>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Chcę wypłacić kasę i mam informację że muszę ponownie zweryfikować konto i że oni do mnie zadzwonią, czekam już tydzień na telefon, ponowiłem prośbę o kontakt telefoniczny, to napisali że zadzwonią w ciągu 24h czy coś takiego i znowu cisza. Ma ktoś taki problem bo trochę lipnie się zrobiło.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
do mnie dzwonili na drugi dzien z uk ale prowadzilem druga rozmowe i nie odebralem, jak oddzwanialem to automatyczna sekretarka sie zalaczala.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Do mnie ostatnio dzwonili po 20 minutach od zlecenia wypłaty i chęci potwierdzenia danych, potwierdzałem paszportem jak coś i zajęło to 2 minuty.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Ja miałem ten telefon parę lat temu i pytali tylko o dane typowe dla rejestracji.Ale teraz podobno średnio oddzwaniają i kończy się na weryfikacji dokumentu.
 
C 0

chamber

Użytkownik
Witam
Jestem niepełnoletnim użytkownikiem buka bet 365. Jakiś czas temu założyłem konto na siebie które zostało zamknięte. Czy jak teraz założę konto na mojego tatę to będę mógł bez problemów wypłacać pieniądze?
pozdrawiem
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
nie chcę czekać do 18, chciałbym grać teraz na koncie rodzica
To jak Ci rodzic da dowód do przesłania to graj.Tylko żeby się np podczas weryfikacji tel nie okazało,że nie masz głosu np. 40 letniego Pana.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
To jak Ci rodzic da dowód do przesłania to graj.Tylko żeby się np podczas weryfikacji tel nie okazało,że nie masz głosu np. 40 letniego Pana.
Ploty i mity o tym ze ktos zwraca uwage na glos. Mialem konto na 60latka, odebralem ja i podalem wszystkie dane i nie bylo problemu..
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Ploty i mity o tym ze ktos zwraca uwage na glos. Mialem konto na 60latka, odebralem ja i podalem wszystkie dane i nie bylo problemu..
Tylko później są płacze na forum(a nie są one rzadkością),że bukmacher złodziej bo nie wierzy w tożsamość gracza.No ale ludzie nieprzypadkowo zostali wyposażeni w mózg,więc niech robią co uważają.
Albo jeszcze lepiej piszą w sygnaturach,że to złodziejska mafia albo największe palanty.Ale oczywiście szczytem uczciwości jest podawanie się za kogoś innego,pozdro.
 
C 0

chamber

Użytkownik
mam pozwolenie rodzica na wysłanie skanu dowodu, ale czy nie będą robić problemów że jest drugie konto na ten sam adres ip?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
mam pozwolenie rodzica na wysłanie skanu dowodu, ale czy nie będą robić problemów że jest drugie konto na ten sam adres ip?
Na pewno nie możesz wziąć żadnego bonusu.A czy możesz grać to sam sobie odpowiedz i pamiętaj o ewentualnych konsekwencjach.
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Dzisiaj okolo 10 zleciłem wypłate. Do piątku dojdzie? Dodam, że z Bet365 bezpośrednio na konto bankowe.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ploty i mity o tym ze ktos zwraca uwage na glos. Mialem konto na 60latka, odebralem ja i podalem wszystkie dane i nie bylo problemu..
To nie sa plotki, kiedyś jeden gosc załozył konto na dane matki. Przed wypłatą chcieli dowód, wysłał jej dowód, wytłumaczył jej co ma mówić jak by zadzwonili podczas weryfikacji, a to że była to starsza kobieta nie rozumiała pewnych nazw i troche się pogubiła w tym o co ją pytali. Po godzinie gość dostał email w którym był wyszczególniony pkt regulaminu. &quot;Zabrania się grania w serwisie w imieniu osób trzecich&quot;. Konto zamknięte i kasa przepadła. To chyba w betsson było nie pamiętam dokładnie ale założe się że prawie w kazdym kasynie jest taki pkt regulaminu. Jeżeli w jakikolwiek sposób się zorientują (nie muszą podawać powodu w jaki się zorientowali ) moga zamknąć konto i zabrać wszystkie środki.
Ja bym tego do końca nie lekceważył.
 
Do góry Bottom