>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

P 0

piotrek0493

Użytkownik
istnieje ale musisz się liczyć że ci cofną i każą zlecić na konto jeśli jest to większa suma.dobrze reż depo obróć 1x po dowolnym kursie
Depozyt obróciłem.
Jeśli istnieje możliwość zmiany to wystarczy wpłacić coś teraz przez skrilla czy trzeba do nich napisać?
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
jeśli wpłacasz przelewem bankowym/24/paysafe itd wypłacać musisz na konto bankowe i taką możliwość ustawia system z automatu a tam jest minimalna wypłata 200?taka przynajmniej była jak tam grywałem.na skrilla są mniejsze wypłaty coś 40-60zł jak pamiętam, możesz dokonać minimalną wpłatę tą metodą i spróbować tam właśnie wypłacić.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
mam problem jak kolega wyzej SKRILL dzis nie dziala nie mozna zrobic przelewu
&quot;przykro nam, płatność nie powiodła sięWystąpił błąd Proszę wróć do handlowca i spróbuj ponownie&quot;
wiec na mecz zaklad bez ryzyka wplacilem przez p24 i teraz gosc na czacie pisze, ze nie da rady nic zrobic i ze depozyt przez Skrilla nic nie da bo te pieniadze trzeba wyplacic na konto, nawet nie mam jak sprawdzic bo Skrill dziala , ale deopzytu juz zrobic nie mozna , jakis blad wyskakuje Skrill dziala normalnie bo placilem dzis karta w sklepie i loguje sie normalnie
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam,chce wyplacic pieniadze na skrill ale mam tylko opcje Wypłata przelewem bankowym.Da sie to jakos zmienic?
Po co pytasz o takie rzeczy na forum ? Co to bet365 nie posiada supportu ? Wjescie na LC i zapytanie o to samo zajęło by Ci około 1 minuty. Czekanie na odpowiedź na forum o wiele wiele więcej.

a da się przeczytać kilka postów wyżej, niż zacznie pytać o to samo?
Widocznie się nie da ???? albo się poprostu nie chce... Post pod postem odpowiedź a pod opowiedzią to samo pytanie... i nie tylko w tym temacie ????
 
B 0

boxerms

Użytkownik
witam, w ostatnich dniach próbowałem zrobić 2 wpłaty z konta bankowego (pko bp) do skrilla przez przelewy24 i obie transakcje zostały zwrócone na konto bankowe.
Ktoś wie skąd takie problemy?
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ja zleciłem wypłatę z b365, na skrilla o 5 rano.. i do teraz środków nie mam na koncie. A support odpowiada, ze do 24h będzie.. dziwne, bo niektórzy moi znajomi dostają po 8 godzinach srodki.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Ja zleciłem wypłatę z b365, na skrilla o 5 rano.. i do teraz środków nie mam na koncie. A support odpowiada, ze do 24h będzie.. dziwne, bo niektórzy moi znajomi dostają po 8 godzinach srodki.
Zdarzało mi się czekać po 8h, czasami 10h.

Ostatnio mnie zaskoczyli i była po niecałych 3h.

Pewnie dojdzie do 4h maks.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Zdarzało mi się czekać po 8h, czasami 10h.

Ostatnio mnie zaskoczyli i była po niecałych 3h.

Pewnie dojdzie do 4h maks.
No właśnie u mnie to różnie idzie, raz zlecałem to doszło właśnie po grubo po 7 godzinach. Wczoraj zleciłem jeszcze jedna i jeszcze nie ma na koncie. Ogólnie buk z takim zestawem gier i dużym wyborem zakładów, mógłby mieć lepsze te wypłaty ;)
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
ja zazwyczaj wypłacam wieczorami, to rano już są nie czekałem dłużej.pewnie ustawiony jest system na ileś tam wypłat, na konkretne kwoty i każde zlecenie ma swoją kolejkę, więc szybkość naszej wypłaty zależy od wyprowadzanych pieniędzy przez graczy.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Może tak być jak mówisz TommY, że mają jakiś system wypłat.. choć nie ukrywam, że trochę irytujące jest to, że się na coś czeka... choć miałem przypadki znajomych co niektórzy czekali po 8 godzin max, a są i tacy co max 2 dni.
 
N 0

nedved05

Użytkownik
ja od wtorku godziny 23.30 czekam na wyplate :/ i jest to ogromna dla mnie kwota, jak wczesniej wyplacalem na ing tak zawsze na nastepny dzien kasa wpadala, teraz czekam juz czwarty dzien roboczy na przelew na mbank, jak pisalem do nich to sie bronili ze maja 4 dni robocze wiec dzisiaj niby ma dojsc...
 
Do góry Bottom