>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

qorus 2

qorus

Użytkownik
Wysłałem pieniądze z buka na konto ING w niedziele do dzisiaj nie mam kasy chyba ten buk nie jest wypłacalny
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Wysłałem pieniądze z buka na konto ING w niedziele do dzisiaj nie mam kasy chyba ten buk nie jest wypłacalny
Ten buk od dawna jest niewypłacalny.Zresztą poczytaj sobie opinie na jego temat-totalni amatorzy.Jeżeli do dzisiaj Ci nie przyszły pieniądze to nie licz,że je odzyskasz.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ten buk od dawna jest niewypłacalny.Zresztą poczytaj sobie opinie na jego temat-totalni amatorzy.Jeżeli do dzisiaj Ci nie przyszły pieniądze to nie licz,że je odzyskasz.
Po co ten sarkazm ?
Wysłałem pieniądze z buka na konto ING w niedziele do dzisiaj nie mam kasy chyba ten buk nie jest wypłacalny
Pieniądze bezpośrednio na konto bankowe idą dość długo, bowiem Bet365 nie ma konta w żadnym banku na terenie Polski, więc przelew kwalifikuje się jako zagraniczny, a te z reguły idą dość długo.
 
M 0

master89

Użytkownik
Nie doszła wypłata
Witam, zleciłem wypłatę na bet365, nie doszła ona na moje konto bankowe, co mogę potwierdzić wyciągiem bankowym i historią operacji na nim przeprowadzanych. Z bet365 napisali mi, że wypłata doszła na moje konto ( jak ? jak w banku nie została zaksięgowana ani nic) i że sobie sam te pieniądze spowrotem wpłaciłem i zostały objęte prowizją( tu też przecież mogę potwierdzić, że tego nie zrobiłem bo wszystko było by zaksięgowane) Więc wrócili mi pieniądze z odjęciem prowizji 3%, przy wypłacie musiałbym jeszcze 30zł zapłacić za nią , i już teraz nie dostałem żadnego bonusu , to musiałbym też obrócić jeszcze raz całym kapitałem, żeby nie ponieść dodatkowych opłat ?? . I teraz mam pytanie jak to jest teraz z zakładami , po nowelizacji ustawy, pisze że legalne mają być zakłady bukmacherskie takie jak np obstawianie meczy, a nielegalne ruletki i kasyna itp... ( tylko obstawiałem mecze piłki nożnej) i czy to wszystko było legalne? , jak bet365 jest z UK i można by było w razie czego udać się z takim czymś do sądu ?
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Dlaczego bet365 jak zlecilem wyplate przeslal mi kase na moneybookers a nie bezposrednio na moje konto? Z tamtad chcac wyplacic kase na konta pobieraja mi oplate.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nie opowiadaj bajek.Zleciłem wypłatę 10 września Do dzisiaj nie ma jeszcze przelewu.W regulaminie wyczytałem,że do 10 dni roboczych idzie przelew
Od 10 września do dzisiaj minęło dopiero 5 dni roboczych, więc czym się pieklisz przyjacielu? ????
 
A 2

algorytm

Użytkownik
Nie opowiadaj bajek.Zleciłem wypłatę 10 września Do dzisiaj nie ma jeszcze przelewu.W regulaminie wyczytałem,że do 10 dni roboczych idzie przelew.
Pytales na czacie czy srodki zostaly od nich przekazane do realizacji???
Moja ostatnia wyplata zlecona w poniedzialek doszla na czwartek przy czym srodki opuscily konto bankowe bet365 we srodę. Przelew zagraniczny &quot;szedł&quot;
1 dzien .\
Z tymi 10 dniami to jest asekuracja bukmachera na ich problemy ze zleceniem.zauwaz ze bet-at-home tez ma taki zapis a wyplacajaca z konta BPH.
 
A 2

algorytm

Użytkownik
Zlecona wypłata we srode w nocy wyszła od Bet365 w czwartek - dzis o 15 u mnie na koncie wiec standardowo 3 dni robocze.
Co dziwne nie zabrali mi tych 12Ł które miało byc zabierane za druga i wiecej wypłat wciagu 28 dni. Moj bank tylko 10 pln zainkasowal za odebranie ale to standard.
 
player1 5

player1

Użytkownik
Pytales na czacie czy srodki zostaly od nich przekazane do realizacji???
Pytałem.Dostałem odpowiedź,że przelew jest w trakcie realizacji.Dzisiaj dopiero doszedł przelew.Nie wiem skąd ta opieszałość.Bym może dlatego że wypłacałem większą sumę pieniędzy i robili jakąś weryfikację.
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
Mówicie, że są problemy z wypłatą na normalne konto bankowe, więc lepiej założyć sobie portfel Moneybookers. Ale przecież MB korzysta z PKO, oddział w warszawie, więc też przelew z b365 do nich to będzie przelew do Polski.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wiadomo, że raz na tysiąc osób będzie problem z wypłatą na bankowe, więc bez paniki, że są jakiekolwiek &#39;duże&#39; problemy.
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Jaka jest minimalna kwota na zwykły przelew przez internet na konto w bet365 ? I czy są pobierane jakieś prowizje czy bądź jest jakaś kwota minimalna ?
 
Do góry Bottom