>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

N 0

nowyyyyyy

Użytkownik
Witam! Jestem nowy w temacie bukmacherki jak i na forum, więc mam kilka pytań. Przeglądając to forum natknąłem się na wzmianki o konieczności posiadania konta na jakimś Skrillu albo na MB, żeby móc wypłacić pieniądze. Jak na razie założyłem konto na BET365 i wpłaciłem pieniądze przez przelew i nigdzie nie natknąłem się z koniecznością posiadania konta na tych stronach. Czy więc dopóki nie będę chciał wypłacać pieniędzy takie konta nie będą mi potrzebne?
Druga rzecz, to czytałem również coś o konieczności wysłania skanu dowodu osobistego w celu weryfikacji - czy to nadal obowiązuje i kiedy ewentualnie zostanę o to poproszony?
I ostatnia sprawa, to kwotę przelałem nie ze swojego konta, rozumiem, że żadnych dalszych konsekwencji mieć to nie będzie, i wypłaty będę mógł dokonywać na inne konto?
Z góry dziękuję za odpowiedź!
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Witam! Jestem nowy w temacie bukmacherki jak i na forum, więc mam kilka pytań. Przeglądając to forum natknąłem się na wzmianki o konieczności posiadania konta na jakimś Skrillu albo na MB, żeby móc wypłacić pieniądze. Jak na razie założyłem konto na BET365 i wpłaciłem pieniądze przez przelew i nigdzie nie natknąłem się z koniecznością posiadania konta na tych stronach. Czy więc dopóki nie będę chciał wypłacać pieniędzy takie konta nie będą mi potrzebne?

Druga rzecz, to czytałem również coś o konieczności wysłania skanu dowodu osobistego w celu weryfikacji - czy to nadal obowiązuje i kiedy ewentualnie zostanę o to poproszony?

I ostatnia sprawa, to kwotę przelałem nie ze swojego konta, rozumiem, że żadnych dalszych konsekwencji mieć to nie będzie, i wypłaty będę mógł dokonywać na inne konto?

Z góry dziękuję za odpowiedź!
1.Jeżeli nie będziesz chciał wypłacać na Skrill to logiczne,że nie musisz mieć tam konta.
2.Nadal obowiązuje i NAJPRAWDOPODOBNIEJ przy 1 wypłacie zostaniesz poproszony o wysłanie.
3.Nie wiem skąd przypuszczenie,że nie będzie konsekwencji.W regulaminie bukmachera jest jasno powiedziane,że wpłata musi być ze swojego konta,więc się nie zdziw,jak będziesz mieć problemy przy wypłacie.
 
N 0

nowyyyyyy

Użytkownik
jasno powiedziane,że wpłata musi być ze swojego konta,więc się nie zdziw,jak będziesz mieć problemy przy wypłacie.
Sorry, że trochę mieszam ale teraz zobaczyłem, że dokonałem wpłaty przez Depozyt Bank Zachodni WBK via Skrill (Moneybookers) , konto na WBK nie należy do mnie ale konto Skrill zostało automatycznie założone przy rejestracji na Bet365 na moje nazwisko. Rozumiem, że w takim wypadku dokonałem wpłaty ze swojego konta i to nie było złamanie regulaminu, tak?
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Coś się trochę bet365 pogorszyło z czasem wypłat na skrill. W tamtym miesiącu wypłacałem na skrilla dość często i kasa zawsze była w ok godzinę. Dziś zleciłem wypłatę o 8 rano i kasa doszła dopiero o 14.00
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
U mnie szła 2dni także to wszystko zależy o której zostanie ona zlecona i o której oni raczą ją wysłać. Niema na to reguły.
 
tomex94 16

tomex94

Użytkownik
ToMeX94 u mnie szla 3 dni robocze na 28 dni wyplata jest darmowa potem chyba 12 funtow
U mnie szła 2dni także to wszystko zależy o której zostanie ona zlecona i o której oni raczą ją wysłać. Niema na to reguły.
Dzięki za odpowiedź. Zleciłem wypłatę 5.12 o 23. Liczę, że pieniądze dojdą jakoś jutro albo we wtorek. Trzeba zrobić zakupy świąteczne, żeby jeszcze doszły na czas. ????


EDIT:
Pieniądze doszły dzisiaj po 13 ;) Firma porządna, wypłacalna. Polecam
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
jak wyciągnąc pieniądze ze Skrill moneybookers?
Najszybciej i najwygodniej pieniądze wyciągniesz kartą płatniczą do konta skrill. Można ją sobie u nich wyrobić, koszt karty to 40zł rocznie. Jeśli nie masz karty zostaje ci wypłata ze skrilla na swoje konto w banku. Jeśli dobrze pamiętam przed wypłatą ze skrilla trzeba przejść też weryfikację danych.
 
mikolaj725 32

mikolaj725

Użytkownik
U was też tak długo trzeba czekać na potwierdzenie wypłaty na moneybookers ? Prz moich dwóch ostatnich wypłatach musiałem czekać ok. 20 godzin ;/
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Wypłacał ktoś ostatnio pieniądze na konto bankowe, wczoraj zleciłem wypłatę przed 22, teraz chciałem cofnąć ten proces ale powiedziano mi ze pieniądze już wyszły z konta. Interesuje mnie kiedy wylądują na koncie w banku bo niestety zgubiłem gdzieś kod to konta internetowego i żeby sprawdzić muszę udać się do placówki a nie chce mi się 2 razy jeździć. Z góry dzięki za odpowiedz
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Jeżeli faktycznie fizycznie zostały wysłane to powinni być na drugi dzień roboczy w banku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 0

simsoneq

Użytkownik
A powiedzcie mi jak wygląda sprawa jeżeli wpłaciłem na swoje konto przez viaPKO Money, ale kolegi, z tego względu, że nie miałem swojego konta internetowego, i jak teraz z wypłatą by było?
 
forin 450

forin

Użytkownik
bedziesz mogl wyplacic tylko na konto moneybookers z ktorego robiles depozyt moneybookers viaBank jak dobrze pamietam, najlepiej wejdz na swoje konto bet365 i zobacz na co mozesz wyplacic klikajac w wyplate
 
Do góry Bottom