>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BetClic - opinie

G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Januszom? 😅😅😅 Ta promocja jest właśnie dla januszy którzy grają z podatkiem jak frajerzy. Pogracie miesiąc bez podatku i później znowu będziecie dymani 😅
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Januszom? 😅😅😅 Ta promocja jest właśnie dla januszy którzy grają z podatkiem jak frajerzy. Pogracie miesiąc bez podatku i później znowu będziecie dymani 😅
Przecież ty w ogóle nie rozumiesz jak działa ta promocja, możesz grać przez ten miesiąc bez podatku a później nikt nie każe ci grać dalej. Nie ma nawet pół powodu żeby krytykować taką promkę bo jest naprawdę korzystna, a ty doszukujesz się haczyków których po prostu nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +360
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
zagraniczny kapitał to złamali zmowę ziemniaków made in PL, teraz im się wszystkim faktycznie trochę w dupie zapali, bo jak tu promować betbulidery w godzinach 04:00-07:00 bez podatku i inne tego typu upokarzające gówna.

kiedyś jeszcze w fortunie była nadzieja, ale za dużo zaciągu z PL i już gówno sprzedają w ładnym papierku - mistrzostwem było, jak schodzili z tej promki 3 ako bez podatku, coraz bardziej ją ograniczając i przekazując jako ulepszenie promocji. No ale czego tu oczekiwać jak na swoje Pato gale dają kursy typy 1.60 na 2.01 /przed podatkiem !/to już nawet ślepy widzi, że to ### w dupę, ale wszystko przechodzi.Ciemny lud to kupi i jeszcze pochwali. Czasami na live się jeszcze [CUT] i dadzą dobre linie, bo Słowacy im wystawiają i nie zdążą "poprawić". Ale jak za dużo w plecy, to jedzie delegacja po weekendzie i ich [CUT] za zła współpracę.

Ps. Ciekawe gdzie latają dowody osobiste z bestbet24 teraz i jak to się ma do polskiego rządu, gospodarza domu co nie da krzywdy zrobić nikomu. Niech jeszcze wskrzeszą naczelnika Kapice, to będzie zamknięcie sagi. Cała nadzieja, że krypto jeszcze nie ruszą (chociaż planują) i stare baby w punktach, co na drutach z nudów już robią, czasem zapomną o telefonie do centrali i przyjmą coś ciekawego. Tylko potem niczym ściąganie haraczu, zostają przygody z odbieraniem swojego siana.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
zagraniczny kapitał to złamali zmowę ziemniaków made in PL, teraz im się wszystkim faktycznie trochę w dupie zapali, bo jak tu promować betbulidery w godzinach 04:00-07:00 bez podatku i inne tego typu upokarzające gówna.
niemal rok temu STS zostal wykupiony przez Entain CC tak wiec, ten "zagraniczny kapital" to nietylko betclic. "polski" (chyba dla zmylenia przeciwnika) rząd jak zawsze zrobil dobrze wszystkim za wyjatkiem "zwyklych polakow" najpierw wprowadzil monopol ziemniakow (za pomoca ustawy antyhazardowej mocno lobbowanej wiadomo czemu przez wszystkie odpapy typu juroszkowe stsy/fortuny etc) po czym jak juroszek wszedl sobie z stsem na gpw i znudzilo mi sie to wszystko to 100% udzialow zostalo sprzedane do firmy z gibraltaru, no i pieknie polaki dymane na 12%, a zyski stsowe teraz zamiast isc do kieszeni juroszka plyna za granice. czyli jak wczesniej "polak dymal polaka" dzieki "prawu rzadu" ( i to jeszcze da sie jakos zniesc) teraz teraz "zagranica dyma polaka ktory jest u siebie". normalnie MAJSTERSZTYK brawo polskie rządy (polskie to chyba dla zmylenia przeciwnika jak na wstepie napisalem).
 
