>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

E 0

e-diego

Użytkownik
Witam. Na początku tego tematu jest napisane ze z MB na bet mozna przelac kase i nie mam minimalnej kwoty. Czy coś sie zmieniło ?? bo mi na bet pokazuje ze minimalna kwota to zdeponowania to 25 zł ?
 
pdw 1

pdw

Użytkownik
Powiedzcie mi jakie jest sposób na darmowe wpłacenie około 20zł do bet365?
Bo widzę że minimum 50zł na przelew 24 jest ;/
 
jesse 1K

jesse

Użytkownik
Jak wpłace psc 20 zł to jaka jest minimalna wypłata? 400 zł czy 200zł, bo widze, że jedni piszą tak, a drudzy tak.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Przepraszam, że post pod postem ale tak wyszło.
Jak wiemy można zrobić depozyt z moneybookers lub z banku za pośrednictwem MB (np. mTransfer via Skrill). Z tym, że gdy wpłacamy z konta bankowego na MB to płacimy bodajże 0.9% prowizji, ale gdy wpłacamy na bet365 via skrill to nie płacimy żadnej prowizji.
Teraz pytanie - dlaczego tak jest, skoro w ob przypadkach MB pobiera nam kasę z konta.
I drugiej. Gdy wpłacę mTransferem via Skrill to czy potem będę mógł wypłacić normalnie na MB czy jednak zachcą tylko na moje konto od razu.
 
K 0

kuba94

Użytkownik
Mam pytanie, wpłaciłem do Bet365 50zł wybrałem opcję mbank via skrill, aby nie płacić prowizji 0,9% (dzięki Rangizz za wytłumaczenie w jednym z tematów), ale mam teraz pytanie, napisane jest, że depozyt zakończył się sukcesem i mogę wpisać kod bonusowy ten na 200zł dodatkowej gotówki i teraz moje pytanie brzmi:
Jeśli nie wpiszę tego kodu teraz i wpłacę dodatkowe 50zł (łącznie będę posiadał 100zł) i dopiero po tej wpłacie wpiszę omawiany kod, to otrzymam 100zł dodatkowe ? Czy muszę to zrobić teraz, bo ta opcja przepadnie?
 
T 3

tom91ek

Użytkownik
Witam, chcaiłbym sie dowiedzieć jak zacząć grać u tego buka ????

mianowicie, mam konto w Alior Sync, i chciałbym wpłacić ( jaką metodą najlepiej? bez Skrilli i MB ) np 50 zł. widze że przelewy24 nie idą w parze z tym bankiem. Zostają te karty paysafecard i ukash ? skąd je wytrzasnąć ? zielony w tym temacie jestem ;/

czyli razem z bonusem bede dysponował kwotą 100 zł -&gt; i żeby móc wypłacić kasiorę ( czy to będzie minimalne wygrane 450zł bądź 1500zł czy 50 zł) , wielkość postawionej kasy ma wynieść 300zl,tak ? jeśli źle myślę to proszę mnie poprawić ;)
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Kuba bonus jest od pierwszej wpłaty także chyba każda kolejna nic ci nie da, nawet jeśli jeszcze nie wpiszesz tego kodu.
tomek, dostałeś już odpowiedź w innym dziale także ;)
 
K 0

kuba94

Użytkownik
Rangizz@
W regulaminie nie doczytałem nic takiego, dlatego teraz nie wiem czy wpłacić 50zł i użyć kodu, czy zrobić to już teraz.
 
K 0

kuba94

Użytkownik
Podczas wpisywania kodu mam taką informacje
Jeżeli bonus wymaga depozytu, kwota bonusu zostanie obliczona dla Twojego największego depozytu złożonego w okresie kwalifikacyjnym. W związku z tym, może życzysz sobie złożyć większy depozyt, przed wpisaniem kodu oferty.
Rozumiem to tak, że wpłacając kolejne 50zł, bonus podwyższy się tylko o 50zł a nie 100zł (które będę miał na w bet365) chyba że wpłacę 100zł (razem będę miał 150zł) to bonus podwoi się o 100zł razem 200zł
Dobrze zrozumiałem ?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Dobrze rozumiesz, jak masz już 50 zł na koncie to żeby dostać większy bonus niż 50 zł musisz wpłacić większą kwotę (do 200zł) i wtedy od tej kwoty dostaniesz bonus 100%.
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Panowie, chciałem dziś wpłacić 4cyfrową kwote na bet365,
ale wsyskoczyło mi że limit na 24h to jest 500zł
da się ten limit zwiększyć?
 
Do góry Bottom