>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2021/2022 - Zakopane

Status
Zamknięty.
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Komuś wisi jeszcze zakład jako przegrany Ryoyu vs Geiger w II serii?? Bo mam rozliczone jakby to Ryoyu wygrał a z obliczeń wynika, że jednak przegrał bo w I serii przegrywał o 5 pkt chyba a w całości przegrał o 13.
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
BETCLIC
1. Lindvik - Eisenbichler 1 @1.6
2. Sato - Granerud 1 @1.6 ✅✅


Szybko i krótko. Oboje lubią tutaj skakać , pokazali wczoraj że będą się liczyć o najwyższe lokaty. Norwegia wczoraj bez rewelacji dlatego i pewnie Lindvik nie dawał z siebie maxa , trzymając petardy na dzisiejsze zawody.

Stypa na stronie to i taka analiza to skarb😎😎😎
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Kwalifikacje. Betclic.
Granerud - Geiger 2 @ 2,40

Krótko bo mało czasu, a uważam że to dość niepowtarzana okazja.
Trening 1: Granerud 18 vs Geiger 7.
Trening 2: 32 vs 11
Seria 1: Granerud nota 115,3 Gegier 138,8
Seria 2: 136,9 vs 144,4

Wynik? 0-4 dla Geigera.
Kurs? 1,50 vs 2,40.
Wybieram Geigera! Norweg ma tu kolejny rok z prędkościami i dziś może być tego kontynuacja.

Pozostałe ciekawe typy, które sobie można dowolnie łączyć w duble, trible, albo puścić w większym AKO. Moim zdaniem całkiem zacne okazje :) Zapraszam do swojego tematu po przykład rozegrania: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-głównie-na-skoki-ale-też-piłka.163781/page-2
betclic nd.PNG

5 z 7 weszło
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +438
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Z tym Geigerem to super typ i popieram, ale bardzo możliwe że go cofną. Bo w ofercie na konkurs mają kursy 1.30-3.20, gdzie mniejszy jest na Geigera. Ale daj znać jak rozliczą, może zachowają się uczciwie
 
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
R. Kobayashi - Y. Sato [2] 2.75 betclic
Sato dzisiaj bez błysku

Konkurs indywidualny w Zakopanem. Co możemy powiedzieć o zestawieniu dwóch Japończyków, których na dzisiaj wybrałem. A no to, że tu w Zakopanem oboje skaczą bardzo dobrze i na zbliżonym poziomie. Serie treningowe bardzo blisko siebie, w pierwszej Royu lepszy o 2.5 pkt., w drugiej Yukiya o 0.5 pkt. W konkursie drużynowym w pierwszej serii Yukiya lepszy o 6.5 pkt. Skakał z niższej belki, przy większym wietrze w plecy i sobie znakomicie poradził. Druga seria na korzyść Royu, ale nieznacznie. Tutaj podobnie Yukiya skakał z niższej belki, przy większym wietrze w plecy. Patrząc na całość Yukiya wydaje się tu być w nieco lepszej dyspozycji, to jest jego skocznia, on tutaj skacze wyśmienicie, w zeszłym roku także spisywał się świetnie. Widać, że jego forma od TCS idzie do góry, a Royu jakby lekko spuścił z tonu po TCS. Dla mnie ten bet to wyrównana para, ale z lekkim wskazaniem na Sato, a skoro dostaję taki kurs, to po prostu korzystam.
 
Ostatnia edycja:
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Nie zdziwcie się z tym Geigerem, on lubi odpuszczać kwalifikację i treningi i skakać na pół gwizdka, a Granerud ma tu małe problemy więc na pewno się zepnie na maksa
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Przestrzegam przed pobieraniem typów od typerskoki, facet już nie raz dawał tutaj typu które określał betami sezonu, betami ostatnich lat itd. Jak się to kończyło potem, wszyscy wiemy(ciekawe za ile sam zagrał tą niepowtorzalną okazję)
Tu jeden z kolegów widzę wrzucił w to 1000zl, szacun nie ma "mientkiej" gry.
Ale czy warto tak inwestować w skoki, wystarczy że wiatr się zmieni na chwilę, poza tym to tylko kwalifikacje, każdy z nich może sobie odpuścić.
Zbyt dużo znaków zapytania, więcej racjonalnego myślenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
R. Kobayashi - Y. Sato [2] 2.75 betclic

