>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
coraz gorzej z nimi.... dzis 2 wpłaty przez instant bank, wpłacane z banku Pekao S.A. wiec powinny byc natychmiast i zawsze tak było. Dziś obie wpłaty wyparowały, z banku kasa zniknęła w Bet365 pusto , oni nic nie wiedzą a ja od 10 godzin czekam na odpowiedź.... żenada jedenm słowem
Jeśli kasa by do nich doszła to na pewno by ci jej nie zakosili. Wiń pośredników.
 
D 2

darek1994

Użytkownik
witam.czy jesli wpłacę pięniądze przez moneybookers(inne dane w bet365 a inne w moneybookers) to będe mógł wypłacić na to samo konto?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
witam.czy jesli wpłacę pięniądze przez moneybookers(inne dane w bet365 a inne w moneybookers) to będe mógł wypłacić na to samo konto?
Raczej nie, ludzie mieli problemy nawet wtedy, gdy mieli inne maile w bet365 i MB.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Jak możecie korzystać z MB, skoro MB ma limity? Zależy kto gra jakimi stawkami, ale limit na MB mi się mniej więcej kończy po 1 miesiącu. Najlepiej korzystać z KK. Dzisiaj zlecam i za 2 dni pieniądze na koncie. Nigdy nie robili żadnych problemów z wypłatami i chętnie służyli pomocą. I średnio mi się chce wierzyć, że za stawki rzędu 60 pln nawet surebety limitują, bo sam gram od 1k-20k na zakład i nie mam większych limitów. Zresztą jak jakieś konkretne zdarzenie zlimitują to wysyłam do tradera do potwierdzenia i najczęściej akceptują wyższe stawki. Polecam wszystkim tego buka, choć szkoda, że kursy mają takie mało konkurencyjne, ale nadrabiają ilością zakładów live.
 
M 7

meste

Użytkownik
witam
mam maly problem, robilem wplate na bet za pomoca paysafecard i konta mb zarejestrowanego na mnie niestety zablokowali mi tymczasowo konto mb i wyplate zrobilem na konto mb ojca- i teraz moije pytanie:
czy bet nie pokapuje sie ze zostala zlecona wyplata na konto mb o innych danych?
no i czy mb sie nie doczepi ze wyplata przyszla z konta bet z innymi danymi?
jak narazie zrobilem 3 wyplaty po 5000e i zostalo mi jescze 17k euro do wyplaty
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie wiem jak w bet365, ale np. w bwin wypłata musi iść na to samo konto skrill z którego się wcześniej wpłacało. W najgorszym przypadku anulują ci tą wypłatę. Ps. jeśli wypłata wyjdzie z bet-a to na skrillu pojawia się tylko adres e-mail nadawcy. Nie ma tam twoich danych osobowych.
 
M 7

meste

Użytkownik
uff to dobrze ze nie ma danych osobowych,
wyplaty dochodza bez problemu zmienilem tylko email na koncie bet na taki sam jak konto mb
 
M 0

marcys

Użytkownik
mam problem, zawsze wpłacałem do bet365 poprzez Skrill i robiłem też tam duży wypłat. Ostatnio zrobiłem jeden depozyt kartą VISA i teraz mogę tylko robić wypłaty na tą kartę.
Czy jest możliwość, aby móc ponownie robić wypłaty na Skrill (np. po ponownym depozycie z konta Skrill?
Miał ktoś podobny problem?
Nie mam zamiaru wypłacać na kartę, bo nie chcę, aby wykazywało mi takie wpłaty na wyciągach.
 
N 20

nieistotny

Użytkownik
Miałem podobny problem niedawno, grając w B365. Musisz napisać do supportu, podać swój kod, następnie poprosić by ręcznie to przestawili. Jeśli jesteśmy już przy temacie wpłat to niektóre banki zauważyłem ostatnio nie obsługują terminowo (w 15 min) w p24, tak nawiasem mówiąc.
 
M 0

marcys

Użytkownik
Miałem podobny problem niedawno, grając w B365. Musisz napisać do supportu, podać swój kod, następnie poprosić by ręcznie to przestawili. Jeśli jesteśmy już przy temacie wpłat to niektóre banki zauważyłem ostatnio nie obsługują terminowo (w 15 min) w p24, tak nawiasem mówiąc.
odpisali mi, że jeśli wpłacałem VISA to musze na nią wypłacić, dodatkowo wszystko co wygram z pieniędzy wpłacanych przez VISA może być tylko wypłacane na VISA :;/:

Czy wypłacane na VISA jest bezpieczne (US nie przypieprzy sie?)
 
M 45

macqu007

Użytkownik
Siema, czytam ze wypłacacie pieniązki do banków normalnie, moje pytania co robicie pod wzgledem podatkow?? Odliczacie sie pozniej jakos czy wyrąbane?
 
Do góry Bottom