>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

M 0

mikels

Użytkownik
Dziękujemy za wiadomość.


W przypadku singli minimalny kurs to 1,5. W przypadku zakadów akumulowanych
minimum jedna selekcja ma mieć kurs 1,5. Czyli można zagrać tripla 1,01 x
1,01 x 1,5 ponieważ jedna selekcja ma kurs 1,5. Natomiast jak zagra dla
przykadu Pan tripla 1,4 x 1,4 x 1,3 to zakład nie wliczy się do obrotu, pomimo
że łączny kurs jest powyżej 1,5 to ani jedna selekcja tego tripla nie ma
kursu 1,5. Mam nadzieje że te informacje rozwieją wątpliwości.

Na obrócenie bonusem jest 90 dni, jeśli środki nie zostaną obrócone w tym czasie to bonus przepada.



Nigdzie nie ma wzmianki o tym, że depozyt przepada a spytałem się o to w meilu ; ]
Która ci tak niby odpisała? bo jakoś mi się nie chce wierzyc, one nie mają pojęcia co to trypel!! pytałem nie raz i zero wyjaśnie a formułka ze strony.
 
A 13

adiczeks

Użytkownik
Ja dzisiaj chcialem sie dowiedziec co i jak z bonusem gadalem z Agnieszka P.

Nie dosc ze trudno sie dogadac to i byki walila az oczy bolaly &quot;równiesz&quot; :grin:
i jeszcze ze 3x pytala &quot;czy jest cos jeszcze w czym mozemy pomoc&quot; widac ze chciala jak najszybciej zakonczyc rozmowe :grin:

A jak to z tym bonusem jest ze wplace 200 PLN i musze obrocic 1200 PLN ?

Bo dostalem odpowiedz ze 3x depozyt musze obrocic wtedy bonus dostane a potem jeszcze bonus 3x obrocic
 
M 0

mikels

Użytkownik
Rozmawiałem ostatnio z Mariuszem i powiedział, że trzeba obrócic raz depozytem aby można było grac za środki bonusowe, czyli jak ktoś wpłaca 200 zł. to musi zagrac za to 200 zł. ale nie trzeba od razu za całosc, ważne aby łączną kwotę postawic na 200, po kursie jednego meczu 1,5 i HC azjatyckie się nie liczą oraz coś tam jeszcze. Tak zagrałem i środki bonusowe się pojawiły, więc na pewno nie trzeba aż 3 razy obracac depozytem. W tej sytuacji zaufałbym facetowi ????
 
A 0

aleksei

Użytkownik
Odebrałem 15% bonus (taki samy, po rejestracji) latem 2008 roku. Było napisane w regulaminie, że minimalny kurs do obrotu jest 1.5, ale w rzeczywistości liczyły się do obrotu tylko zakłady z kursem co najmniej 2.0.
 
E 0

east-side

Użytkownik
Nie polecam kontaktu na liveczacie. Traktowanie klienta z ich strony przechodzi ludzkie pojęcie, zwłaszcza wtedy gdy pojawi się jakiś problem. Dotyczy to wszystkich ich pracowników: Liliana,Agnieszka,Ewa,Mariusz i ta cała szajka. Rozłączają się w trakcie rozmowy,nie udzielają odpowiedzi,operują ogólnikowymi stwierdzeniami nic nie wyjaśniającymi????. Mam doświadczenie z wieloma bukmacherami ,ale to co się wyprawia na tym liveczacie to jest tragedia.
 
M 0

mikels

Użytkownik
Poziom livechatu jeśli chodzi o wiedzę z zakładów bukmacherskich kolesi najwyższy na rynku, jeszcze się u żadnego buka z takim nie spotkałem, zazwyczaj pracują goście co nie mają pojęcia, ale nie tutaj. Z babami to wiadomo że gorzej. Odnośnie żebrania o bonus to mógłbym stękać bo nie dają chamy, a już różnych metod próbowałem ;)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Nie polecam kontaktu na liveczacie. Traktowanie klienta z ich strony przechodzi ludzkie pojęcie, zwłaszcza wtedy gdy pojawi się jakiś problem. Dotyczy to wszystkich ich pracowników: Liliana,Agnieszka,Ewa,Mariusz i ta cała szajka. Rozłączają się w trakcie rozmowy,nie udzielają odpowiedzi,operują ogólnikowymi stwierdzeniami nic nie wyjaśniającymi????. Mam doświadczenie z wieloma bukmacherami ,ale to co się wyprawia na tym liveczacie to jest tragedia.
Liveczat żałosny, nie polecam.

Jeżeli chodzi o samego buka to bardzo fajny, dużo zakładów, świetne zakłady na live, wiec jak najbardziej TAK.

