>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Mam nową kartę debetową i chciałem nią wpłacić pieniądze.Potrzebna jest jednak jakaś autoryzacja z banku.Orientuje się ktoś ile to może potrwać?Czekam od wczoraj od południa.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Wpłata wtedy idzie na MB a potem dopiero możesz na konto bankowe za niewielką opłatą oczywiście.

A ja ze swojej strony jeszcze zapytam.
- Próbował ktoś wypłacać z bet365 na kartę kredytową MasterCard wydaną w innym kraju niż UK?? Na kartę Visa można wypłacać już od 50pln. A na MasterCard jest limit 400pln i to ponoć na konto wtedy jakoś przelewają??
Spotkał się ktoś z tym może??
Właśnie skontaktowałem się z supportem,bo mam nową kartę debetową(mastercard) i faktycznie tak jest.Jeśli przelewa się tą kartą to wypłacić można tylko przelewem bankowym(minimum 400zł).Pierdziele w takim razie tego buka.
Moje pytanie powyżej w takim razie nieaktualne.
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Przed chwilą rozmawiałem na czacie i dowiedziałem się ,że wypłacają na Moneybookers również w święta,a więc pozytywna wiadomość .Można grać bez obaw o oczekiwanie na wypłatę z powodu okresu świątecznego.
 
V 3

vulture

Użytkownik
Mam następujące pytanie: na mój numer IP posiadam dwa konta Moneybookers - Skrill. Obydwa legalne, zweryfikowane, jako że są na dwie różne osoby. Kwestia dotyczy tego, ze w przeszłości, dośc odległej, odbyła się wpłata na bet365 za pomocą jednego konta MB, teraz chciałbym wpłacić na bet365 za pośrednictwem tego drugiego konta. Czy jest to możliwe/dozwolone/nie obarczone konsekwencjami?
Z góry dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Jesli nie brales na obydwa konta z bet365 bonusu to napewno nie bedzie klopotu , jesli natomiast korzystales z bonusa , wiadomo jak sie kombinuje trzeba liczyc sie z konsekwencjami ;)
Jesli natomiast nie pobierales bonusa to upewnij sie jeszcze na czacie , czy dobrze prawie ale raczej tak , jesli pobierales daj sobie spokoj i idz do kawiarenki pozdrawiam
 
G 1

godnezycie

Użytkownik
Witam ,
mam pytanko , wypłacam załóżmy 400 zł na konto bankowe , wiadomo przelew 1/28 dni darmowy , przewalutowania nie będzie bo pieniądze są wypłacane w PLN ( taką informację otrzymałem na lc) , tylko czy mój bank pobierze jakąś prowizję za przyjęcie przelewu z zagranicy ? ( w tym wypadku Wlk Brytania)
dodam że mój bank to BZ WBK ????
 
fristajlo 0

fristajlo

Użytkownik
Witam ,

mam pytanko , wypłacam załóżmy 400 zł na konto bankowe , wiadomo przelew 1/28 dni darmowy , przewalutowania nie będzie bo pieniądze są wypłacane w PLN ( taką informację otrzymałem na lc) , tylko czy mój bank pobierze jakąś prowizję za przyjęcie przelewu z zagranicy ? ( w tym wypadku Wlk Brytania)

dodam że mój bank to BZ WBK ????
bumpe bo mam identyczną sytuację.

tylko,że mój bank to PKO BP
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie mam konta na bet365, ale z wypłatami od innych bukmacherów w pln nigdy nie miałem pobranej żadnej opłaty za przelew od bukmachera. Całkiem możliwe, że bet365 wypłaca z jakiegoś polskiego konta w pln.
 
M 2

modestep

Użytkownik
Witam,
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, jak to jest z wypłatą pieniędzy z bet365 na konto Moneybookers. Czy transakcje te są wolne od opłat? Jeśli nie to ile wynoszą te opłaty
 
M 2

modestep

Użytkownik
Pytam się, bo nie pamiętam w którym buku było tak, że pierwsza wypłata w miesiącu była bezpłatna, a już za następne trzeba było ileś tam zapłacić
 
G 1

godnezycie

Użytkownik
Mam pytanko:

zleciłem wypłatę na konto bankowe , pieniążki zostały odjęte z konta , czy mam się spodziewać jakiegoś potwierdzenia , maila czy informacji o tym , że pieniązki zostały już wysłane ?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Witam ,

mam pytanko , wypłacam załóżmy 400 zł na konto bankowe , wiadomo przelew 1/28 dni darmowy , przewalutowania nie będzie bo pieniądze są wypłacane w PLN ( taką informację otrzymałem na lc) , tylko czy mój bank pobierze jakąś prowizję za przyjęcie przelewu z zagranicy ? ( w tym wypadku Wlk Brytania)

dodam że mój bank to BZ WBK ????
Bet365 wysyła pieniądze z Wlk. Brytanii, bankiem pośredniczącym w Polsce jest PKO (tu pobierana jest prowizja wysokości 10 zł), reszta pieniędzy jest księgowana na Twoim koncie bez oplat. Czyli jeśli wypłacisz 1000 zł, to na Twoje konto dotrze 990, twoj bank nie weźmie nic, opłate pobierze pośrednik. Nie wiem jak wygląda sprawa w przypadku klientów PKO, oni mogą być zwolnieni z tej opłaty.
 
pezio 24,4K

pezio

Użytkownik
Panowie wie ktoś z autopsji ile trwa wypłata przyspieszona na konto bankowe(koszt 15 zł) ?
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Witam. Wpłaciłem sobie 20 pln na bet365 metodą paysafecard, wiem, że mogę teraz tylko wypłacić metodą zwykłego przelewu z bet365 na moje konto (jestem jego właścicielem) i wiem, że minimum to 400 zł. chciałem zapytać, ile idzie takowy przelew? (mam konto w inteligo dokładnie).
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Ile trzeba czekać na weryfikację danych poprzez e-mail? Chciałem wpłacić pieniądze przez Instant Bank i pisało że na maila przyjdzie wiadomość cytuję treść wiadomości &quot;Do przeprowadzenia procesu weryfikacji tożsamości (KYC)* wymagamy ważnych danych personalnych oraz takich, jak adres email, numer telefonu i adres zamieszkania. Wkrótce wyślemy do Ciebie email z prośbą o potwierdzenie poniższych danych. Prosimy poświęcić chwilę czasu na ich sprawdzenie i dokonanie zmian tam, gdzie jest to niezbędne&quot;
 
Do góry Bottom