>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
A powiedzcie mi jak wygląda sprawa jeżeli wpłaciłem na swoje konto przez viaPKO Money, ale kolegi, z tego względu, że nie miałem swojego konta internetowego, i jak teraz z wypłatą by było?
to kasa zostanie wypłacona na konto kolegi a on wybierze kasę i da Ci do ręki.
 
P 1

pladi

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy po skorzystaniu z bonusu lojalnościowego możliwa jest wypłata przez MB, jeśli ostatni depozyt był dokonywany przez MB? Bo np. po wpłacie przez UKASH możliwa jest tylko wypłata na konto bankowe...
 
K 0

konri13

Użytkownik
Jak sie wypłaca kase z bet365 ok 3 tyś to trzeba czekac na jakis kod? Bo kumpel mi zlecil z jego konta i troche długo to trwa. PILNE !
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Po pierwsze - wypłata na konto bankowe, moneybookers?
Po drugie - kumpel zlecił ze swojego konta na bet365 wypłatę na twoje konto bankowe?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Cóż, bet365 daje sobie na przelew bankowy czas od 2 do 10 dni roboczych, także o ile nie przekroczyli w twoim przypadku tych 10 dni, to czekaj cierpliwie.
 
M 2

maszczu

Użytkownik
wypłacałem dzisiaj z beta na konto skrill, wpłatę zaksięgowano po półtorej godziny, jest Ok, kwota mała, mam pytanie czy jak jesze raz dzisiaj zlęcę przelew to obciążą mnie jakąś opłatą czy coś podobnego ?
 
american-boy 2

american-boy

Użytkownik
A ja mam pytanie, ile trwa ekspresowy przelew z bet365 oraz czy idzie w weekendy też? Znajomy mi mówił, że ekspresowy to około 2 dni i pieniądze są na koncie, ale nie wiem jak z weekendami.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Weekendy na pewno się nie liczą. Wtedy nie działają sesje elixir (przelewy międzybankowe). Chyba, że bet365 wypłaca z polskiego banku (np. pekao sa), i ty też masz konto w tym banku wtedy teoretycznie mógłbyś kase i w weekend dostac :)
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Jeden bezpłatny co 28 dni 1-3 dni roboczych Min: 270
Max: 100000
Weekedny (sobota, niedziela) banki nie pracują = dni się nie liczą.
bet 365 nie pobiera żadnych opłat za depozyt powyżej 500 USD lub za równowartość w innej walucie. Opłata w wysokości 3% zostanie pobrana dla depozytów niższych niż 500 USD lub równowartość w innej walucie. Depozyt poniżej 100 USD mogą zostać obciążone dodatkową opłatą za obsługę, aż do 10 USD.
 
F 17

fcdk

Użytkownik
Panowie, pieniądze na konto wpłaciłem kartą debetową, ale wypłacić mogę tylko przelewem bankowym. &quot;Jeżeli zdeponowałeś środki korzystając z karty debetowej, to wszystkie wypłaty zostaną przesłane na tą samą kartę debetową, tam gdzie wydawca karty zgadza się na taką transakcję.&quot; Domyślam się, że mój wydawca się nie zgadza. Da się to jakoś załatwić w banku, czy nic się z tym nie da zrobić?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nic z tym nie zrobisz, nawet nie idź do banku i się nie wygłupiaj. Wypłać kasę i na 99% wydawca karty się zgodzi na transakcję, a jeśli się nie zgodzi to kasa wróci na konto bet365 i wtedy umożliwią Ci inny sposób wypłaty. Nigdy nie chodźcie do banków z tekstami, że robisz wypłatę z bukmachera, to tak jakbyś poszedł na policję i powiedział, że idziesz ukraść batonik...
 
F 17

fcdk

Użytkownik
Przecież wprost bym im nie powiedział, że chodzi o wypłatę z bukmachera, tylko spytałbym się czy jest możliwość przelewania pieniędzy na moją kartę. I chodzi o to, że jako domyślna wyskakuje mi tylko jedna opcja, czyli przelew bankowy (wg. bet365 to co innego niż przelew na kartę, choć swoją drogą nie wiem czym to się różni). Chciałbym mieć po prostu możliwość przelewów na kartę, bo wszystkie są darmowe i trwają krócej niż przelewem bankowym. Na dodatek minimalna wypłata to 50 zł, a przelewem 200 zł.

EDIT:
Zapomniałem o najprostszej metodzie rozwiązania mojego problemu, czyli czat w bet365 ???? Dla tych co mają podobny problem, informuję, że nie wypłacają pieniędzy na karty Master Card wydane w Polsce.
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
Panowie mam takie pytanie, Wpłaciłem przez Paysofcard 50 zł zrobiłem z tego ponad 2 tys i chce to wypłacić, lecz problem pojawia się w momencie wypłaty gdy trzeba wypłacić kase na konto bankowe a ja takiego nie posiadam, mam tylko MB pisałem w tej sprawie na chacie i Pan Maciej powiedzial mi ze tylko konto bankowe a jak nei mam to musze zalozyć, generalnie konto mi jest nie potrzebne ;/ i pytam się was czy ktoś miał podobna sytuacje i jak z tego wyszedł ?
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Taki szybki tekst przypominajacy, bo juz dawno przechodzilem te wszystkie weryfikacje. Zakladajac konto na becie i odbierajac bonus dosc szybko zamierzam wszystko obrocic i mam pytanie jaka weryfikacja bedzie potrzebna do wyplaty ? Tylko telefoniczna i skany czy cos jeszcze ? Dzieki z gory za przypomnienie ...
 
D 1

dbdb

Użytkownik
Witam, przebywam właśnie w UK i niedawno założyłem tu konto. Sprawa wygląda następująco- na dzień dzisiejszy nie posiadam swojej karty kredytowej/debetowej. Do dyspozycji mam tylko kartę swojego współlokatora. Niestety, nie mogę zrealizować przelewu- karta nie jest imienna zgodnie z moimi danymi. Czy jest jakaś możliwość by pieniądze z tej karty znalazły się na moim koncie w bet365? pozdrawiam.
 
Do góry Bottom