>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

L 0

livescoree

Użytkownik
Zarejestrowałem sie 5 min temu dostalem emaila o bonusie itp. czyli juz moge isc kupic ta karte paysafecard i normalnie grac? i ile bym musial czekac na przelanie z paysafecard na deopzyt bet365?
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Przelew z PSC jest natychmiast, nie zapominaj że wpłacając tą metodą możesz wypłacić jedynie na konto bankowe, minimalna wypłata na konto bankowe to 200PLN
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Jeśli chodzi o wypłatę na Moneybookers to czy trwało to u kogoś dłużej niż 24h ?
zawsze miałem po kilku godzinach, ale ostatnią wypłatę zrobiłem wczoraj ok 6 rano i jeszcze nie zdążyli wypłacić.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jak to jest z tymi wpłatami różnymi sposobami, a późniejszą wypłatą? Może na przykładzie:

Powiedzmy, że ktoś ma np. 1000 zł w Bet365, kiedyś wpłacał przez MB. Potem ten ktoś wpłaca 500 zł przez konto bankowe, czyli w sumie ma 1500 zł. Następnie gra jakiś czas i dobija powiedzmy do 5000 zł. Jak wówczas będzie wyglądała wypłata, ile z tego będzie mógł wypłacić na MB, a ile na konto bankowe?
 
L 0

lubelski-typer

Użytkownik
Witajcie, też macie problem z wpłatą przez Moneybookers? :eek:

Wyskakuje mi informacja że hazard jest nielegalny w moim kraju i blokują operacje.


PS. Próbowałem na betclick i wpłaciłem bez problemu..
 
C 0

coerinc

Użytkownik
jak wpłacałem kiedyś na konto MB środki kartą, to musiałem zaznaczyć kwadracik czy środki te będą przeznaczone na hazard czy nie
miałeś coś podobnego przy wpłacie środków na MB?
bo jeśli nie zaznaczyłeś że środki pójdą na hazard, to MB może blokować wpłatę do buka ;)
 
E 1,7K

ele

Użytkownik
Depozyt został odrzucony
Pojawił się problem w czasie realizacji Twojego depozytu.
Prosimy sprawdzić, czy wpisałeś prawidłowe dane i spóbować ponownie, lub wybrać inną metodę płatności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 0

danyann

Użytkownik
Witam.
Czy może mi ktoś opisać jak wypłacić pieniądzę za pomocą skrill na BZWBK.
Chodzi mi o samą kolejność działań. Na forum nie udało mi sie znależć takiego czegoś, a sam nie chce próbować, żeby czegoś nie zwalić.
Pozdrawiam.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
witam,

czy jeżeli chce wypłacić pieniążki z Netellera na konto bankowe(MBank) to muszę płacić 25zł? nie ma innej opcji?

karty Netellera nie mam.


pozdrawiam ????
Niestety taka droga jest wypłata z netellera na konto bank. Istnieje jeszcze taka opcja aby wirtualną kartą neteller wpłacić pieniądze na portfel skycash a potem ze skycash wypłacić w bankomacie euronetu bez użycia karty, zaznaczę jeszcze że nigdy tak nie wypłacałem ale wydaje mi się że można tak wypłacać z netellera ponieważ taniej wychodzi.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Panowie wplacalem kase przez PSC , mam teraz 150 i chcialbym je wypłacić . Najlepiej dokupic PSC za 50 i wtedy zlecic wypłatę ? Tzn chyba to jedyny sposob.
 
Do góry Bottom