Otrzymane punkty reputacji: +609
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
znakomita ta promka, szkoda ze tak późno ją zauważyłem.
Granie singli czy dubli znów ma sens, bo jednak w tym Totalbecie ciezko czasami było znalesc sensowny ten 3 typ
Mysalem ze kursy beda niskie a tu nawet nawet:)
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Czasem jest opóźnienie, tam niby pokazują że 5 dni ale to jest chyba taki skrajny przypadek. Mi zazwyczaj przychodzi w parę godzin, ewentualnie tak najpóźniej to na drugi dzień. 5 dni nigdy nie czekałem
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Tez macie opóźnienie w wypłacie ? Zawsze była w kilka minut
A dzisiaj kilka godzin i ma trwać do 5dni..
Po meczach Ligi Europy kasa była po 5 minutach, ale kilka dni wcześniej dopiero na drugi dzień rano.
ps. teraz kasa tez po 3 minutkach na koncie bankowym
 
Ostatnia edycja:
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Pierwszy raz od kilku lat nie otrzymałem szybkiej wypłaty, a dostałem wczoraj powiadomienie o jej realizacji. Czyżby nie było już szybkich wypłat w weekendy i dojdzie jutro? Szkoda trochę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +161
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
fajna promka na singla mimo nizszego kursu jak w pozostałych bukmacherach linie w kosza zawyżone. Grajac tasiemki po 3-4 mecze kurs mimo braku podatku mniejszy jak chociażby w superbecie czy sts niestety taka prawda. jedynie single
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Witam
Zacząłem pykać na żywo w betclick ze względu na brak podatku live.Czesto na jakiś mniej popularnych sportach dają kursy 1,5-1,5 czasami 1,7- 1,7 no,a trzy drogowo sztos 1,15. 1,4. 2,1 wspaniała marża .
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Uwaga na grę bez podatku wyższymi stawkami. Zagralem rano singla za 1000 bez podatku i wleciały limity na całą ofertę na max kilkadziesiąt złotych. Wczesniej takich problemów nie miałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Dokładnie, zresztą nawet nie trzeba grać wysokimi stawkami. Mam wrażenie że po prostu zaczęli wszystko limitować jak leci, przykładowo wczoraj na żużel limity po 30 zł max. Tak jak pod względem promocji wyskoczyli na pozycję lidera w Polsce, tak pod względem limitów chyba są nawet najgorsi lub jedni z najgorszych.
 
H 261

Hilczerson

Użytkownik
Ej serio ich limity to jakiś żart. Wczoraj wpłaciłem 2 tysiące i praktycznie na każde zdarzenie miałem limit max do 500zł na stawke albo mniej.Już więcej tam nie stawiam. Gra bez podatku to tylko przyjęta jak widać.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Rewolucja trwa!
Nie zwalniamy tempa i przedłużamy grę bez podatku!
Do kiedy? Do odwołania! Bez względu czy stawiasz single, czy AKO. Obojętnie jaki sport i o jakiej porze dnia czy nocy.
W Betclic wygrywasz więcej!

No to pięknie trzeba przyznać ze jak dla mnie to juz można wyrzucic z zakldaek inne Buki.

Ciekawe czy jakoś zareaguje konkurencja?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Rewolucja trwa!
Nie zwalniamy tempa i przedłużamy grę bez podatku!
Do kiedy? Do odwołania! Bez względu czy stawiasz single, czy AKO. Obojętnie jaki sport i o jakiej porze dnia czy nocy.
W Betclic wygrywasz więcej!

No to pięknie trzeba przyznać ze jak dla mnie to juz można wyrzucic z zakldaek inne Buki.

Ciekawe czy jakoś zareaguje konkurencja?
Taa wyrzucić. Rok bez limitów a podczas promocji "gry bez podatku" jeden kupon zagrany za 1000zl i limity po 10zl na wszystko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
limituja na potege, gowno nie buk
Cos tam trafilem, chcialem znajomemu tasme na weekend z najbardziej popularnych lig zrobic za kafla, ako 6,5 i 90zl limit - cyrk na kolkach
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
Do góry Bottom