>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wypłaciłem w sobotę z Bet365 na MB, ale miałem różny adres @ u buka i na MB. Kazali mi zmienić i się z nimi skontaktować - ok wszystko zrobiłem jak trzeba, powiedzieli że przekażą sprawę do odpowiedniego działu i zrealizują wypłatę. W takiej sytuacji ile trwa wypłata, bo dziś środa, od soboty minęło kilka dni. Miał ktoś podobna sytuację?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wypłaciłem w sobotę z Bet365 na MB, ale miałem różny adres @ u buka i na MB. Kazali mi zmienić i się z nimi skontaktować - ok wszystko zrobiłem jak trzeba, powiedzieli że przekażą sprawę do odpowiedniego działu i zrealizują wypłatę. W takiej sytuacji ile trwa wypłata, bo dziś środa, od soboty minęło kilka dni. Miał ktoś podobna sytuację?
Gdyby ktoś miał podobną sytuację w przyszłości.
Napisałem do nich z zapytaniem o tą sytuację wczoraj, konsultantka sprawdziła i jeszcze raz zgłosiła do odpowiedniego działu, oraz oznajmiła że w przeciągu 24 godzin zrealizują wypłatę. Kasa była już dziś rano.
 
O 7

odyn

Użytkownik
u mnie wypłaty do 12h na koncie, ale jak napisał darius - konta mailowe w b365 jak i w MB muszą się zgadzać, inaczej nie da rady, też przez to przechodziłem. ogólnie ✅ za czas wypłaty
 
ludo 5

ludo

Użytkownik
Panowie mam problem , poprosiłem kolege aby wplacił mi kase na bet 365 zrobił to w sobote o 22 przez przelewy 24 Skrill konto ING, ani tych pieniedzy na skrilu ani na bet nie wiem o co chodzi, czy przelewów takich nie ksieguja na weekendzie? Czy bede musial czekac? Jak tak to ile? Czy jest opcja ze bede miał to dopiero na poniedziałek? Z góry dzieki
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
ING Bank Śląski 08:00-20:00 (tydzień) 08:00-15:00 (soboty) NIE (niedziele) &lt;- tak samo jak przez bluecash jest bodajże. Więc Twoja wpłata pojawi się w poniedziałek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Ja korzystam z BZ WBK i nie narzekam. Tutaj masz listę jak pracują banki bodajże z firmą przelewy24. Wychodzi na to, że Alior najlepszy.
 
ludo 5

ludo

Użytkownik
Jezeli przy wsystkich 3 okienkach jest TAK to chyba najepszy bank z 24h na dobe. Jesli chodzi o m bank nie mam placówki w której byłby wpłatomat w moim miescie wiec odpada ten bank. Nie orietujecie sie jakie banki oferuja nam teraz wpłatomaty?
Przepraszam za off top jesli zły dział prosze o przeniesienie do odpowieniego działu.
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Zobacz sobie na tej liście np. mbank a później zastanów się czemu alior jest niby najlepszy.
Chodziło mi również ogólnie o najlepszy bank.

mBank ciężka sprawa, wszyscy odradzają ten bank - o ile będziesz chciał z niego zrezygnować, katorga to mało powiedziane.

Co do wpłatomatów, niestety nie mogę Ci pomóc, nie wpłacałem nigdy tak jeszcze. Jedynie google.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie jesli wczoraj wyszedl z bet365 przelew bankowy na moje konto pkobp czy dzis moge liczyć na pieniążki???
 
tosnga 0

tosnga

Użytkownik
Panowie powiedzcie mi taka rzecz. Przebywam w anglii, gram na walucie angielskiej czyli funtach i mam konto w banku angielskim. Zmienilem dane na koncie na BET356, ale wypłata idzie tydzień. Czy ma ktoś tutaj taka sytuacje jak ja i orientuje sie może czy jakiś bukmacher ma wypłate do 1,2 dni ?
 
evad 1,3K

evad

Użytkownik
Witam,
mam pytanie odnośnie wypłat przelewem z bet365. Na stronie jest napisane, że jeden przelew na 28 dni jest darmowy, ale nie znalazłem info ile zapłacę za kolejne przelewy przed upływem tego okresu. Pisałem do &quot;supportu&quot; - 3 dni z rzędu - 3 różne (teoretycznie) osoby i nikt nie potrafił mi tego powiedzieć. Może ktoś z Was się już spotkał z podobną sytuacją?
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Witam,
mam pytanie odnośnie wypłat przelewem z bet365. Na stronie jest napisane, że jeden przelew na 28 dni jest darmowy, ale nie znalazłem info ile zapłacę za kolejne przelewy przed upływem tego okresu. Pisałem do &quot;supportu&quot; - 3 dni z rzędu - 3 różne (teoretycznie) osoby i nikt nie potrafił mi tego powiedzieć. Może ktoś z Was się już spotkał z podobną sytuacją?
ja w tym tyg. robiłem 3 dosyć spore wypłaty na konto i wszystkie były darmowe , więc nie wiem jak to jest , ale nigdy nie spotkałem się z opłatami
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Ja mam tak tak, że jak uzbiera sie określona kupka sianka to robię zlecenie wypłaty na konto bankowe w Citi. Problem jest taki, że przymierzam się do zmiany banku na BPH i teraz pytanie - czy te wariaty z bet365 nie przyczepią się do czegość. Pisałem już gdzieś w innym wątku, że jestem zautoryzowanymemerytem a jednak przy wprowadzeniu nr rachunku mam pewne obawy. Dotakowe weryfikacje etc. Wiecie rozumienie. Mieliście tak, hę??
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Witam,
mam pytanie odnośnie wypłat przelewem z bet365. Na stronie jest napisane, że jeden przelew na 28 dni jest darmowy, ale nie znalazłem info ile zapłacę za kolejne przelewy przed upływem tego okresu. Pisałem do &quot;supportu&quot; - 3 dni z rzędu - 3 różne (teoretycznie) osoby i nikt nie potrafił mi tego powiedzieć. Może ktoś z Was się już spotkał z podobną sytuacją?
To się trochę pozmieniało. Ostatnio na czacie rozmawiałem z konsultantem i mi typek napisał, że nie pobierają opłat za wypłaty metodą szybkiego przelewu bankowego (czyli można zlecić kilka wypłat w miesiącu), minimalna wypłata 200 zł.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
coraz gorzej z nimi.... dzis 2 wpłaty przez instant bank, wpłacane z banku Pekao S.A. wiec powinny byc natychmiast i zawsze tak było. Dziś obie wpłaty wyparowały, z banku kasa zniknęła w Bet365 pusto , oni nic nie wiedzą a ja od 10 godzin czekam na odpowiedź.... żenada jedenm słowem
 
Do góry Bottom