>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

V 0

vx-

Użytkownik
mam pytanie jeśli chce grać an bet365 to musze mieć obsługiwać konto banku przez internet ?
Stary człowiek jestem mam konto w banku ale korzystam tylko z karty bankomatowej i nie robie przelewów internetowych.
 
V 0

vx-

Użytkownik
a jeszcze jedno.
jeśli wpłace przez ten ukash lub paysafecard to są jakieś prowizje od tego ?
rozumiem że jesli będe chciał wypłacić to na moje konto bankowe tak ? i wystarczy podać tylko mój numer konta czy cos jeszcze ?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Prowizji od wpłat nie, jak i od wypłat. Z tym, że wpłacając PSC/Ukash jedyna metoda wypłaty to konta bankowe, a na te tylko 1 na 28 dni wypłata jest darmowe (minimalna wypłata na konto bankowe to 200 zł). Za każdą kolejną pobierane jest parę funtów (już nie pamiętam ile).
Przy wypłacie podajesz nr. konta bankowego i IBAN banku (taki kod, który każdy bank ma swój, w necie go spokonie znajdziesz), oprócz tego swoje dane (Imię, nazwisko, adres) - wsio.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Panowie dla czego mogę dokonać wypłaty tylko na konto bankowe (tak jest od ok 2 miesięcy )
Depozyty robione z karty płatniczej i MB i zawsze też wypłacałem na Kartę lub MB ,a teraz pomimo depo z karty czy mb wypłatę mogę zrobić tylko na konto bankowe ?
Na czasie tłumaczą się jakimś brakiem możliwości tech.....
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Cześć mam pytanie. Na bet365 zrobiłem dwie wpłaty, jedną via Skrill za pomocą Przelewy24, drugą za pomocą karty kredytowej. Obie kwoty były identyczne. Jak teraz mogę wypłacić wszystkie pieniądze? Na kartę kredytową lub skrill? Nie byłem weryfikowany w b365, od niedawna mam u nich konto. Dzięki za pomoc z góry.
 
socham 52

socham

Użytkownik
Tą samą drogą co ostatnia wpłata innej nie ma. Do tego pewnie będą chcieli byś poddał się weryfikacji. Weryfikacja to telefon do Ciebie ale jeszcze nie słyszałem o przypadku, że rzeczywiście zadzwonili ???? najpewniej wyślą Ci wiadomość, żebyś podesłał im jakiś dokument który potwierdzi Twoją tożsamość. Bardzo szybko weryfikują.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
@Socham, wtedy wystarczy wpłacić dosłownie 50zł via przelewy24, żeby podjąć całą kasę na konto bankowe w PL?
 
socham 52

socham

Użytkownik
Wydaje mi się, że trzeba zrobić zwykły przelew...ale nie jestem tego 100% pewien. To dość czasochłonne bo bet365 nie ma konta w polskim banku i cała operacja trochę trwa. Już lepiej chyba wpłacić coś ze skrill potem tam wypłacić i ze skrill dopiero na konto
po za tym minimalnym depozyt przez przelew to 500 zł
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
No właśnie, tylko Skrill też mam od niedawna, zakładałem w tym samym czasie co bet365 i też nie jestem zweryfikowany, więc wszystko się wydłuży. No trudno ;)
 
C 8

ciniu

Użytkownik
Mam pytanko odnosnie wpłaty, jeśli dokonam wpłaty ze swojego konta bankowego poprzez MB na konto innego gracza czy przy wypłacie będą robić problemy? ( tez posiadam konto gracza w bet365 i tez wplacałem z tego konta)
 
Do góry Bottom