>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - opinie

D 0

duch1988

Użytkownik
Mam pytanie do osób, które miały problemy z wypłatami z tego bukmachera. O jakich większych sumach mówicie? Mam do wypłaty &quot;pare groszy&quot; i nie wiem czy już moge zaczynac sie bac :/
 
N 3

nyguss

Użytkownik
Ja ze 100 w 3 ni uzyskalem 1200 i nanastepny dzien gdy chcialem sie zalogowac konto bylo zablokowane a pani na live mi powiedziala ze sam zglosilem blokade na liveczacie
 
damage19 0

damage19

Użytkownik
znajomy mi opowiadał że jak się często i dużo wygrywa to zakładają limity na stawki...prawda, chciałbym tam wpłacić ale nie wiem czy warto...jak jest z tymi limitami? ;&gt;
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
To zależy od stawkowania i wysokości kursów. Ja grałem ze 2 miesiące kwotami rzedu 1-4 k na live. dorabiając się 25 k w okresie 2 tygdni, limity zaczęli nakładać łagodnie. najpierw do 3 k pozniej do 2 na pojedynczy kupon. Później szczęście nie sprzyjało i poprzegrywałem i wróciło do normy.
Czasem warto porozmawiać na czacie lub wysłać do nich e-maila z prośba o zniesienie limitów ( polecam szczególnie angielski support ).
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Obrót jeden raz wpłatą, dopisanie bonusu a potem kolejny obórt wpłatą i bonusem.
Wszystko jest w zasadach.
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Czy można w ogóle wykluczyć weryfikacji listowną i innego tego typu kontakt? Chodzi mi o to czy da się korzystać z oferty tej firmy bez żadnych listów?
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
Taka ciekawostka - dzisiaj chciałem obstawić Tour de Pologne, a tu zonk! Limit 4,5 PLN!!! (słownie: cztery i pół złotego). Miał ktoś mniejszy:grin::grin:?? To się pytam, po co ta oferta w ogóle?
 
K 0

kubus28a

Użytkownik
dzisiaj obstawiłem na zywo zwycięstwo piasta gliwice po kursie 3.60 a po zakonczeniu meczu policzyli mi po kursie 1.90 stawka 2000 zł
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
dzisiaj obstawiłem na zywo zwycięstwo piasta gliwice po kursie 3.60 a po zakonczeniu meczu policzyli mi po kursie 1.90 stawka 2000 zł
Wszystko zależy od tego kiedy postawiłeś. Jak mniemam mogło to bc po tym jak gola strzelił Piast, lecz nie uwzględnił tego bukmacher?
Choć i w tym wypadku zazwyczaj następuje zwrot a nie zmiana kursu.
Opisz dokładnie całą sytuację.
Może po prostu śpieszyłeś się na tyle, że nie zauważyłeś, że kurs już uległ zmianie? Czasem tak jest, że w ofercie wisi jeszcze wysoki kurs a po kliknięciu w niego, okazuje się sporo niższy (widać to przy zawieraniu zakładu)
 
K 0

kubus28a

Użytkownik
było 0:0 wiec odstawiłem 2000 na piasta po kursie 3.60 i tak mi zaliczyli po meczu napisali mi ze Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. AT15215193F postawionym po kursie 3.60 na Piast Gliwice (Wynik końcowy Piast Gliwice v GKS Katowice). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.90. Czas zakładu: 06/08/2010 19:22:26
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Pierwszy gol był w 25&#39; więc musiałeś zawrzeć zakład wcześniej, kurs przed meczem wynosił 1.80 lub w okolicach. Nawet jakbyś stawiał pomiędzy 20-25&#39; to kurs nie mógł w tej fazie meczu tak bardzo podskoczyć - więc jakiś błąd z ich strony.
Ale też nie rozumiem dlaczego policzyli po 1.90 a nie dali zwrotu w takiej sytuacji
Napisz jeszcze kiedy dokładnie postawiłeś, albo wklej screen kuponu
 
K 0

kubus28a

Użytkownik
postawiłem dokładnie o godzinie 06/08/2010 19:22:26 i było 0:0 pózniej GKS strzelił na 0:1 i wszystko było jasne jeszcze o godzinie 21:05 miałem wygraną 5200 a o godzinie 20:07 napisali to &quot;TematInformacja o zmianach w Twoim zakładzie Odsupport-polNr referencyjnyWMS0037902255Wysłane06/08/2010 21:07Witaj Tomasz

Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. AT15215193F postawionym po kursie 3.60 na Piast Gliwice (Wynik końcowy Piast Gliwice v GKS Katowice). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.90.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.

Pozdrawiamy,

Zespół bet365

jeszcze jedno od początku kurs był około 3.25 do 3.60 na piasta gliwice

wszystko by było jasne jak by było 1:1 tylko ze piast strzelił w 90+ i tu jest problem , bo na pewno by mi tego zakładu przy mojej przegranej nie zwrócili co robic w tej sytuacji ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
jeszcze jedno od początku kurs był około 3.25 do 3.60 na piasta gliwice
Jeśli był taki kurs, to najprawdopodobniej mieli zamienione &quot;strony&quot;. GKS był u nich faworytem a to jest nierealne przy wyniku 0:0.
Nie śledziłem meczu, nie wiem jak się kształtowały kursy na live ale byłbym bardzo zaskoczony kursem wyższym niż 2.00 po 20 minutach meczu.
W sumie powinieneś się cieszyć, że wypłacili Ci kasę zamiast anulować zakład.... a to, że przy remisie mógłbyś kasy nie odebrać, jest już zupełnie inną kwestią :-|
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
z czego mam sie ciezyc ??? skoro jestem do tyłu ?? jest ktos kto mi moze pomóc ????
:|
Jak to do tyłu?
Gdyby anulowali byłbyś na 0 a tak masz lekki plus. Wiem, że nie taki jakiego oczekiwałeś...
ale jesteś pewien, że chcesz to ciągnąć?
Myślisz, że mało było takich przypadków? Przecież buki mylą się non stop i co chwile możesz znaleźć gdzieś (szczególnie na live) zamienione kursy na under/over czy, rzadziej ale jednak, zamienionych faworytów spotkania.
Ciesz się, że nie zwrócili Ci kasy bo pewnie w 90% przypadków tak to wygląda.
 
Do góry Bottom