>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

sylar 87

sylar

Użytkownik
nie da się tego odliczyć w PL, po więcej informacji możesz poczytać forum itd. po prostu miej wyrąbane ;)
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
może wiecie dlaczego w bet365 nie można zrobić przelewu z pko24 nie powjawia się ikonka w przelewach 24. W bet365 odsyłają do przelewów 24 i nic nie informują
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Aktualnie, metoda płatności: PeKaO S.A. via Skrill znajduje się w trakcie planowej konserwacji. W związku z tym, ta metoda płatności będzie tymczasowo niedostępna. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.
i wszystko jasne
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Czym się różni wpłata Skrill a przelewy24 by skrill np przez bank PKO ?
Przez Skrill kasę wpłacasz że swojego konta skrill. Natomiast skrill via PKO polega na tym że kasa idzie z twojego konta bankowego na skrill a z niego automatycznie na konto w bet365. Z tym że jak będziesz chciał wypłacić to nie wypłacisz na konto bankowe a tylko na konto skrill.
Potwierdzam też wcześniejsze opinie o szybkich wypłatach. O 00:31 zleciłem wypłatę na mb, a o 01:07 pieniądze na koncie.
 
Z 46

zur555

Użytkownik
Czy na Bet365 można wpłacać i wypłacać przez normalne przelewy bankowe? Chodzi mi o złotówki bo wiem ze w funtach można.
 
N 0

nosek3

Użytkownik
Na pewno mozna z karty kredytowej w złotówkach wpłacić i wydaje mi się że normalnym przelewem przez pekao24 też w złotowkach wpłacałem
Sprawdziłem w historii swojej i jest to możliwe a przynajmniej było rok temu tylko minimalna kwota przelewu jest znacznie wyższa niż przy wpłacie innymi metodami albo przez MB
 
B 0

biolog10542

Użytkownik
Wpłaciłem pięniądze przez pay save card i pani z supportu powiedziała mi, że mogę wypłacić pięniądze przez przelew bankowy. I tu chciałbym was zapytać ile mogą naliczyć opłat w banku PKO BP ? Jest to przelew z UK do PL, więc chciałbym zapytać kogoś z doświadzczeniem
 
A 0

anzazel

Użytkownik
Mam pytanie, najpierw wplacalem przez karte debetowa, troche ugralem. Jak wplace teraz dajmy na to przez skrilla dowolna kwote to, czy bede mogl wszystko wyplacic na niego? Czy to co ugralem z wplaty z debetowki na debetowke, a na skrilla to co z niego wplacone? Przepraszam za brak polskich znakow.
 
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
Witam. Chciałem założyć konto na bet365 i mam pytanie. Przy rejestracji należy podać adres zamieszkania i nie do końca wiem w które pole wpisać mam nr bloku i mieszkania. Screen w załączniku.
 
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
Próbowałem wpisać w numerze domu w takiej formie jak podałeś jednak pokazuje, że jest błędnie wpisane. I nie wiem czy numer bloku mam wpisać w polu razem z ulica a nr mieszkania w polu &quot;numer domu&quot; czy nr bloku wpisać w polu &quot;numer domu&quot; a nr mieszkania w polu &quot;numer apartamentu&quot;
 
K 0

kondzik880

Użytkownik
Dzisiaj ok godziny 11 zrobilem przelew na Skrilla i do tej pory pieniadze nie doszly jeszcze, powtorzylem to jakies 15 min temu wyskoczylo mi ze jakis blad podczas wykonywania operacji a pieniadze z konta mi zabralo. czy ktos wie czy te pieniadze chodzi mi o przelew z rana i teraz dojda na skrilla czy nie?
 
Do góry Bottom