>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
coraz gorzej z nimi.... dzis 2 wpłaty przez instant bank, wpłacane z banku Pekao S.A. wiec powinny byc natychmiast i zawsze tak było. Dziś obie wpłaty wyparowały, z banku kasa zniknęła w Bet365 pusto , oni nic nie wiedzą a ja od 10 godzin czekam na odpowiedź.... żenada jedenm słowem
Jeśli kasa by do nich doszła to na pewno by ci jej nie zakosili. Wiń pośredników.
 
D 2

darek1994

Użytkownik
witam.czy jesli wpłacę pięniądze przez moneybookers(inne dane w bet365 a inne w moneybookers) to będe mógł wypłacić na to samo konto?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
witam.czy jesli wpłacę pięniądze przez moneybookers(inne dane w bet365 a inne w moneybookers) to będe mógł wypłacić na to samo konto?
Raczej nie, ludzie mieli problemy nawet wtedy, gdy mieli inne maile w bet365 i MB.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Jak możecie korzystać z MB, skoro MB ma limity? Zależy kto gra jakimi stawkami, ale limit na MB mi się mniej więcej kończy po 1 miesiącu. Najlepiej korzystać z KK. Dzisiaj zlecam i za 2 dni pieniądze na koncie. Nigdy nie robili żadnych problemów z wypłatami i chętnie służyli pomocą. I średnio mi się chce wierzyć, że za stawki rzędu 60 pln nawet surebety limitują, bo sam gram od 1k-20k na zakład i nie mam większych limitów. Zresztą jak jakieś konkretne zdarzenie zlimitują to wysyłam do tradera do potwierdzenia i najczęściej akceptują wyższe stawki. Polecam wszystkim tego buka, choć szkoda, że kursy mają takie mało konkurencyjne, ale nadrabiają ilością zakładów live.
 
M 7

meste

Użytkownik
witam
mam maly problem, robilem wplate na bet za pomoca paysafecard i konta mb zarejestrowanego na mnie niestety zablokowali mi tymczasowo konto mb i wyplate zrobilem na konto mb ojca- i teraz moije pytanie:
czy bet nie pokapuje sie ze zostala zlecona wyplata na konto mb o innych danych?
no i czy mb sie nie doczepi ze wyplata przyszla z konta bet z innymi danymi?
jak narazie zrobilem 3 wyplaty po 5000e i zostalo mi jescze 17k euro do wyplaty
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie wiem jak w bet365, ale np. w bwin wypłata musi iść na to samo konto skrill z którego się wcześniej wpłacało. W najgorszym przypadku anulują ci tą wypłatę. Ps. jeśli wypłata wyjdzie z bet-a to na skrillu pojawia się tylko adres e-mail nadawcy. Nie ma tam twoich danych osobowych.
 
M 7

meste

Użytkownik
uff to dobrze ze nie ma danych osobowych,
wyplaty dochodza bez problemu zmienilem tylko email na koncie bet na taki sam jak konto mb
 
M 0

marcys

Użytkownik
mam problem, zawsze wpłacałem do bet365 poprzez Skrill i robiłem też tam duży wypłat. Ostatnio zrobiłem jeden depozyt kartą VISA i teraz mogę tylko robić wypłaty na tą kartę.
Czy jest możliwość, aby móc ponownie robić wypłaty na Skrill (np. po ponownym depozycie z konta Skrill?
Miał ktoś podobny problem?
Nie mam zamiaru wypłacać na kartę, bo nie chcę, aby wykazywało mi takie wpłaty na wyciągach.
 
N 20

nieistotny

Użytkownik
Miałem podobny problem niedawno, grając w B365. Musisz napisać do supportu, podać swój kod, następnie poprosić by ręcznie to przestawili. Jeśli jesteśmy już przy temacie wpłat to niektóre banki zauważyłem ostatnio nie obsługują terminowo (w 15 min) w p24, tak nawiasem mówiąc.
 
M 0

marcys

Użytkownik
Miałem podobny problem niedawno, grając w B365. Musisz napisać do supportu, podać swój kod, następnie poprosić by ręcznie to przestawili. Jeśli jesteśmy już przy temacie wpłat to niektóre banki zauważyłem ostatnio nie obsługują terminowo (w 15 min) w p24, tak nawiasem mówiąc.
odpisali mi, że jeśli wpłacałem VISA to musze na nią wypłacić, dodatkowo wszystko co wygram z pieniędzy wpłacanych przez VISA może być tylko wypłacane na VISA :;/:

Czy wypłacane na VISA jest bezpieczne (US nie przypieprzy sie?)
 
M 45

macqu007

Użytkownik
Siema, czytam ze wypłacacie pieniązki do banków normalnie, moje pytania co robicie pod wzgledem podatkow?? Odliczacie sie pozniej jakos czy wyrąbane?
 
Do góry Bottom