Konkurs indywidualny w Zakopanem. Co możemy powiedzieć o zestawieniu dwóch Japończyków, których na dzisiaj wybrałem. A no to, że tu w Zakopanem oboje skaczą bardzo dobrze i na zbliżonym poziomie. Serie treningowe bardzo blisko siebie, w pierwszej Royu lepszy o 2.5 pkt., w drugiej Yukiya o 0.5 pkt. W konkursie drużynowym w pierwszej serii Yukiya lepszy o 6.5 pkt. Skakał z niższej belki, przy większym wietrze w plecy i sobie znakomicie poradził. Druga seria na korzyść Royu, ale nieznacznie. Tutaj podobnie Yukiya skakał z niższej belki, przy większym wietrze w plecy. Patrząc na całość Yukiya wydaje się tu być w nieco lepszej dyspozycji, to jest jego skocznia, on tutaj skacze wyśmienicie, w zeszłym roku także spisywał się świetnie. Widać, że jego forma od TCS idzie do góry, a Royu jakby lekko spuścił z tonu po TCS. Dla mnie ten bet to wyrównana para, ale z lekkim wskazaniem na Sato, a skoro dostaję taki kurs, to po prostu korzystam.
U nowego polskiego legalnego bukmachera BestBet24 kurs na to zdarzenie to 3.15.
 

Załączniki

typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Przestrzegam przed pobieraniem typów od typerskoki, facet już nie raz dawał tutaj typu które określał betami sezonu, betami ostatnich lat itd. Jak się to kończyło potem, wszyscy wiemy(ciekawe za ile sam zagrał tą niepowtorzalną okazję)
Tu jeden z kolegów widzę wrzucił w to 1000zl, szacun nie ma "mientkiej" gry.
Ale czy warto tak inwestować w skoki, wystarczy że wiatr się zmieni na chwilę, poza tym to tylko kwalifikacje, każdy z nich może sobie odpuścić.
Zbyt dużo znaków zapytania, więcej racjonalnego myślenia.
Zajrzyj w mój temat że statystykami za ile co gram i jaki mam bilans :)
Liczby nie kłamią. I na tym skończę dyskusje z Tobą.
A co do grania tego co ja to każdy jest dorosły i robi to na własną odpowiedzialność. Ja do niczego nie namawiam. Czasem tylko pokazuje co gram i gdzie widzę okazję.
A teraz już proszę bez offtopic. Staram się jak najmniej moderować Wasze treści, jestem zwolennikiem wolności słowa, ale ostatnio tu coraz mniej merytorycznych analiz i ciekawych zagrań, a więcej bezsensownego offtopa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
S 14,7K

sebek1997

Użytkownik
P. Prevc 1-10 @1.57 fortuna 13 miejsce
M. Lindvik 3 lub lepszy TAK @2.0 1 miejsce

Widać, że Pero Prevc powoli zaczyna się rozkręcać. Wczoraj z kolegami z drużyny wygrali konkurs drużynowy z ogromną przewagą, a Peter był najaśniejszą postacią swojej reprezentacji zaliczając najwyższą notę indywidualnie całego konkursu. We wczorajszych treningach też mu dobrze poszło, bo zajmował miejsca 4 oraz 14. Szczególnie drugi skok konkursowy był znakomity na odległość 140.5 m dodatkowo lądował telemarkiem i za ten skok otrzymał notę 57.5. Myśle, że Słowieniec utrzyma dzisiaj formę z wczorajszego dnia i spokojnie zagości w czołowej dziesiątce po raz drugi w tym sezonie. Oczywiście można też próbować top 6 Petera, bo myśle że powinien wskoczyć też do czołowej szóstki.

