>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

vader 2,8K

vader

Forum VIP
przez MB kasa u mnie byla po 2 godzinach na koncie ????
ale chciałbym zmienić formę wypłat tzn na kartę i tu pojawia się pytanie czy muszę wpłacić kartą czy wystarczy wpłata przez MB czy muszę złożyć depozyt przez kartę?
Musisz złożyć depozyt kartą.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wyślij swoje środki na poniższe konto:
Nazwa konta Hillside (New Media) Limited
Bank Name: National Westminster Bank plc
PO Box 9
1 Upper Market Square
Hanley
Stoke on Trent
Staffs
ST1 1QA
England
IBAN GB30NWBK60730133015260
Kod Swift NWBKGB2L
Minimalna kwota depozytu w przelewie bankowym wynosi 150$ (USD) lub równowartość w innej walucie. Po otrzymaniu tych środków, zostaniesz powiadomiony przez nas, drogą emailową.

To znaczy ,że minimalna kwota jaką chcę załadować konto to 150$*kurs złotego ?
A czy nie mają normalnego konta bankowego ?
 
porky 104

porky

Użytkownik
Szanowny Panie,

Uprzejmie informuję, iż przelewu może Pan dokonać tylko i wyłącznie
przez internet.

Niestety nie posiadamy banku w Polsce.

Firma znajduje się w Anglii, dlategoteż przelewy są zagraniczne.

Współpracujemy natomiast z Bankiem BOS S.A. w Polsce. Dotyczy to metody
płatności Szybki przelew bankowy, mimo wszystko przelew dokonywany jest na
konto zagraniczne.

Wszelkie dodatkowe informacje znajdzie Pan na naszej stronie w sekcji pomoc
- depozyt.
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
Ja proponuje dokonywać wpłat i wypłat za pomocą karty debetowej. Min wpłata 25 a wypłata 50. Żadnych opłat i tak dalej, pieniądze u buka są w 5 sekund, a pieniążki na własnym koncie też bezproblemowo lądują, w zależności od dnia zlecenia będzie to koło 2dni +.
 
K 0

kaczmi

Użytkownik
Minimalna wpłata depozytu przelewem bankowym w bet365 to 500 zł.

Inne formy depozytu:
Karta kredytowa - Min 50 PLN
Karta debetowa - Min 25 PLN
Moneybookers. - 10 PLN


Pawel: ok, dziękuję bardzo za wyjaśnienie,
z kwotą nie będzie problemu, prawda?
40 zł można wpłacać poprzez szybki przelew?
Anna B: Tak, od 5 zl mozna.
Pawel: ok, dziękuję bardzo



poprzez szybki przelew bankowy można od 5 zł
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
Mam pytanko dotyczące wyplat z bet365 na karte debetową.
Mianowicie chodzi mi o to czy po zleceniu wypłaty na karte debetową te pieniadze są na jakis czas blokowane na moim koncie?? czy nie?? gdyż miałem tak np w expekcie wpłaciłem 200zł kartą debetową a za jakis czas wypłaciłem na karte 600zł ale ta kasa została objęta blokadą na moim koncie bankowym, i mogłem wypłacic kase z konta dopiero po jakims czasie.
Dopiero od niedawna gram w bet365 dlatego sie pytam
 
E 0

emdeer

Użytkownik
czy przez konto internetowe w pko bp można w tym buku dokonać depozytu jak i dostać wypłatę?????
proszę o szybką odpowiedź
 
N 0

nkc

Użytkownik
Mam trochę kasy na bet365, skorzystałem wcześniej z bonusa 100%, wpłąciłem stówę i dostałem drugą, przed wypłatą według regulaminu muszę obrócić 6 razy tym, jestem w połowie obrotu, ale chciałbym już wypłacić kasę gdy wchodzę w wypłaty pisze ze jeżeli zlecę wypłatę stracę środki bonusowe. Czyli zabiorą mi 100 zł, a resztę ponad to mogę wypłacić?
 
W 0

wojniz

Użytkownik
czy przez konto internetowe w pko bp można w tym buku dokonać depozytu jak i dostać wypłatę?????
proszę o szybką odpowiedź
Jak ostatnio wypłacałem (2 dni temu) to nie miałem zablokowanych środków.


Mam trochę kasy na bet365, skorzystałem wcześniej z bonusa 100%, wpłąciłem stówę i dostałem drugą, przed wypłatą według regulaminu muszę obrócić 6 razy tym, jestem w połowie obrotu, ale chciałbym już wypłacić kasę gdy wchodzę w wypłaty pisze ze jeżeli zlecę wypłatę stracę środki bonusowe.
Przecież, gdy klikniesz na stan konta to masz wyszczególnione ile możesz wypłącić w danym momencie ????
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
Właśnie zleciłem wypłate kasy na karte debetową, musze teraz zweryfikować swoje dane czy coś?? czy oni sami sie upomną?? czy moze normalnie mi wpłacą kase
 
cala 37

cala

Użytkownik
Mnie spotkala bardzo dziwna sytuacja.
Zagralem za 3tys powyzej 14 rzutow roznych w meczu Racing Club-Colon
W meczu bylo 18 roznych i zaklad nagle zniknal.Nie ma go w zakladach rozliczonych i nie rozliczonych.3 tysiace nagle przepadlo i nie mam jak udowodnic ze puscilem ten zaklad.Napisalem na zywo do angielskiego supportu i odpisali ze nie gralem zadnego zakladu a kasy a koncie nie ma.
Dziwi mnie to bardzo tym bardziej ze duzo wieksze sumy wyplacalem i nie bylo problemow.
Nie chce nikomu odradzac tego buka ale po tej sytuacji daje mi troche do myslenia.????
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Przecież możesz wyliczyć jaki jest Twój faktyczny stan konta z transakcji przeprowadzanych na tym koncie. Może to tylko błąd w ich systemie.
 
W 0

wilhelm

Użytkownik
Mnie spotkala bardzo dziwna sytuacja.
Zagralem za 3tys powyzej 14 rzutow roznych w meczu Racing Club-Colon
W meczu bylo 18 roznych i zaklad nagle zniknal.Nie ma go w zakladach rozliczonych i nie rozliczonych.3 tysiace nagle przepadlo i nie mam jak udowodnic ze puscilem ten zaklad.Napisalem na zywo do angielskiego supportu i odpisali ze nie gralem zadnego zakladu a kasy a koncie nie ma.
Dziwi mnie to bardzo tym bardziej ze duzo wieksze sumy wyplacalem i nie bylo problemow.
Nie chce nikomu odradzac tego buka ale po tej sytuacji daje mi troche do myslenia.????
ja kiedys zagralem dwa single po 100zl i tez mi &quot;znikly&quot;.Przez tydzien do nich pisalem az wkoncu puscili mi nerwy i napisalem za ostre slowa.Skonczylo sie zakmnieciem konta.
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Witam chce zlecic wypłate i gdy wypisuje kod IBAN to wyskakuje mi ze musi byc alfanumeryczne a wpisuje &quot;PL i numer konta&quot;
 
Do góry Bottom