>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

G 0

gr900

Użytkownik
Witam. Chcę zacząć grać w internetowych zakładach bukmacherskich. Z opinii krążących na necie wyczytałem, że bet365 jest jednym z lepszych bukmacherów. I tu mam pytanie do was.
Wpłacam powiedzmy 50 zł, czy potem aby wypłacić pieniądze muszę obrócić całość, jeśli tak to ile razy?
Będę wdzięczny za odpowiedź.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
zleciłem wczoraj o godzinie 10 wypłatę na MB, dostałem drogą mailową info, że bet365 wypłaciło pieniądze ale na MB jeszcze ich nie ma ???? o co kaman ?? też tak ktoś miał ?
Dodam także, że wpłacałem przez MB.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dzięki, okazało się, że był problem z potwierdzeniem mojego adresu mailowego, ale już wszystko wyjaśnione, kasa wróciła na konto ;)
 
fransf 9

fransf

Użytkownik
Witam. jestem tu nowy. czytalem kilka stron waszych wypowiedzi i decyduje sie grac na tym wlasnie buku. Ciagle mowa o jakims moneybookers a czy nie mozna wplacac i wyplacac pieniedzy bezposrednio z konta (w moim prypadku z ING) na konto bet365? i czy bonus trzeba kilka razy obrocic zeby wyplacic pieniadze czy jak? pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam takie pytanie czy wpłaty i wypłaty są darmowe
Zależy od sposobu, najlepiej wpłacać i wypłacać przez skrill, wówczas mamy darmowe.
Czy nie robią problemu przy postawieniu np za 500 zł ?
Nie robią większych problemów.
Ciagle mowa o jakims Moneybookers a czy nie mozna wplacac i wyplacac pieniedzy bezposrednio z konta (w moim prypadku z ING)
Możesz wpłacić przelewem bankowym, minimalna kwota to 200 euro. Dolicz do tego opłatę za przelew międzynarodowy zgodnie z cennikiem ING. Najczęściej przy wpłatach stosuje się Skrill (elektroniczny portfel).
i czy bonus trzeba kilka razy obrocic zeby wyplacic pieniadze czy jak
Tak, depozyt + bonus należy obrócić 3 razy przed możliwością wypłaty.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Raz na 28 dni można zrobić darmowy przelew ze zwykłego konta bankowego min 200zł. Lecz wypłata to już min 500zł. Zgadza sie?
do usunięcia już sie dowiedziałem
 
P 1

patryy

Użytkownik
Jeśli wpłacę przez paysafecard to można wypłacić na konto bankowe później? i jakie jest minimum?
 
P 23

pix

Użytkownik
Można wtedy wypłacić tylko na konto bankowe. Min wpłata 20zł, wypłata 400zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

mtwinner

Użytkownik
Witam. Jestem tu nowy. Chce dokonac depozytu na bet365 i zastanawiam sie jakim sposobem tego dokonac tak, zeby wplaty/wyplaty robic jak najszybciej i bez zadnych oplat. Mam konto w Inteligo. Prosze o szybka rade, bo w ciagu 7 dni musze dokonac wplaty, zeby dostac bonus.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
moneybookers - wpłaty do 5 minut, wypłaty do paru godzin (na monebookers). Bezpłatne, z tym, że z moneybookers na konto bankowe wypłata kosztuje 7zł. Ewentualnie możesz założyć tam kartę (40zł rocznie) i wypłacać z bankomatów.
 
M 0

mtwinner

Użytkownik
Myslalem, ze jest mozliwosc przelewu przez Przelewy24, bo tak widnieje na roznych reklamach itp., ale chyba nie ma ;/
A czy jest cos podobnego do Przelewy24? Jak nie to zostaje jeszcze karta kredytowa/debetowa tylko wtedy wyplata wylacznie przez karte i nie wiem czy nie ma oplat?
Konta w Moneybookers nie mam i nie wiem czy zakladac. Jaka jest roznica w sposobie dokonania depozytu: Skrill Moneybookers, a Place z Inteligo via Skrill Moneybookers? I jesli chodzi o oplaty w przelewach z Inteligo po przez Moneybookers na Bet365 i z powrotem?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
A czy jest cos podobnego do Przelewy24?
Proponuje paysafecard, chociaż do przelewy24 podobne to to nie jest.
Jaka jest roznica w sposobie dokonania depozytu: Skrill Moneybookers, a Place z Inteligo via Skrill Moneybookers?
http://forum.bukmacherskie.com/f118/bet365-skrill-moneybookers-etc-87617.html
I jesli chodzi o oplaty w przelewach z Inteligo po przez Moneybookers na Bet365 i z powrotem?
Do bet365 - masz w linku powyżej.
Z powrotem - na moneybookers za darmo, z moneybookers na konto 7zł.
Z bet365 na konto raz w miesiącu za darmo, każda kolejna wypłata wiąże się z opłatą (nie wiem jaką dokładnie, ale dość sporą).
 
Do góry Bottom