>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher BetClic - opinie

X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Wypłacał ktoś wczoraj lub dzisiaj od nich i dostał kase? Ja czekam już kolejny dzień i 0 wytłumaczenia o co chodzi, jeszcze próbują mi wcisnąć kit że to przez mój bank wypłata nie przychodzi, a dziwnym trafem z kilku innych buków jakoś daje rade
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Wypłacał ktoś wczoraj lub dzisiaj od nich i dostał kase? Ja czekam już kolejny dzień i 0 wytłumaczenia o co chodzi, jeszcze próbują mi wcisnąć kit że to przez mój bank wypłata nie przychodzi, a dziwnym trafem z kilku innych buków jakoś daje rade
Ja wczoraj wieczorem zleciłem od nich wypłatę i mi wyświetliło że przelew wpłynie na moje konto od 1-5 dni,i zobaczymy jak to będzie bo miesiąc temu jak wypłacałem to miałem kasę od nich na drugi dzień!!!
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Musicie wziąć pod uwagę, że oni są jedynym bukiem z ofertą na FAME MMA, w weekend - w którym odbywa się ta gala, mają ogrom nowych rejestracji, wpłat, wypłat, weryfikacji. W każdy weekend z wydarzeniem FAME MMA mają opóźnienia, nic nowego. Przechodziłem to już 3 razy, w każdym innym czasie przelewy w godzinę są na koncie. Nie macie się czym martwić.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Ja wczoraj wieczorem zleciłem od nich wypłatę i mi wyświetliło że przelew wpłynie na moje konto od 1-5 dni,i zobaczymy jak to będzie bo miesiąc temu jak wypłacałem to miałem kasę od nich na drugi dzień!!!
Mi też to się od jakiegoś czasu wyświetla że 1-5 dni, ale i tak zawsze przychodziło od razu.

Musicie wziąć pod uwagę, że oni są jedynym bukiem z ofertą na FAME MMA, w weekend - w którym odbywa się ta gala, mają ogrom nowych rejestracji, wpłat, wypłat, weryfikacji. W każdy weekend z wydarzeniem FAME MMA mają opóźnienia, nic nowego. Przechodziłem to już 3 razy, w każdym innym czasie przelewy w godzinę są na koncie. Nie macie się czym martwić.
To fakt, tylko oni twierdzą że wysłali wypłatę i ich strony wszystko jest zrobione. Gdyby napisali ze mają dużo roboty to bym cierpliwie zaczekał, ale oni uparcie próbują obwinić bank, który dobrze wiem że żadnych problemów nie ma.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Wypłacał ktoś wczoraj lub dzisiaj od nich i dostał kase? Ja czekam już kolejny dzień i 0 wytłumaczenia o co chodzi, jeszcze próbują mi wcisnąć kit że to przez mój bank wypłata nie przychodzi, a dziwnym trafem z kilku innych buków jakoś daje rade
Może bys chociaż napisał kiedy dokładnie zleciles wypłatę i do jakiego banku wtedy Może będzie jakies racjonalne wytlumaczenie
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
To rzeczywiście dlugo czekasz, biorąc pod uwagę weekend. Jutro dostaniesz przelew
Długo czy niedługo, weekend może mieć wpływ na to jak długo oni w betclicu akceptują wypłaty do wysłania ale nie na dalszy proces, przynajmniej ja się nigdy z tym nie spotkałem. To samo pisze zresztą na stronie przelewy24 że wysyłają codziennie przez cała dobe. Także jeżeli żadna strona nic nie kręci to te pieniądze już powinny przyjść. I z tym mam większy problem ze ktoś tu wciska kit niż z samym czekaniem, tak jak mówię gdyby otwarcie napisali ze jest duża kolejka i wypłata dłużej potrwa to tematu bym nawet nie podejmował
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Czyli jednak problem nie leży w tym że weekend i mają dużo zleceń, wygląda na to że gdzieś jednak wystąpił błąd. Tylko jestem ciekaw kiedy w końcu się do niego przyznają
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Po ponownym kontakcie przenieśli sprawę do działu płatności i w końcu wypłata doszła, czyli pewnie jakiś błąd był chociaż nic nie powiedzieli
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polacy w Lidze Mistrzów 2022/2023. Gdzie poniosą swoje drużyny nasze „Orły”?



Robert Lewandowski (FC Barcelona), Wojciech Szczęsny, Arkadiusz Milik (Juventus), Piotr Zieliński (Napoli), Kamil Piątkowski (RB Salzburg) i Kamil Grabara (FC Kopenhaga). Oto „sześciu wspaniałych”, którzy będą reprezentować Polskę w nowym sezonie Ligi Mistrzów. Jak sobie poradzą?


Robert Lewandowski (FC Barcelona)

Bohater jednego z największych transferów minionego okienka transferowego błyszczy w nowym klubie już od samego początku. Kibice kochają go za błyskotliwe zagrania, odwagę i kreatywność, a przede wszystkim – pięć bramek w czterech pierwszych meczach La Liga. Ale wysoka forma oznacza również wysokie oczekiwania. „Lewy” ma być motorem napędowym drużyny w drodze po puchar Ligi Mistrzów. Jest w takiej formie, że eksperci już przed startem rozgrywek dywagują czy uda mu się pobić rekord Cristiano Ronaldo w liczbie strzelonych goli w jednej edycji LM. Obecnie to 17 trafień. To duże wyzwanie, bo już w pierwszej fazie FC Barcelona, oprócz słabiutkiej Viktorii Pilzno, ma za rywali Inter Mediolan i Bayern Monachium, które mogą pogrzebać szanse „Blaugrany” na awans.

