To wystarczylo zeby wrzucic mnie na czarna liste. Bonusu 6x100zl nie moge teraz obrocic, bo nie chca ode mnie na 20zl stawianego na EURO. Bonus oczywiscie przepadnie. Co ciekawe ten "zacny" bukmacher pokazuje, ze limit wynosi 91zl a nawet 20zl nie przechodzi. Nawet najbardziej niewiarygodne firmy zagraniczne wpisane na czarne listy SBR sa 10x lepsze od tych naszych pseudo firemek licencjonowanych. Kto zna realia PL rynku bukmacherskiego ten w cyrku sie nie smieje.

1624141533193.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Czy ktoś z Was miał przypadek w Betclic, że dostał zwrot za błędnie wystawiony zakład (błędne kursy, w moim przypadku coś co było wszędzie po 1.40, u nich było po 1.95).
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Nie polecam bukmachera

Stawki śmieszne po niespełna 35 zł na zakład
Nawet po wysłaniu informacji z oficjalnej strony o tym że zawodnicy wyszli w podstawowym składzie - "decyzja niezmienna"
Rozliczają zakłady sprzecznie do własnego regulaminu

Cytując klasyka: "nie wiem po co takie buki w ogóle istnieją"
Szkoda się rejestrować.

Zrzut ekranu 2021-09-08 185250.png Zrzut ekranu 2021-09-08 185119.png Zrzut ekranu 2021-09-08 162943.png
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Coś w tym jest, od kiedy u nich gram to nie kojarzę, żeby choć raz była promocja typu "100% bonusu od wpłaty", nawet jeśli mieliby dołożyć swoje niekończące się obroty. Z drugiej strony trzeba zauważyć, że sponsorują nie tylko konkursy tutaj na forum, ale też dziesiątki kanałów na youtube, więc chyba poszli po prostu w taką promocję. Inna sprawa, że jak się już coś wygra to zwykle trzeba to sporo razy obracać, ale bonus to bonus, nie ma co narzekać.
 
typerskoki 405,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Zgodnie z obietnicą wystawiam bardzo pozytywną rekomendacje temu bukmacherowi. Jako jedni z nielicznych na rynku biorą na klatę ewentualne swoje wpadki kursowe i rozliczają po wynikach faktycznych, a nie jako zwrot jak większość firm na PL rynku. Mega pozytyw. Na tą chwilę dla mnie buk nr 1.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Gościo związany z forum "ekstraklasa expert" wydaje opinie o buku z którym macie podpisaną współpracę - mega wiarygodna opinia ;)
Wrzuć jakieś dowody, jakieś screeny. Bo takie zdanie to może Ci napisać 95% tego forum jak im dasz freebeta za 5 pln to rzucą się jak psy.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Gościo związany z forum "ekstraklasa expert" wydaje opinie o buku z którym macie podpisaną współpracę - mega wiarygodna opinia ;)
Wrzuć jakieś dowody, jakieś screeny. Bo takie zdanie to może Ci napisać 95% tego forum jak im dasz freebeta za 5 pln to rzucą się jak psy.
Zajrzyj na dzial opinie na temat betclic albo sts a zobaczysz, ze np taki ja ktory tez jest zwiazany z tym forum jedzie jak po psie po obu tych bukach. Raczej na niewielu forach masz az taka wolnosc slowa jak tutaj i mozesz sobie napisac co tylko ci sie podoba o kazdym buku niezaleznie od tego kto z kim ma jaka wspolprace podpisana. Rzetelnosc przede wszystkim bez wzgledu na wszystko u nas na forum jest mile widziana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +509
typerskoki 405,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Gościo związany z forum "ekstraklasa expert" wydaje opinie o buku z którym macie podpisaną współpracę - mega wiarygodna opinia ;)
Wrzuć jakieś dowody, jakieś screeny. Bo takie zdanie to może Ci napisać 95% tego forum jak im dasz freebeta za 5 pln to rzucą się jak psy.
Wiem, że szukanie informacji w dzisiejszych czasach to umiejętność niespotykana, więc podsyłam o co chodzi: https://forum.bukmacherskie.com/thr...2021-2022-zakopane.164134/page-2#post-7077444

PS. Extraklasa Expert to ranga za wygrany typer Ekstraklasy organizowany przez Forum Bukmacherskie. Nie jestem związany z żadnym forum, bukami, a już tym bardziej z "ekstraklasa expert" :D
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Zgodnie z obietnicą wystawiam bardzo pozytywną rekomendacje temu bukmacherowi. Jako jedni z nielicznych na rynku biorą na klatę ewentualne swoje wpadki kursowe i rozliczają po wynikach faktycznych, a nie jako zwrot jak większość firm na PL rynku. Mega pozytyw. Na tą chwilę dla mnie buk nr 1.
Nie bierzesz pod uwagę jednej rzeczy. Pojedyncze "wpadki" u niektórych buków są to zazwyczaj tzw. wpadki techniczne np. odwrócone kursy/literówki. Natomiast betclic jakby miał swoje absurdy kursowe zwracać, to by musieli zwracać całą ofertę, bo od początku sezonu na "twoich" skokach co konkurs mają absurd na absurdzie. Niestety odbija się to na natychmiastowym limitowaniu graczy, stąd żaden poważny gracz nie jest tak w stanie pograć dłużej niż pojedyncze zawody (na nowym koncie) a to i tak potrafią wrzucić limit w połowie betowania.
 
Do góry Bottom