>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BetClic - opinie

K 158

kamil077

Użytkownik
Szkoda czasu!
Jakieś żałosne limity na wszystko jak przedmówcy wyżej.
Zagranie zakładu AKO z 5 zdarzeń - 3 takie same kupony, po 5minutach anulowali 4 z nich i zostawili mi singla :)

Profeska pełną gembą.
Omijać szerokim łukiem.
 
staneeslaw 64

staneeslaw

Użytkownik
spróbuj się może z nimi skontaktować przez jakiś serwis jak masz problem z bukmacherem. Są takie pośredniczące z kontakcie - oni pytają w Twoim imieniu jak masz problem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
Kolejny śmieszny buk stosujący złodziejskie praktyki. Dobrze że już dawno temu usunąłem u nich konto bo nic ciekawego nie mają w ofercie a jeszcze na żywca okradają ludzi, nakładają śmieszne limity czy jak wyżej usuwają kupony (to się w głowie nie mieści)
Nie polecam takich pseudo buków.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ten betclic to jest jakaś parodia. Zarejestrowałem się u nich, wysłałem dokumenty itd. Wygrałem sporo kasy a Ci nadal od 48 godzin mi nie aktywowali konta, rzekomo dalej sprawdzają dokumenty. Gdzie u innych buków trwa to kilka minut. Pewnie liczą ze zostawie u nich siano. Bekalala. Mój Dziadek z Węgier się przewraca w grobie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
nie polecam mimo ,iz nigdy nie miałem problemów z nimi . Konto od prawie 3 lat.Problemy zaczeły się jak wczoraj wygrałem większą kwotę ( 5k) ,to od razy dodatkowo weryfikacja i problemy z niczego .
 
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
Ale ze co i że jak? Wygrałeś i problemy? Czy jak chciałeś całość wygranej wypłacić?
 
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
to po co od razu wypłacałeś i to pewnie jeszcze całość wygranej? ;)
Tak sie nie robi bo pozniej takie pseudo buki widzą coś takiego i kombinuja jak tu by uprzykrzyć życie człowiekowi i jeszcze go posadzaja o jakieś oszustwa nieraz :D
 
guriii 8,3K

guriii

Użytkownik
Osobiście nie narzekam, fajny bukmacher nigdy z wypłatą nie było problemu, dziś wypłacałem 1700 zł i bezproblemowo w niecałe 30 minut, pieniądze były na koncie.
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Z Superbetem dla mnie faworyci wśród polskich bukmacherów. Reszta to miernoty. Taki sts to mógłby od nich się uczyć odnośnie promocji. Teraz mają wygraj 5 zakładów po 20 zł na LE oraz LM i dostaniesz w prezencie 80 zł bonusu w piątek.
 
O 0

over2

Użytkownik
Mam taki problem z aplikacją Betclica.
Podczas logowania z aplikacji, za każdym razem wyświetla się mój login i wykropkowane hasło.
Oczywiście mam wyłączone zapisywanie haseł. Dokonałem czyszczenia historii przeglądania i cookies. Nie pomaga. Pomaga jak wyłączam chrom'a. Na desktopowych stronach betclika miałem podobnie. Na razie pomogło czyszczenie cookies. Pisałem do buka ,czekam na ich odpowiedź. Po prostu nie chcę aby pojawiało się wykropkowane hasło, gotowe do zalogowania
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
UWAGA NA BETCLICK - od kilku dni nie wypłacają pieniędzy części swoich Klientów. W moim przypadku czekam od wtorku. Zgłosiło się do mnie kilku znajomych z identyczną sytuacją.

Support zmywa temat, a dziś nawet nie można się z nimi skontaktować. Czat niedostępny.

1606515307467.png


1606515384079.png
 

Załączniki

A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
UWAGA NA BETCLICK - od kilku dni nie wypłacają pieniędzy części swoich Klientów. W moim przypadku czekam od wtorku. Zgłosiło się do mnie kilku znajomych z identyczną sytuacją.

Support zmywa temat, a dziś nawet nie można się z nimi skontaktować. Czat niedostępny.

Pokaż załącznik 5217


Pokaż załącznik 5219
Właśnie wszedlem tutaj żeby zapytać o moja wypłatę. Zlecilem wczoraj i dalej wisi niezatwierdzona. Oczywiście liveczat nie działa
 
T 266

tojaking

Użytkownik
Trzeba przyznać, a raczej jest to gruntowny fakt, że to jedyny bukmacher który wszedł na polski rynek z pośród pozostałych firm - europejskich kolosów dobrze nam wszystkim znanym - z przed "dawnej epoki" rzeczywistości typerów i miłośników hazardu (przed ustawą hazardową). Minęło już tyle czasu od tego pamiętnego momentu i jakoś tych "gigantów" u nas nie widać.
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Największe cebulaki na rynku.
Trafiłem wczoraj jako jeden z dwóch dokładny wynik i strzelca gola w meczu Lech - Rangers, zarówno mi i drugiemu zwycięzcy odpisano "VAR hasztag minuta spóźnienia"
Cebulactwo pełną gębą, już nie chodzi nawet o ten bonus 50 zł.
Ale jak wygrałem np. na eWinner ostatnio w ciągu 3 dni - 2 bonusy, gdzie chyba w regulaminie można wygrać 1 na miesiąc i dostać nagrodę to mi odpisali "Zbliżają się święta, przyznajemy bonus"

Także widać przepaść w poziomie, ale cebulą już śmierdziało jak ten naciągacz z Betclica dzwonił po założeniu konta i weryfikacji i naganiając czemu jeszcze nic nie wpłaciłem na konto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +123
B 132

basketballer

Użytkownik
Tydzień czekam na wypłate, zero odpowiedzi na maile.Wpłaciłem by pograć esoccera, obróciłem i wypłaciłem.Dokumenty zweryfikowane.Jak teraz odzyskać te pieniądze od nich? ktoś coś wie?

te sukinsyny nie odpisują na żadne maile, gdzie to można zgłosic?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom