>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

malesiak 8

malesiak

Użytkownik
Chodzi o wypłatę z bet365 na Skrill.

Czy jest teraz taka możliwość? Po wejściu w &quot;wypłatę&quot; mogę zrealizować ją tylko na swoją kartę w ING, którą kiedyś dodałem. Karty MasterCard ze Skrilla nie mogę nawet dodać do całorocznego. Jest jakaś możliwość? Obecnego salda z betu nie chcę przelewać przez ING.

Pomożecie? ????
 
malesiak 8

malesiak

Użytkownik
Ile trzeba czekać na pieniadze ze skrilla do mBanku? Zgubilem pin do karty skrill i sie zastanawiam czy szybciej dostane nowy pin czy szybciej pieniadze na konto
Jak zalogujesz się na Skrill, to tam w sekcji Kart, możesz sobie przypomnieć PIN. Próbowałeś?

---EDIT---
Faktycznie słabe. Pin przypomną na pocztę tradycyjna... :/ Przepraszam ????
 
K 12

kretol

Użytkownik
Chodzi o wypłatę z bet365 na Skrill.

Czy jest teraz taka możliwość? Po wejściu w &quot;wypłatę&quot; mogę zrealizować ją tylko na swoją kartę w ING, którą kiedyś dodałem. Karty MasterCard ze Skrilla nie mogę nawet dodać do całorocznego. Jest jakaś możliwość? Obecnego salda z betu nie chcę przelewać przez ING.

Pomożecie? ????
Jeśli wpłacałeś inną metodą niż skrill to na skrill nie wypłacisz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 0

jaroslawek

Użytkownik
Chodzi o wypłatę z bet365 na Skrill.
Czy jest teraz taka możliwość? Po wejściu w &quot;wypłatę&quot; mogę zrealizować ją tylko na swoją kartę w ING, którą kiedyś dodałem. Karty MasterCard ze Skrilla nie mogę nawet dodać do całorocznego. Jest jakaś możliwość? Obecnego salda z betu nie chcę przelewać przez ING.
Pomożecie? ????
Spróbuj zmienić dane karty na nową
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Chodzi o wypłatę z bet365 na Skrill.
Czy jest teraz taka możliwość? Po wejściu w &quot;wypłatę&quot; mogę zrealizować ją tylko na swoją kartę w ING, którą kiedyś dodałem. Karty MasterCard ze Skrilla nie mogę nawet dodać do całorocznego. Jest jakaś możliwość? Obecnego salda z betu nie chcę przelewać przez ING.
Pomożecie? ????
Spróbuj skontaktować się ze Skrillem, kiedyś dali mi możliwość przelania X kwoty gdy napisałem że woę na ich kartę to zrealizować.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Oficjalnie trzeba u każdego buka, w grze bez bonusu co najmniej raz obrócić depozyt.
Nieoficjalnie jak masz w niektórych bukach długo konto, i często wpłacasz/wypłacasz to mogą puścić wypłatę bez obrotu. Co do bet365 jeśli to świeże konto, to będą raczej wszystko sprawdzać. Na starym koncie może przejść wypłata bez obrotu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marcins 224

marcins

Użytkownik
No bo własnie mam teraz nowe konto i wczesniej nie wpłacałem i nie wypłacałem od razu ale teraz widze, że jednak jest możliwosc wypłaty bez obrotu dzieki za pomoc leci reputa
 
W 60

wichniar

Użytkownik
Zamiast się poprawiać to coraz bardziej ociągają się z wypłatami, niezależnie od wypłacanej kwoty, trochę słabo jak na takiego buka
 
A 0

aguuska

Użytkownik
Wpłacałam pieniądze na bet365 przez przelewy24, ale teraz chcę robić wypłaty tylko na skrrill. Czy jeśli teraz raz wyślę całość zysku z bet365 na konto bankowe (wyzeruje depozyt) i wpłacę od nowa przez skrill to będę mogła wypłacać już tylko na skrill czy będą robić dziwne akcje z podziałem zysku i możliwością wypłaty tylko części przez skrill i częsci na konto? Widziałam różne wątki, często stare, więc wolę się dopytać, czy lepiej założyć nowe konto i od nowa wpłacać tylko skrillem.
 
slomiany400 37,2K

slomiany400

Użytkownik
@aguuska, jeśli teraz wyzerujesz konto i wpłacisz przez skrilla to będziesz mogła wypłacać spokojnie na skrill, ale musisz wypłacić całość co masz na koncie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 51

piecka90

Użytkownik
Wpłacałam pieniądze na bet365 przez przelewy24, ale teraz chcę robić wypłaty tylko na skrrill. Czy jeśli teraz raz wyślę całość zysku z bet365 na konto bankowe (wyzeruje depozyt) i wpłacę od nowa przez skrill to będę mogła wypłacać już tylko na skrill czy będą robić dziwne akcje z podziałem zysku i możliwością wypłaty tylko części przez skrill i częsci na konto? Widziałam różne wątki, często stare, więc wolę się dopytać, czy lepiej założyć nowe konto i od nowa wpłacać tylko skrillem.
Możesz korzystać z tego samego konta Bet365, najpierw wypłać środki na konto bankowe, a później wpłać za pomocą skrilla. Przed zrobieniem tego, potwierdź to na chacie w obsłudze klienta Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom