>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wypłaciłem w sobotę z Bet365 na MB, ale miałem różny adres @ u buka i na MB. Kazali mi zmienić i się z nimi skontaktować - ok wszystko zrobiłem jak trzeba, powiedzieli że przekażą sprawę do odpowiedniego działu i zrealizują wypłatę. W takiej sytuacji ile trwa wypłata, bo dziś środa, od soboty minęło kilka dni. Miał ktoś podobna sytuację?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wypłaciłem w sobotę z Bet365 na MB, ale miałem różny adres @ u buka i na MB. Kazali mi zmienić i się z nimi skontaktować - ok wszystko zrobiłem jak trzeba, powiedzieli że przekażą sprawę do odpowiedniego działu i zrealizują wypłatę. W takiej sytuacji ile trwa wypłata, bo dziś środa, od soboty minęło kilka dni. Miał ktoś podobna sytuację?
Gdyby ktoś miał podobną sytuację w przyszłości.
Napisałem do nich z zapytaniem o tą sytuację wczoraj, konsultantka sprawdziła i jeszcze raz zgłosiła do odpowiedniego działu, oraz oznajmiła że w przeciągu 24 godzin zrealizują wypłatę. Kasa była już dziś rano.
 
O 7

odyn

Użytkownik
u mnie wypłaty do 12h na koncie, ale jak napisał darius - konta mailowe w b365 jak i w MB muszą się zgadzać, inaczej nie da rady, też przez to przechodziłem. ogólnie ✅ za czas wypłaty
 
ludo 5

ludo

Użytkownik
Panowie mam problem , poprosiłem kolege aby wplacił mi kase na bet 365 zrobił to w sobote o 22 przez przelewy 24 Skrill konto ING, ani tych pieniedzy na skrilu ani na bet nie wiem o co chodzi, czy przelewów takich nie ksieguja na weekendzie? Czy bede musial czekac? Jak tak to ile? Czy jest opcja ze bede miał to dopiero na poniedziałek? Z góry dzieki
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
ING Bank Śląski 08:00-20:00 (tydzień) 08:00-15:00 (soboty) NIE (niedziele) &lt;- tak samo jak przez bluecash jest bodajże. Więc Twoja wpłata pojawi się w poniedziałek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Ja korzystam z BZ WBK i nie narzekam. Tutaj masz listę jak pracują banki bodajże z firmą przelewy24. Wychodzi na to, że Alior najlepszy.
 
ludo 5

ludo

Użytkownik
Jezeli przy wsystkich 3 okienkach jest TAK to chyba najepszy bank z 24h na dobe. Jesli chodzi o m bank nie mam placówki w której byłby wpłatomat w moim miescie wiec odpada ten bank. Nie orietujecie sie jakie banki oferuja nam teraz wpłatomaty?
Przepraszam za off top jesli zły dział prosze o przeniesienie do odpowieniego działu.
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Zobacz sobie na tej liście np. mbank a później zastanów się czemu alior jest niby najlepszy.
Chodziło mi również ogólnie o najlepszy bank.

mBank ciężka sprawa, wszyscy odradzają ten bank - o ile będziesz chciał z niego zrezygnować, katorga to mało powiedziane.

Co do wpłatomatów, niestety nie mogę Ci pomóc, nie wpłacałem nigdy tak jeszcze. Jedynie google.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie jesli wczoraj wyszedl z bet365 przelew bankowy na moje konto pkobp czy dzis moge liczyć na pieniążki???
 
tosnga 0

tosnga

Użytkownik
Panowie powiedzcie mi taka rzecz. Przebywam w anglii, gram na walucie angielskiej czyli funtach i mam konto w banku angielskim. Zmienilem dane na koncie na BET356, ale wypłata idzie tydzień. Czy ma ktoś tutaj taka sytuacje jak ja i orientuje sie może czy jakiś bukmacher ma wypłate do 1,2 dni ?
 
evad 1,3K

evad

Użytkownik
Witam,
mam pytanie odnośnie wypłat przelewem z bet365. Na stronie jest napisane, że jeden przelew na 28 dni jest darmowy, ale nie znalazłem info ile zapłacę za kolejne przelewy przed upływem tego okresu. Pisałem do &quot;supportu&quot; - 3 dni z rzędu - 3 różne (teoretycznie) osoby i nikt nie potrafił mi tego powiedzieć. Może ktoś z Was się już spotkał z podobną sytuacją?
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Witam,
mam pytanie odnośnie wypłat przelewem z bet365. Na stronie jest napisane, że jeden przelew na 28 dni jest darmowy, ale nie znalazłem info ile zapłacę za kolejne przelewy przed upływem tego okresu. Pisałem do &quot;supportu&quot; - 3 dni z rzędu - 3 różne (teoretycznie) osoby i nikt nie potrafił mi tego powiedzieć. Może ktoś z Was się już spotkał z podobną sytuacją?
ja w tym tyg. robiłem 3 dosyć spore wypłaty na konto i wszystkie były darmowe , więc nie wiem jak to jest , ale nigdy nie spotkałem się z opłatami
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Ja mam tak tak, że jak uzbiera sie określona kupka sianka to robię zlecenie wypłaty na konto bankowe w Citi. Problem jest taki, że przymierzam się do zmiany banku na BPH i teraz pytanie - czy te wariaty z bet365 nie przyczepią się do czegość. Pisałem już gdzieś w innym wątku, że jestem zautoryzowanymemerytem a jednak przy wprowadzeniu nr rachunku mam pewne obawy. Dotakowe weryfikacje etc. Wiecie rozumienie. Mieliście tak, hę??
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Witam,
mam pytanie odnośnie wypłat przelewem z bet365. Na stronie jest napisane, że jeden przelew na 28 dni jest darmowy, ale nie znalazłem info ile zapłacę za kolejne przelewy przed upływem tego okresu. Pisałem do &quot;supportu&quot; - 3 dni z rzędu - 3 różne (teoretycznie) osoby i nikt nie potrafił mi tego powiedzieć. Może ktoś z Was się już spotkał z podobną sytuacją?
To się trochę pozmieniało. Ostatnio na czacie rozmawiałem z konsultantem i mi typek napisał, że nie pobierają opłat za wypłaty metodą szybkiego przelewu bankowego (czyli można zlecić kilka wypłat w miesiącu), minimalna wypłata 200 zł.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
coraz gorzej z nimi.... dzis 2 wpłaty przez instant bank, wpłacane z banku Pekao S.A. wiec powinny byc natychmiast i zawsze tak było. Dziś obie wpłaty wyparowały, z banku kasa zniknęła w Bet365 pusto , oni nic nie wiedzą a ja od 10 godzin czekam na odpowiedź.... żenada jedenm słowem
 
Do góry Bottom