>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

ninja 71

ninja

Użytkownik
Aktualnie, metoda płatności: Skrill znajduje się w trakcie planowej konserwacji. W związku z tym, ta metoda płatności będzie tymczasowo niedostępna. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.

Co jest?? Do kiedy ta planowana konserwacja?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Zamiast zadawać tutaj pytanie wystarczy kliknąć dwa razy na swoim koncie i sprawdzić jaka opcja wypłaty jest dostępna.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Ktoś się orientuje jak obecnie wygląda sprawa przewalutowań jeśli chodzi o Skrill, Neteller, bank, bukmacher, kantor?
Czy w jakimś kantorze (np. Aliorbank) można ustawić rachunki Skrill PLN, Neteller Euro i swój bank PLN a następnie przelewać bezpłatnie środki w celu darmowego przewalutowania?
Czy Skrill albo Neteller przyjmują w ogóle przelewy z kantorów?
 
K 0

kubbas

Użytkownik
witam mam problem na bet 365 wpłaciłem 50 funtów z karty kredytowej i zrobiłem z tego 250 funtów a bet 365 nie pozwala wypłacać tego na inną kartę niż ta z której był depozyt korzystałem już z live chata i nie potrafią mi pomóc na kartę kredytową nie można wpłacać pieniędzy nie wiem co teraz zrobić do kogo się zgłosić żeby te pieniądze w jakiś sposób wypłacić, moze mi ktoś pomóc?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
witam mam problem na bet 365 wpłaciłem 50 funtów z karty kredytowej i zrobiłem z tego 250 funtów a bet 365 nie pozwala wypłacać tego na inną kartę niż ta z której był depozyt korzystałem już z live chata i nie potrafią mi pomóc na kartę kredytową nie można wpłacać pieniędzy nie wiem co teraz zrobić do kogo się zgłosić żeby te pieniądze w jakiś sposób wypłacić, moze mi ktoś pomóc?
Wypłaty zawsze robisz tą samą metodą, którą robiłeś depozyt. Nie ma innej opcji.
 
Do góry Bottom