>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

S 21

sztuk18

Użytkownik
W bet365 jest taka lipa że jak wpłacisz przez MB to i musisz tak wypłacisz. Jak wpłata jest przelewem to przelewem możesz tylko wypłacić.
 
A 0

aandrulewicz

Użytkownik
wpłaty i wypłaty
witam, mam pytanie odnośnie wpłat i wypłat u buka bet365.
jak najlepiej dla mnie byłoby wpłacać i wypłacać małe sumy pieniędzy u tego buka i jakie byłyby prowizje od tego? nie mam konta na moneybookers, mam na mbanku. poczytałem trochę i czy najlepszą opcją byłaby wpłata przez paysafecard (min. 20zł)? nie mam pomysłu odnośnie wypłaty. proszę o pomoc, z góry dzięki.
edit. wiem że jest parę takich tematów, ale wolałem się upewnić, proszę o nieusuwanie mojego ????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Bet365 ma to do siebie że wypłata musi być zlecona w to samo źródło co wpłata, z tego co mi się wydaję to jak wpłacasz paysafecard to jedyna opcja wypłaty to konto bankowe, za wypłatę na konto bankowe trzeba bulić prowizje ;)
 
A 0

aandrulewicz

Użytkownik
dzięki kolego za odpowiedź ????
wiesz może ile wynosi ta prowizja? i jaka jest minimalna kwota wypłaty na konto w mbanku (czyli zwykłego przelewu)?
dużo dobrego słyszałem o tym moneybookers, płaci się za utrzymywanie tam konta? i czy są prowizje przy wysyłaniu i odbieraniu pieniędzy u buka przez konto na moneybookers?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nie pamiętam ile wynosiła ta prowizja (coś chyba 40 zł, ale nie jestem pewny) min wypłata to chyba 400 zł.
Zakładaj MB - wpłata z MB nic nie kosztuje, wypłata na MB także nic nie kosztuje, wypłata z MB na konto bankowe to bodajże 2 euro. Możesz także wyrobić kartę do bankomatu z MB (wyrobienie takiej karty to jednorazowy koszt 10euro) później możesz wypłacać z każdego bankomatu 250euro dziennie (koszt wypłaty z bankomatu, także 2euro) ????
 
A 0

aandrulewicz

Użytkownik
rozumiem, że założenie i prowadzenie konta na moneybookers jest całkowicie darmowe? i jak to wygląda w momencie nieużywania go przez długi okres czasu - powiedzmy parę lat?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
rozumiem, że założenie i prowadzenie konta na Moneybookers jest całkowicie darmowe? i jak to wygląda w momencie nieużywania go przez długi okres czasu - powiedzmy parę lat?
założenie konta i utrzymanie jest darmowe. jak chcesz wziąć kartę to płacisz chyba jednorazowo 10€ ale nie wiem bo nie korzystam z karty.
Konto mam kilka lat. Kikanascie miesięcy leżało nieużywane. Nic się nie działo. Tylko później musiałem wysłać skan dowodu bo nie mogłem się zalogować. Weryfikacja poszła szybko i konto znowu aktywne.
Płaci się jedynie jakiś mały % od każdego przelewu jaki robisz.
 
L 0

lukass008

Użytkownik
Witam,
mam pytanie czy jest jakaś możliwość wypłaty środków z konta, które jest założone na fikcyjnych danych, czy jest możliwość np jego weryfikacja bez wysyłania do nich dokumentu, gdyż mam takie konto a na nim ponad 400pln. Założyłem takie, gdyż nie byłem jeszcze pełnoletni a chciałem zacząć grać i teraz nie mam pomysłu jak odzyskać pieniądze.
Bardzo proszę o pomoc
 
ascalcin 0

ascalcin

Użytkownik
&quot;Warunki dotyczące wypłaty są bardzo proste: minimalna wypłata wynosi 25PLN&quot;
a ja mam pytanie z kolei odwrotne, ile wynosi minimalna wpłata poprzez przelew bankowy, ktoś może się orientuje ?
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie jeśli wpłace przez pay safe card to ile wynosi minimalna wypłata?
&quot;Warunki dotyczące wypłaty są bardzo proste: minimalna wypłata wynosi 25PLN&quot;
a ja mam pytanie z kolei odwrotne, ile wynosi minimalna wpłata poprzez przelew bankowy, ktoś może się orientuje ?

Niewiem czy dobrze &quot;pacze&quot; ale widze że 400zł.
 
ascalcin 0

ascalcin

Użytkownik
OK dzięki,
no to niezła sumka ...
a jeśli ktoś może mi podpowiedzieć co to jest &quot; Szybki Przelew &quot; ? tam jest nieco mniejsza minimalna kwota ...
 
C 28

czesiuu

Użytkownik
Witam, posiadam konto na moneybookers jednak nie posiadam konta bankowego i malo orientuje sie w tym portfelu internetowym, czy mógłby mi ktos wyjaśnić czy mógłbym zrobić przelew pocztowy i jak później z wypłacaniem pieniędzy ? Jest jeszcze jedna opcja, ze ktos z rodziny mi moze wpłacic, ale tak mozna ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jeśli masz Moneybookers to jest to najwygodniejsza forma transferu środków DO i Z Bet365.
Przelew oczywiście też wchodzi w grę ale minimalna wypłata to w takiej sytuacji 400 złotych, co często zniechęca uzytkowników.
 
quba95 3

quba95

Użytkownik
to tak jakbym chciał wypłacić z bet365 pieniądze na polskie konto to ile pobiorą pieniędzy dodatkowych ??
 
marshal85 3

marshal85

Użytkownik
Ale Halo mam Pytanie chodzi o przelew bankowy na konto.
Zleciłem wypłate 7 dni temu i doszło wszystko ok.Teraz mam zamiar znowy zrobić wypłate na konto.Ile kosztuje drugi przelew??12 funtów czy złotych??
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
A ja mam ciut inne pytanko.
Szybko musialem zrobic depozyt i jako, ze ING pracuje tylko do 19 to polecial i kupilem karte paysafe i udalo sie ugrac troche pieniazkow, i tu moje pytanie: Jedyna opcja wyplaty jest konto bankowe[zawsze deponowalem przez mb] i czy jak teraz zdeponuje kwote minimalna przez mb to beda mogl wyplacic calosc kasiorki via moneybookers??
 
Do góry Bottom