>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

vde 119

vde

Użytkownik
Pieniądze są od razu.
Nie trzeba zakładać nic dodatkowego, kupujesz kod i wklepujesz.
Jednak wypłata wtedy jest możliwa jedynie na konto bankowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
I jak, wszystko w porządku? Jak długo czekałes na pieniądze na koncie? Trzeba założyć gdzieś dodatkowe konto czy wystarczy kupić tylko ta kartę paysafecard?
Kupujesz ten kod np w sklepie lub na allegro, wpisujesz go i po max 5 sekundach masz pieniądze na koncie u buka. Nie ma w tym nic bardziej skomplikowanego oprócz przepisania kodu ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
Chce założyć sobie konto w Bet365. Nie mam MB i nie chce zakładać tam konta. Zarówno depozyty jak i ewentualne wypłaty chce wykonywać za pomocą karty debetowej. I tutaj mam pytanie, czy ktoś z Was korzysta z takiej opcji, czy jest to bezpieczne etc? ????
 
J 1

jerzy77

Użytkownik
Ja tak wpłacam, jak na razie zarówno przy wpłatach, jak i wypłatach nie ma żadnych problemów.
Wpłaty są natychmiastowe.
Przy wypłatach, kasa wpływa na konto zwykle w ciągu trzech dni roboczych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Chce założyć sobie konto w Bet365. Nie mam MB i nie chce zakładać tam konta. Zarówno depozyty jak i ewentualne wypłaty chce wykonywać za pomocą karty debetowej. I tutaj mam pytanie, czy ktoś z Was korzysta z takiej opcji, czy jest to bezpieczne etc? ????
Żadnych problemów, ekspresowa wpłata i wypłata która zazwyczaj trwa do 2 dni roboczych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

pawel1178

Użytkownik
Witam jaka jest najbezpieczeniejsza opcja wpłat i wypłat dla tego bukmachera ? konto bankowe skrill czy karta ? co do tej ostatniej czy taka prepaid zamówiona z alllegro z wbk przejdzie ? czy na inne karty wypłacacie gotówkę?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Witam jaka jest najbezpieczeniejsza opcja wpłat i wypłat dla tego bukmachera ? konto bankowe skrill czy karta ? co do tej ostatniej czy taka prepaid zamówiona z alllegro z wbk przejdzie ? czy na inne karty wypłacacie gotówkę?
Najlepiej przez Skrilla. Wyrób sobie kartę, 10euro rocznie opłata i jesteś uwolniony od banków. Wypłaty/wpłaty przez bank będzie bezpieczniej odpuścić.
 
mp-oh 0

mp-oh

Użytkownik
Czy mogę się spodziewać problemów z B365 przy decyzji o wypłacie całości środków do Skrilla?
Suma jest dużo wyższa niż limit wypłat przez Skril, którego używałem do wpłat.
Ograniczyli mi kwoty zakładów, do poziomu, który wyklucza sens dalszej gry u nich oraz napisali, że:
z przykrością informujemy, że nie możemy już dłużej zaoferować Panu usługi stawiania zakładów przez telefon i chociaż nasze usługi online pozostają dostępne, to ograniczenia dotyczące stawiania zakładów zostaną zastosowane dla wszystkich zakładów postawionych w przyszłości.
Korzystając z okazji chciałbym się przywitać, bo to mój pierwszy post na forum.
 
I 0

irriducibili

Użytkownik
Witam,dosc nietypowe pyt.nie wiem czy w odpowiednim temacie, ale licze na szybka pomoc.Mianowicie, chodzi o bet365. srodki na konto wplacam za pomoca przelewy24( przez bank ING via skrill(moneybookers),dochodza na konto w okolo 15min,i teraz pytanie wyplata srodkow odbywa sie ta sama droga,i tak wyplacilem czesc srodkowokolo 5 dni temu,dostalem jakos dwa dni temu na meilze ze otrzymano platnosc od bet365 [email protected] oczekuje na panskim koncie skrill,I pytanie zasadnicze-nie mam zadnefgo konta Skrill-nigdy nie zakladalem-wiec te pieniedze mimo iz nie posiadam tam konta trafiaja do mnie automatycznie na moje konto? czy konieczne jest posiadanie tam konto skrill? podam dla przykladu ze u innych bukmacherow,przy wplacie rowniez przez p24 i przy wyplacie nie mam zadnych problemow ani dodatkowych kont,zlecam wyplate i 2dni pozniej pieniadze sa na koncie.Prosze o odpowiedz,z gory dzieki
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Jeżeli robisz wpłatę via Moneybookers to musisz mieć konto w moneybookers bo to jest pośrednik wpłaty, inaczej tego chyba nie idzie zrobić. Przynajmniej tak odbywa się wpłata mbank via skrill ale wątpię, by różniła się wpłata z ING. Poza tym z tego co pamiętam, to po wpłacie tą metoda, wypłata idzie bezpośrednio na konto bankowe.
Na pewno niczego nie pokręciłeś?
 
I 0

irriducibili

Użytkownik
Jeżeli robisz wpłatę via Moneybookers to musisz mieć konto w moneybookers bo to jest pośrednik wpłaty, inaczej tego chyba nie idzie zrobić. Przynajmniej tak odbywa się wpłata mbank via skrill ale wątpię, by różniła się wpłata z ING. Poza tym z tego co pamiętam, to po wpłacie tą metoda, wypłata idzie bezpośrednio na konto bankowe.
Na pewno niczego nie pokręciłeś?

Dzięki,już wszystko wiem.W bet365 wpłata idzie przez skrill więc wypłata również,środki mam na skrill i mogę je wypłacić po odpowiedniej weryfikacji,troche uciązliwe bo w innych bukach,pieniądze bezpośrednio trafiają na konto,nie muszę się logować dodatkowo na inne strony.Teraz muszę czekać na kolejną weryfikację. pzdr.
 
Do góry Bottom