Lindvikovi bardzo odpowiada skocznia w Zakopanem co wczoraj tylko znalazło potwierdzenie. Jako jedyny ze swojej drużyny wczoraj nie zawiódł. Zajmując drugą lokate w nieoficjalnej klasyfikacji indywidualnej. No może jeszcze Tande skoczył dwa razy równo jak na siebie, ale do wyniku Mariusa było mu daleko. Norweg na Wielkiej Krokwi stawał już na podium dwukrotnie w ubiegłym sezonie. Teraz Lindvik jest bardzo mocny, wygrał ostatni konkurs w austriackim Bischofschofen. Dzisiaj również powinien się włączyć w walce o zwycięstwo i zagościć po raz trzeci w karierze na podium w Zakopanem.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
i stało sie betclic usunął geiger granerud czyli będzie zwrot czy jak to u nich jest
Ja mogę powiedzieć z nie tak dawnych przygód z Betclic, że były zawody w rzutkach w parach i w grze zostawały 4 kraje jedynie, a Betclic miał zakłady na końcowe zwycięstwo w turnieju na dużo większą liczbę krajów. Przy odpowiednim stawkowaniu w zależności od kursów zagrałem tak by wyjść spokojnie na plus i zakłady zostały rozliczone jako wygrane i przegrane także liczę, że przy Geigerze będzie podobnie.
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Nic sie nie stało bo i tak rozliczą normalnie o ile wejdzie , ja wczoraj druzynówke obstawiłem po serii probnej bo jeszcze mieli wystawione kursy i rozliczyli jako wygrane takze spokojnie
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Nie no betclic w tym roku robi te kursy po pijanemu od dłuższego czasu, całkowicie odrealnione. Tylko co z tego... skoro nie da się tam grać. Limity po jednym strzale. Nie wiem dokąd ich prowadzi ta droga, ale coś tam jego grubo nie tak.

Na te kwale z innych absurdalnych kursów (ja nie pogram i tak więc nie szkodzi mi podać):

Zajc z Żyłą @2.4
Eisenbichler z Huberem @1,68
Hula ze Stękała @2.2
Lanisek z Zyla @1.72
Peier z Zyla @2,15
Wolny ze Zniszczołem @1.72
Hula ze Zniszczołem @1.85
Aigner z Leyhe @2
Aigner z Junshiro @1,72

Na zawody (trochę mniejsze value):

Tande z Huberem @2,35
Deschwanden z Zyla @2,55
Tschofenig z Huberem @1,9
Lanisek z Hoerlem @2,15
Lanisek z Granerudem @1,85

i pewnie parę mniejszych też by się znalazło. Całkowity odlot, tak jak te pary na drużyny co wczoraj pisaliście, gdzie Slo z Nor mieli po 2.95, a na rynku chodziło po 1.5 itp itd. Tylko wszystko całkowity wirtual niestety.
 
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Ja mogę powiedzieć z nie tak dawnych przygód z Betclic, że były zawody w rzutkach w parach i w grze zostawały 4 kraje jedynie, a Betclic miał zakłady na końcowe zwycięstwo w turnieju na dużo większą liczbę krajów. Przy odpowiednim stawkowaniu w zależności od kursów zagrałem tak by wyjść spokojnie na plus i zakłady zostały rozliczone jako wygrane i przegrane także liczę, że przy Geigerze będzie podobnie.
Betclic często jako jeden z nielicznych bukmacherów potrafił się zachować z twarzą. Pomyłki się zdarzają każdemu ale dobrego buka poznaje się po tym że szybko reaguje zdejmując ofertę, ale tym co pograli jak jeszcze bylo w ofercie rozlicza zgodnie z wynikami. Wierzę że i tym razem betclic potwierdzi swoją mocna pozycję na rynku, czym zasłuży sobie na ciepłe wpisy w temacie na forum :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
dzieki za darmowego tysiaczka 😀 oby tylko nie anulowali bo ich nawyzywam, ok rozliczyli na ✅
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom