>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

K 0

kondzik880

Użytkownik
To co zrobilem teraz doszlo elegancko na BET365 ale mam pytanie czy to co przelałem rano a zrobilem normalny przelew na ten sam nr konya co teraz dojdzie kiedys czy nie? ????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
To co zrobilem teraz doszlo elegancko na BET365 ale mam pytanie czy to co przelałem rano a zrobilem normalny przelew na ten sam nr konya co teraz dojdzie kiedys czy nie? ????
Domyślam się że robiłeś p24 depozyt nie martw się dojdzie też kiedyś miałem że wyskoczył błąd po jednym dniu kasa doszła. Jak chcesz aby szybciej doszła napisz reklamację do p24 i podaj nr transakcji oraz hasło transakcji.
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Minęły już trzy dni od zlecenia wypłaty. Skopiuję może maila, dostałem go od razu w ten sam dzień. You have received new funds

Dear xxx,
Greetings from www.skrill.com! You have just received money from bet365 ([email protected]).
Transaction details

Amount: PLN 720.00
Skrill Transaction ID: 94xxxxxxxx
Your Transaction ID for this payment: 3xxxxx
Detail 1: Bet365
Your account withdrawal

Your money is waiting for you in your Skrill account - https://www.skrill.com.

IMPORTANT: If you are using Skrill commercially, we STRONGLY advise that you check in your Skrill account history that the money is there.
Have you increased your withdrawal and receiving limits? Just log into your Skrill account and click View Limits in the “My Account” section.

Kind regards,
Skrill

Wiadomość przyszła na maila który mam zarejestrowany na koncie w bet365, a mail którym loguje się do skrilla jest inny więc dziwi mnie to że właśnie na ten mail przyszła ta wiadomość podpisana jak widzicie Skrill , sprawdziłem zaraz a kasy na koncie nie ma, używałem wypłaty ING Bank Śląski via Skrill a kasy nie ma ani na Skrillu ani w banku, na czacie w bet365 mówili żebym pisał do skrilla a ich support już drugi dzień nie odpisuje chociaż było napisane że do 24 godzin, śmiech ... Co w takim wypadku zrobić ?
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
To nie będzie problemów jak będe mieć dwa konta na te same dane ?
4.3. Mogą Państwo otworzyć tylko jedno konto Skrill, chyba że wyraźnie zatwierdzimy otworzenie dodatkowych kont.
 
C 0

cleverleypl

Użytkownik
Witam. Mam dwa pytanka. Zamierzam zaczac grac u tego buka. Posiadam dwa konta w bankach z roznymi danymi. Moje pytania brzmia:
1) Jak najlepiej wplacac pieniadze? Mam konto w PKO BP. Czy gdybym zalozyl konto w buku na te same dane na ktore mam konto w banku to moglbym zlecac wplaty i wyplaty bez zadnych internetowych posrednikow?
2) Mam tez drugie konto w mBanku tyle ze z innymi danymi. Czy gdybym chcial z niego wplacac lub wyplacac pieniadze to potrzebowalbym konto u jakiegos posrednika typu p24? Jezeli tak, to gdzie najlepiej zalozyc takie konto? I na jakie dane? Domyslam sie ze powinno to wygladac tak: kase z mBanku (dane Y) wplacam do posrednika (dane X) a z posrednika do buka (dane X) i odwrotnie. Mam racje?
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
pytanko: chcialem dokonac wplaty przez karte debetowa. tu pojawia sie problem, bo nigdy tego nie robilem, takze lekko zielony chlop ze mnie. Chodzi mi o te punkty: data wydania, numer wydania(to jest ten 4 cyfrowy kod pod numerem karty?) i numer bezpieczenstwa karty(czy to jest 3 cyfrowy kod CVV2?)
dzieki i pozdrawiam
 
kafarpl 26

kafarpl

Użytkownik
A ja mam pytanie: czy jak zrobię wpłatę kartą debetową, potem wymienię kartę na nową i wypłacę tą samą drogą to ta wypłata do mnie dotrze czy to jest jakby nowa karta? Chyba im chodzi o nr karty, który się nie zmienia bo inaczej to by było bez sensu?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
To nie będzie problemów jak będe mieć dwa konta na te same dane ?

4.3. Mogą Państwo otworzyć tylko jedno konto Skrill, chyba że wyraźnie zatwierdzimy otworzenie dodatkowych kont.
zamiast otwierac nowe konto zaloguj sie na swoje konto Mb wejdz w profil/lista adresow email I dodaj ten email co przyszla na niego kasa a odrazu bd mial na koncie
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Jeżeli na kuponie jest mecz, który został odwołany to po jakim czasie, zakładając że mecz nie został rozegrany, bet365 rozlicza zakład? W expekt jest to 36 godzin. W supporcie beta nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi.
 
kafarpl 26

kafarpl

Użytkownik
Dlaczego nie przyjmuje mi depozytu kartą debetową? Ciągle pisze, że depozyt odrzucony i mam sprawdzić dane, ale sprawdzałem 100 razy i są poprawne. Miał ktoś podobny problem?
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Dlaczego nie przyjmuje mi depozytu kartą debetową? Ciągle pisze, że depozyt odrzucony i mam sprawdzić dane, ale sprawdzałem 100 razy i są poprawne. Miał ktoś podobny problem?
Jakieś dwa tygodnie temu mialem to samo. Od tamtego czasu nie próbowałem już wpłacać kasy. Na czacie dowiedziałem sie tylko, ze to wina mojego banku.
 
kafarpl 26

kafarpl

Użytkownik
Mi też 2 razy mówili, że bank blokuje transakcję, ale jak dzwoniłem do banku to oni nawet nie zarejestrowali próby wykonania zapłaty, więc ktoś tu kłamie i raczej jest to b365. Cóż, będę musiał skorzystać z MB choć nie jest mi to na rękę.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Jak zrobiłem wypłate dzisiaj to kasa przyjdzie mi na skrilla czy od razu na konto w mbanku? I jak długo sie czeka?
Kolego, jak wypełniasz formularz do wypłat to masz jasno napisane gdzie idzie wypłata. Zapewne dojdzie ci na skrilla, bo gdybyś wypełniał formularz do przelewu na konto bankowe to byś się skapnął.
 
Do góry Bottom