>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher BetClic - opinie

M 0

mavi26

Użytkownik
Ja pozwolę sobie na wyrażenie opinii o Betclic.
Dla mnie działają bez zarzutu. Wypłaty na kartę po ok 2 dniach roboczych, nigdy nie ma problemu z wypłatą, nawet dużych kwot. Wpłacam ze swojego konta, wypłacam na kartę dziewczyny, problemu zero. Bonusy chyba najlepsze w sieci. Ostatnio napisałem maila z pytaniem czy mają coś ciekawego do zaoferowania, gdyż myślę o przejściu do konkurencji to mi odpisali, żebym z nimi został i dali mi 200 PLN bez depozytu. Przez 3 tygodnie nie wpłaciłem złotówki to na zachętę dali 450 PLN bonusu od depozytu. Średnio 2-3 bonusy w miesiącu dają. Oferta live uboga ale na resztę złego słowa powiedzieć nie mogę. Nie miałem nigdy np takiej sytuacji jak w Bet365, gdzie chyba 3 razy w ciągu miesiąca zrobili mnie w konia na zakładach live.
Dlatego też dziwię się tym co piszą, że jak szybko założyli konto, tak szybko je kasują. Ja mam kilka lat i przyczepić się nie mam o co.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
śmieszny buk...

wpłaciłem 150zł
zagrałem kilka zakładów za niewielką stawkę (max 70zł)
niektóre wygrałem, niektóre przegrałem
uzbierałem ponad 250zł
zleciłem wypłatę skrillem(szybka weryfikacja dokumentów)
kasa po kilku godzinach była na koncie

Do tego momentu wszystko było OK,
po ok. tygodniu wpłaciłem kolejny depozyt, wrzucam zakład i niespodzianka:
Limit na pojedynczy zakład - 20 zł...

Także nie polecam tego buka osobom które potrafią wypłacać więcej niż wpłacili.
Mam to samo, nie do wiary, na pocżatku wygrałem jakieś 300zł i pojawiły sie limity 5zł na pojedynczy zakład i także na wielokrotny, nawet nie dadzą szans by potem przegrać to co się wygrało.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Udało się obrócić wygraną ze wczorajszych FS i do wypłaty poszło kilkaset złotych. Weryfikacja ekspresowa, wypłata na MB również. Cały proces trwał ok. 1h. Nadmienię, że nigdy do nich nie wpłacałem. ✅ dla Betclic.
 
G 0

grucha000

Użytkownik
Grałem u innych bukmacherów,wpłacałem i wypłacałem pieniądze ale to jak szybko wypłaca Betclic na konto bankowe zrobiło na mnie duże wrażenie,zleciłem wypłatę w niedziele a pieniądze były już następnego dnia.Miałem negatywne podejście do tej firmy ale je zmieniłem po pierwszym zalogowaniu.Strona przejrzysta,wszystko uporządkowane,łatwe do odnalezienia.Może nie maja takiej szerokiej oferty jak np.Bet365 ale dla mnie to wystarczy.Można wpłacać paysafecard i wypłacać min.30zł na konto bankowe nie jak na Bet365 dopiero jak uzbieramy 400zl.Na wszystkie pytania,niejasności odpowiada pracownik na czacie.Jeszcze raz polecam.Duży plus.
 
S 6

szyners

Użytkownik
Witam, czy moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z tym podzialem w betclic 14?
Gracze, którzy wytypowali... Podział
14 prawidłowych wyników 40 % + pula
13 prawidłowych wyników 20 %
12 prawidłowych wyników 20 %
11 prawidłowych wyników 20 %
jak mam to rozumiec ? 11, 12 i 13 prawidlowych wynikow to 20%...czego?
 
K 3

kaxxl

Użytkownik
bo mam ciekawa sprawe, kumpel zalozyl konto 29.02 klikajac w twarz borka z info ze 200zl cashback, no i dzisaj chcial zagrac wchodzi na konto a tam w bonusach 400zl, mowi wtF? napisal na czacie ze jest blad choc mogl zagac za 400 i system by mu zwrocil.... no i na to p.slawek napisal mu ze wtedy nie bylo poromo i daje mu 100zl cb a jak mu nie pasuje to moze mu nie dac nic i nie musi tu grac i zeby najlepiej spierdalal ???? dziwna akcja bo nie dociera ze zakladal konto na 200zl cb i ze nie oszukal ich na 400zl.. eh polski suport
ps: od razu mowi ze napewno wtedy bylo 200 na banerze bo ja tez widzialem to, dopiero 1 zakonczyli i dali 55zl... wczesniej jak sie logowal na konto to byl w bonusach cashback 200...
 
tinc 0

tinc

Użytkownik
Witam, miał ktoś podobny komunikat przy logowaniu się.
Próbujesz skorzystać z serwisu z miejsca, w którym jest to zabronione lub przy użyciu adresu IP, który zablokowaliśmy. Zapewniamy, że środki znajdujące się na Twoim koncie są bezpieczne i będziesz mógł z nich skorzystać, gdy tylko przestaniesz używać zablokowanego adresu IP lub połączysz się ze stroną z obszaru, w którym jest to dozwolone.
dziwne, napisałem @ - bez odzewu, na czacie info ze niby zgłoszone do działu technicznego, zobaczymy, ktoś się orientuje ocb?
obecnie żeby wbić na buka loguje się przez proxy.
 
C 0

colocolo

Użytkownik
Od kilku dni mam problem (gram u nich co najmniej 2 lata) obecnie po próbie zalogowania pojawia się komunikat że obywatele Rosji nie mogą być zweryfikowani pozytywnie ?????? (zemsta za Smoleńsk). Dostawca usługi internetowej twierdzi że to &quot;wina&quot; BetClick że nie odświeżają danych geograficznych IP komputerów, dziwna sprawa?.
 
H 92

hagi

Użytkownik
Zgadza sie
Betlcick ostatnimi czasy nie daje wogole grac, ostatnio rozmawialem z kolega, pracownikiem tego buka i napisal mi, ze buk bardziej skierowany dla ludzi ktorzy graja bardzo popularne dyscypliny, ciezko tam pograc troche niszowego sportu i ze mam dac sobie spokoj - pograne 3 bety, w tym puchar czeski w pilke, under w lidze polskiej (koszykowka) i cos niszowego.
Co do exp to ostatnio o dziwo zaczal przyjmowac wieksze stawki, przez dluzszy czas limit narzucony dosc szybko, teraz aktualnie da sie pograc duzo wiecej i za lepsze stawki.
Takze roznica miedzy tymi bukami aktualnie dosc spora wg mnie na obecna chwile.
 
Do góry Bottom