>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Bet365 trzyma formę z wypłatami na skrill za to ✅ dla nich.
Wczoraj ok godziny 23 zleciłem wypłatę na skrill a o 23.45 pieniadze były już na koncie, dziś o 15.10 zleciłem kolejną wypłatę i o 15.44 pieniądze były na koncie skrill. To mi się podoba :grin:
 
7 0

7razy

Użytkownik
Mam następujące pytanie/problem. Otóż w celu zmiany waluty zamknąłem konto Skrill i otworzyłem nowe. Wszystko poszło dobrze, za zgodą supportu, ale konto zostało otworzone na nowy adres email(różni się literką). Jakiś czas temu wpłaciłem na konto w Bet365 pieniądze przez Skrill zarejestrowany na stary adres email. W efekcie nie mogę wypłacić środków na moje nowe konto. Chciałem wypłacić pieniądze na konto bankowe lub Netteler, który jest zarejestrowane na adres email, który jest na Bet365, ale widzę, że nie mogę wybrać metody wypłaty, jest tylko Skrill. Czy jeśli wpłacę poprzez Netteler to będę mógł wypłacać tą metodą? czy lepiej zmienić adres email na koncie Bet365?
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mam następujące pytanie/problem. Otóż w celu zmiany waluty zamknąłem konto Skrill i otworzyłem nowe. Wszystko poszło dobrze, za zgodą supportu, ale konto zostało otworzone na nowy adres email(różni się literką). Jakiś czas temu wpłaciłem na konto w Bet365 pieniądze przez Skrill zarejestrowany na stary adres email. W efekcie nie mogę wypłacić środków na moje nowe konto. Chciałem wypłacić pieniądze na konto bankowe lub Netteler, który jest zarejestrowane na adres email, który jest na Bet365, ale widzę, że nie mogę wybrać metody wypłaty, jest tylko Skrill. Czy jeśli wpłacę poprzez Netteler to będę mógł wypłacać tą metodą? czy lepiej zmienić adres email na koncie Bet365?

I jak udało Ci się rozwiązać jakoś ten problem? Skoro na Skrill masz nowy e-mail, to może zmień w Bet365 na taki sam jak ten na nowym koncie MB.
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Witam Panowie. Mam pytanie, wpłacałem pieniądzę tylko przez skrilla to czy mogę wypłacić pieniądzę tylko na skrilla?? nie można od razu na konto ?? Jak biore opcje &quot;wypłata&quot; od razu wyskakuje mi że pieniądze będą wypłacona do skilla żadnej innej opcji nie widzę...
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Witam Panowie. Mam pytanie, wpłacałem pieniądzę tylko przez skrilla to czy mogę wypłacić pieniądzę tylko na skrilla?? nie można od razu na konto ?? Jak biore opcje &quot;wypłata&quot; od razu wyskakuje mi że pieniądze będą wypłacona do skilla żadnej innej opcji nie widzę...
Jak wpłaciłeś tak wypłacisz, taka zasada bet365.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Panowie ile tak mniej więcej idzie wypłata na kartę? i czy nie będzie problemu z wypłatą wiekszej sumy(ponad 11k)? Konto mam zweryfikowane, zarówno listownie jak i dowodem.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Ja zrobiłem wypłatę na karte w poniedziałek o 5 rano, dopiero wczoraj z rana wypłata została zrealizowana.Mam nadzieje że dzisiaj pieniądze już przyjdą. Ostatnio robiłem wypłate w niedziele po 22 to we wtorek po 17 pieniądze już byly.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Trzecia sesja w moim banku się skończyła a pieniędzy nadal nie ma... 21 wiek a człowiek na głupi przelew musi czekać cały tydzień. EDIT: pieniądze dotarły, ponownie trwało to zaledwie dwa dni.
 
M 0

meniu3

Użytkownik
Witam chcę wpłacić na konto w bet365 szybkim przelewem
dane do przelewu:
Oddział banku
Warsaw
Adres AL.J.Pawla II 12, 00-124 Warsaw, Poland
Numer konta 78 1540 0017 2001 3900 0391 0001
Nazwa konta Earthport plc
IBAN PL78154000172001390003910001
SWIFT BIC EBOSPLPW
Twój numer referencyjny 342**********

Gdzie mam wpisać ten numer referencyjny?
w tytuł przelewu?
 
Do góry Bottom