>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Witam. Wszystkie depozyty robiłem przez paysafecard, obecnie mam wygrane 1000zł i chciałbym te pieniądze wypłacić na konto bankowe (mBank), które nie dawno założyłem i nie ma jeszcze na nim żadnych działań. Moje pytania brzmi - wypłacę te kwotę spokojnie na konto bankowe czy będą mi robić jakieś problemy. Ktoś mi powiedział że z 1000zł nie będą robić problemów. Chcę wypłacić jednak 2x po 500zł w jakimś odstępie czasu.
Ktoś tutaj wypłacał pieniądze na konto bankowe i miał problemy?
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Witam. Wszystkie depozyty robiłem przez paysafecard, obecnie mam wygrane 1000zł i chciałbym te pieniądze wypłacić na konto bankowe (mBank), które nie dawno założyłem i nie ma jeszcze na nim żadnych działań. Moje pytania brzmi - wypłacę te kwotę spokojnie na konto bankowe czy będą mi robić jakieś problemy. Ktoś mi powiedział że z 1000zł nie będą robić problemów. Chcę wypłacić jednak 2x po 500zł w jakimś odstępie czasu.
Ktoś tutaj wypłacał pieniądze na konto bankowe i miał problemy?
Jasne, że nie.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ktoś mi powiedział że z 1000zł nie będą robić problemów. Chcę wypłacić jednak 2x po 500zł w jakimś odstępie czasu.
Ktoś tutaj wypłacał pieniądze na konto bankowe i miał problemy?
O jakie problemy Ci chodzi? Co to znaczy nie będą robić problemów? Twoje pieniądze więc możesz możesz robić z nimi co chcesz a bet365 to znany bukmacher nie jakis krzak wiec nie rozumiem twoich obaw.
 
romekatomek365 0

romekatomek365

Użytkownik
Witam
Wiecie jak wypłacić pieniądze z tego buka, bezpośrednio na konto bankowe z pominięciem tego pieprzonego skrilla? Zawsze to 12zł w kieszeni z prowizji.
Znajomy tak może wypłacać a ja nie.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
w bet365 masz tak że wypłaty są ustawione na metodę ostatniego depozytu, więc jak wpłacałeś skrillem to masz opcje skrilla, depozyty jedno drogowe ustawiają wypłatę na konto bankowe więc wpłacasz minimalny depozyt za pośrednictwem pay safe card, ew przelewy24, obracasz to raz po dowolnym kursie żeby nie robić buractwa i możesz wypłacać na konto bankowe.Pamiętaj jednak że min. wypłata na konto wynosi 200zł (chyba że coś zmienili ostatnio)
 
romekatomek365 0

romekatomek365

Użytkownik
no właśnie znajomy wpłacał normalnie przez skrilla. Wygrał 500zł i sobie wypłacić chciał i już nie było tego skrilla tylko od razu na konto mu poleciało. I teraz nawet małe sumy lecą na konto, może w tych 200zł rzecz. Wpłace tyle ile mi brakuje do tych 200 i spróbuje wypłacić.
 
edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
Witam,
przez ostatni tydzień udało mi się &quot;zrobić&quot; z 200 zł prawie 5500 zł. Metoda wpłaty była poprzez przelewy24. Chcę 5000 zł przelać na konto (Alior T-mobile), gdyż z wiadomych powodów nie da się na Skrill. Czy nie będzie z tym żadnego problemu? Czy to za duża kwota do przelania na jeden raz? Chodzi mi oczywiście o ewentualne późniejsze problemy &quot;z naszym Państwem&quot;.
 
B 65

blusior94

Użytkownik
5000zł? Bank się tym nawet nie zainteresuje. A przynajmniej na 99% nie powinien, zawsze może znaleźć się ten 1% który akurat będzie miał słabszy dzień i znajdzie wykaz z wpłaty z &quot;niewiadomego&quot; pochodzenia i poinformuje kogoś z US, ale to naprawdę na takie kwoty to są sporadyczne przypadki.
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Co do tego, że nie ma skrilla, tam masz bodajże opcje np. PKO BP via Skrill, to oznacza, że wpłaty możesz robić z skrilla, ale wypłata już leci bezpośrednio na kontobankowe, to taka dwutorowa droga, jeżeli chce się mieć kase z skrilla na buka i odwrotnie trzeba wybrać normalnie skrill, sam się na tym podłapałem a teraz już normalnie obracam kasą tylko poprzez skrilla.
 
edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
Ja o tym wszystkim wiem. Zawsze robię wpłatę za pomocą Skrilla. Tak samo z wypłatami. Jednakże w tym przypadku zależało mi na czasie (plus jeszcze inne powody) i dokonałem wpłaty poprzez przelewy24. Czyli nie muszę obawiać się US? Ktoś jeszcze może wypowiedzieć się na ten temat? Czy może teraz ewentualnie dokonać jakieś wpłaty ze skrill i zrobi się automatycznie metoda wypłaty na skrilla? Czy jednak tak to nie działa?
 
E 0

endar

Użytkownik
Nikt Ci na to pytanie nie odpowie. Żeby do takiej kontroli doszło samoistnie, musiałbyś mieć pecha, bo nikt tego nie kontroluje z automatu. Jeżeli znajdzie się ktoś życzliwy, to wtedy jak najbardziej, dlatego dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają.
 
A 0

arek96

Użytkownik
Panowie mam pytanie . Wpłaciłem na bet365 pierwszy depozyt z nie swojego konta bankowego teraz obrocilem juz te kwotę i chciałbym pieniądze wypłacić . jak mam to teraz zrobić czy mogę wypłacić na swoje konto bankowe juz ? Czy na konto tego znajomego musze to zrobić . Jak tak to czy da się to jakoś obejść proszę o odpowiedź
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Panowie mam pytanie . Wpłaciłem na bet365 pierwszy depozyt z nie swojego konta bankowego teraz obrocilem juz te kwotę i chciałbym pieniądze wypłacić . jak mam to teraz zrobić czy mogę wypłacić na swoje konto bankowe juz ? Czy na konto tego znajomego musze to zrobić . Jak tak to czy da się to jakoś obejść proszę o odpowiedź
Zapewne wpłacałeś przez posrednikow nie bezposrednio na konto bet wiec wyplac na swoje konto
 
jesse 1K

jesse

Użytkownik
Sytuacja wygląda tak. Mam przypisaną kartę kredytową na siebie. Czy mogę dodać kartę kredytową innej osoby i wpłacić na buka? A potem wypłacić na swoją kartę ? A jak sprawa ma się z przelewy24? Czy jak wpłacę z innego konta to czy będę mógł wypłacić na swoje?

Pozdrawiam ;)
 
A 205

amindada

Użytkownik
z wypłata na karte kredytową raczej nie przejdzie, ale z Przelewami24 sadze , ze tak i bedziesz mogl wyplacic na swoje konto bankowe, jezeli oczywiscie masz zweryfikowane konto
 
P 0

piotrek0493

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie: jeśli wpłatę na bet365 dokonywałem poprzez &quot;Przelewy 24&quot; to teraz jedynie mogę dokonać wypłatę na konto bankowe? Czy istnieje możliwość zmiany na skrill? Np. przez wpłacenie minimalnej kwoty przez skirlla?
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
istnieje ale musisz się liczyć że ci cofną i każą zlecić na konto jeśli jest to większa suma.dobrze reż depo obróć 1x po dowolnym kursie
 
Do góry Bottom