>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

maradie 47

maradie

Użytkownik
Chyba są niepoważni! Zagrałem sobie singlami dzisiaj 4 mecze - wszystkie kursy 1,80-1,83. (Rosja, Serbia, Hiszpania, Holandia - 2 weszly, 2 nie). Pare minut przed meczem zmienili sobie kursy na 1,25. Gdyby rozliczyli to normalnie to wyszedlbym prawie na 0. A tak to kpina jakas. Wyrzucilem kupe pieniedzy w bloto! Przeciez gdybym mial kursy 1.25 to bym tego w życiu nie ruszal, bo nawet jakby weszly wszystkie mecze to przy stawce powiedzmy na kazdy 100 zl moge zyskac raptem 100 PLN, ryzykujac 400!! Trzeba cos z tym zrobic bo to paranoja. Zaklad powinien byc anulowany. Ktos jak stawial w dublu ta masówkę - Holandie + Hiszpania to pies to tracal czy mu nie weszlo po kursie 1.25 czy 1.80, ale jak gralem single, każdy z ta sama stawką to dla mnie to duza róznica. To tak jakbym poszedł do sklepu, kupił skrzynkę wódki, zapłacił 20x20 PLN, a pani by mi dała czteropak Harnasia za to... W kupie siła i trzeba działać.


E: wiem, że w sprawie byly juz podjęte odpowiednie kroki (LC), ale wg mnie zaklad powinien byc rozliczony jako zwrot albo po starym kursie. Mimo lawiny skarg na LC dodali do oferty np mecze Barcelony czy Chelsea, gdzie czas poznego gola jest tez po 80 minucie, a kursy sa 1.83 a nie 1.25! Wiec to jest jawne obniżenie kursu, z powodu zbyt dużej sumy postawionej na dane zdarzenie.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ja tak samo sie wtopiłem z meczami Holandii i Hiszpanii. Czy jest jakas szansa anulowania zakladu?
Pisz do supportu!
Nasze forum wczoraj pół nocy walczyło o pozytywne zakończenie tej sprawy...
Jeśli nie dostałeś zwrotu za Holendrów to pisz do nich jak najszybciej!

Co do zmiany kursów - to akurat było kontrowersyjne tylko dlatego, że nie anulowali zakładów.
Gdyby stwierdzili, że wystawili błędne kursy i rozliczyli wszystkim po 1.00 - nie byłoby problemu.
Oni jednak chcieli naciągnąć swój własny regulamin i wydymać klientów :|

Anulowanie zakładów ze strony bet365 zdarza się często, częściej niż u innych bukmacherów. Jest to jednak spowodowane rozbudowanym system gry live, co bardzo mocno utrudnia ustalanie prawidłowego kursu.
Do wczoraj zamiany na taką skalę nie widziałem - teraz wszyscy jesteśmy mądrzejsi :]
 
M 0

mankiet

Użytkownik
to się robi że nujący buk...wpłacałem wielkrotnie przez moneybookers i na karte, ostatnio chciałem wypłacić częśc na moneybookers a część na kartę, po czym poinformowali mnie ze wygrane pochodzą z wpłaty na karte i pomimo że wielkorotknie wypłącalęm na mb to nie moge wypłacic na mb...żenua
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
to się robi że nujący buk...wpłacałem wielkrotnie przez moneybookers i na karte, ostatnio chciałem wypłacić częśc na moneybookers a część na kartę, po czym poinformowali mnie ze wygrane pochodzą z wpłaty na karte i pomimo że wielkorotknie wypłącalęm na mb to nie moge wypłacic na mb...żenua
wypłaca się na ostatnią metodę płatności więc o co ci chodzi, chcesz wypłacić na mb to zrób min depozyt i po kłopocie
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Typ na mecz Bayern-Mainz nierozliczony do tej pory, to są jakieś jaja 4h mija, support oczywiście dostarczył bardzo ciekawych informacji..musi pan czekać cierpliwe
 
R 0

raulito

Użytkownik
ja mam również problem, już myślałem, że jestem z tym sam. Swoja drogą może zrobią podobnie jak Betsson i dadzą bonusy z okazji problemów technicznych;)
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Czy w bet365 mozna zalozyc konto w PLN i czy jest mozliwosc przelania pieniedzy transferem bankowym np. z mbanku?
Można mieć konto w złotówkach
Przelew możesz zrobić, ale najlepiej za pośrednictwem MB
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
bet365 nie ma konta w polskim banku, więc obowiązują przelewy międzynarodowe (brak bezpośredniej opcji Przelewy24). Przelew międzynarodowy idzie kilka dni i min. wynosi 150$. Jedna wypłata przez przelew międzynarodowy jest darmowa (raz na 28 dni), kolejna kosztuje 12 funtów (zwykły) lub 15 funtów (przyspieszony). Minimalna wypłata to 400 zł.

Jest możliwość dokonania wpłaty &#39;via moneybookers&#39; (konto bankowe -&gt; Przelewy24 -&gt; moneybookers -&gt; konto bet365). Wszystko odbywa się &#39;automatycznie&#39; i jest mało skomplikowane (2 kliknięcia więcej niż zwykła wpłata przez Przelewy24). Jednak pośredniczy w tym moneybookers, więc po pierwsze trzeba mieć tam konto, a po drugie wypłata nie trafi bezpośrednio na konto bankowe, tylko na konto moneybookers. Min wpłata tą metodą to 50 zł, minimalna wypłata to 10 zł. Nie ma ograniczeń co do ilość wypłat. Problemem jest to, że moneybookers pobiera prowizję przy wypłacie na konto bankowe 7-8 zł oraz to, że przed wypłatą trzeba zweryfikować konto.
 
Do góry Bottom