KURS BETCLIC: Lewandowski strzeli co najmniej 18 goli w całym sezonie Ligi Mistrzów – 50.


Wojciech Szczęsny i Arkadiusz Milik (Juventus)

Polski bramkarz nie może zaliczyć początku sezonu do udanych. W meczu 4. kolejki Serie A ze Spezią złapał już drugi uraz tego lata i najprawdopodobniej nie zagra w dwóch pierwszych meczach Ligi Mistrzów – z PSG i SL Benficą. Bilans czystych kont w LM poprawi więc najwcześniej w październiku. W innym nastroju do rozgrywek przystąpi Arkadiusz Milik. Napastnik, który dołączył do Juventusu z Olympique Marsylia ledwie dwa tygodnie temu, zdążył już popisać się dwoma golami w lidze. W klubie z Turynu ma pełnić rolę jokera – czy wchodząc z ławki uda mu się pobić swój osobisty rekord bramek w jednym sezonie LM, który wynosi obecnie 3 gole?

KURS BETCLIC: Milik strzeli co najmniej 4 gole w całym sezonie Ligi Mistrzów – 6,50.

KURS BETCLIC: Szczęsny zanotuje co najmniej 3 czyste konta w całym sezonie Ligi Mistrzów – 2,50.



Piotr Zieliński (Napoli)

„Zielu” latem był już jedną nogą poza klubem. Polak oczekiwał od trenera Luciano Spallettiego więcej minut na boisku. I otrzymał – pierwsze cztery mecze Serie A zagrał „od deski do deski”, zdobył bramkę i zaliczył dwie asysty. Pomocnik gra rewelacyjnie i znów dyryguje grą Napoli, które wraca do Ligi Mistrzów po dwóch sezonach występów w Lidze Europy.

KURS BETCLIC: Zieliński zanotuje co najmniej 3 asysty w całym sezonie Ligi Mistrzów – 4,50.


Kamil Piątkowski (RB Salzburg)

Polski obrońca nie ma ostatnio szczęścia. O ile w poprzednim sezonie austriackiej Bundesligi pojawiał się na boisku, o tyle w bieżących rozgrywkach nie podniósł się jeszcze z ławki. Wszystkiemu winna kontuzja, której nabawił się na początku okresu przygotowawczego. Piątkowski stracił najważniejszą część przedsezonowych treningów i nadal nie jest gotowy do gry. Polak będzie więc miał ogromne problemy ze wsparciem swojej drużyny w wymarzonym awansie do kolejnej fazy LM.

KURS BETCLIC: Red Bull Salzburg – awans do następnej rundy LM – 3,00.

Kamil Grabara (FC Kopenhaga)

To kolejny pechowiec, który traci ważną część sezonu z powodu kontuzji. Grabara dopiero w miniony czwartek wrócił do indywidualnych treningów po złamaniu kości czaszki. Pauzował ponad miesiąc po zderzeniu z rywalem w meczu 2. kolejki ligi duńskiej z Aalborgiem. Pod nieobecność Polaka miejscem w bramce dzielą się Karl-Johan Johansson i Ryan Mathew – obaj nie mają jednak silnej pozycji, dlatego Grabara po powrocie ma szansę na „odbicie” statusu bramkarza nr 1 i wymarzony debiut w Lidze Mistrzów.

KURS BETCLIC: Grabara zagra co najmniej w 1 meczu Ligi Mistrzów – 1,45
 
K 153

knax

Użytkownik
Hej, czy bonus na pierwszy zakład bez ryzyka w przypadku przegranej jest zwracany w formie jednego freebetu ? Czy kwotę postawioną i przegrana można wykorzystać na kilka kuponów?
 
T 26K

trynek85

Użytkownik
Uwaga na granie(wygrywanie) w betcliku w najbliższysz dniach, wypłaty na konto bankowe są opóźnione, bo mają dużo wygranych i nie są w stanie wszystkim szybko wypłacić kasę.... Dziwne to trochę, przecież mają jakiś tam kapitał zakładowy
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
aż nie chce się wierzyć w takie rzeczy. Masz jakieś oficjalne źródło tych informacji (np rozmowa na czacie)?
 
T 26K

trynek85

Użytkownik
aż nie chce się wierzyć w takie rzeczy. Masz jakieś oficjalne źródło tych informacji (np rozmowa na czacie)?
Nie pisałem do nich o tym na czacie, gdyż jak wchodzę w ikonkę,, pomoc"to od razu jest napisane o problemach z wypłatami.... Jest to ujęte jako problemy techniczne..... Zawsze od nich przelewy do mnie szły kilkanaście minut, a jak zrobiłem na prawie 4 K to już problem.... Zresztą przed chwilą zrobiłem przelew na niecałe 20 zł i zobaczymy czy to mi dojdzie jak zawsze
 

Załączniki

M 1,5K

mattor

Użytkownik
I jak dostałeś już hajs ? :) ja praktycznie równo 2,5 dnia temu zleciłem i ni widu ni słychu ,na 1 maila odpisali,później już cisza …
 
Do góry Bottom