Co do bonusu to jak grasz często u nich (najlepiej grubo) to dają, chyba w zależności od tego za ile grasz. Wiem,że dają i po 10 zł i po 50 zł... taki bonusik lojalnościowy, oprócz tego głównego, który oferują. ;-)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Z livechata szczerze mówiąc nie korzystałem, ale buk bardzo fajny moim zdaniem. Mają bardzo fajną ofertę na piłkę, dużo z Ameryki Płd. Jeżeli chodzi o kosza to ustalanie sobie linii handi czy under/over to świetna opcja moim zdaniem. Generalnie z mojej strony bardzo duży plus.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Mnie też Ci ludzie na tym livechacie denerwują.
Baby to w ogóle katastrofa. Piszę do jednej jak do dziecka, że miałbym prośbę, zeby wystawili pewne typy na skoki narciarskie H2H, ale ona oczywiście nie rozumie co ja do niej piszę. Mówi, że dostanę odpowiedź na maila, czekam półtorej godziny i nic. W trakcie czekania znów idę na ten livechat i znów trafiam na babę. Myślę, że też nic nie zrozumie, ale ta okazała się bardziej kumata i powiedziała, że dostane odpowiedź za pół godziny. Ok, czekam, czekam już prawie godzinę i nic. Zaraz się zacznę tam kłócić z tymi, jakby ich nie nazwać - chamami.
PS. Suuper, ponad półtorej godziny czekania, by &quot;usłyszeć&quot;, że nie wstawią tych zakładów, o które prosiłem.
A czy jeśli bym zapytał o to samo na angielskim czacie - mogliby wstawić te zakłady, które ja chcę, czy nie ma takiej możliwości?
PS2. Hahaha, półtorej godziny czekałem i nic, ale nagle w minutę dwie odpowiedzi przyszły. No znakomicie!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pisz na czat angielski. Kiedyś jak jeszcze nie było polskiej wersji po rozmowie na czacie angielskim w 15 minut miałem zdarzenie. Głównie &quot;zamawiałem&quot; hokej i kosza.
Teraz też lepiej pisać na angielskim czacie.
Te panie z polskiego supportu to porażka...
 
mr.fantastic 0

mr.fantastic

Użytkownik
Bukmacher w mojej opinii rewelacyjny. Ja jeszcze nigdy nie miałem problemów z dogadaniem się na Czacie sam polecam rozmowy, bo można uzyskać fajne korzyści. Dziś na przykład wpłaciłem 50PLN (nie była to moja pierwsza wpłata) Zapytałem bardzo miłej Pani czy da radę uzyskać bonus za jakieś zasługi. Bez dłuższego czekania dostałem 200PLN. Stan konta 250PLN. Mi się to podoba ???? Ci co nie lubią obracać może nie widzą tu plusa ja natomiast dostrzegam ogromny i bet365 wysuwa się na mojego ulubionego bukmachera. Polecam ????
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Dla mnie Mariusz B. z liveczatu bet365 to &quot;gnojek&quot; bo pytając go jaka jest minimalna wypłata z buka to odpisał ze 400zł a wielokrotnie wypłacałem nizsze kwoty robiąc obrót tygodniowy po 2000-3000 na meczach live....
Ale plus dla buka za to, ze jak sie przegra wieksza kwote odrazu dostajesz od 10 do 50 zł na zakłady, do trzykrotnego obrotu przed wypłata..
 
M 0

mikels

Użytkownik
Fracek ale z ciebie młotek, w pomoc - wypłaty masz informacje że 400 zł to minimalna wypłata jak wpłacasz zwykłym przelewem.
Przez takich młotów na czacie gdy później zagadujemy nic dziwnego że nas jak baranów traktują. Ostatnio pięknie bonusik dostałem, ale trzeba było to odpowiednio rozegrac.
Żebrac o bunus lepiej na angielskim czacie, tak samo jak wystawianie oferty na skoki czy hokej, u polaczków jak ktoś chce się dowiedziec czegoś o zasadach grania to gada z kolesiami bo widac że to gracze, natomiast u anglików takich nie spotkasz, ale anglicy mają inne plusy, pożebrasz u nich o bonus i dostaniesz, a pożebrasz u naszych co wiedzą jak gramy to od razu z kwitkiem nas odprawią.
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Bukmacher w mojej opinii rewelacyjny. Ja jeszcze nigdy nie miałem problemów z dogadaniem się na Czacie sam polecam rozmowy, bo można uzyskać fajne korzyści. Dziś na przykład wpłaciłem 50PLN (nie była to moja pierwsza wpłata) Zapytałem bardzo miłej Pani czy da radę uzyskać bonus za jakieś zasługi. Bez dłuższego czekania dostałem 200PLN. Stan konta 250PLN. Mi się to podoba ???? Ci co nie lubią obracać może nie widzą tu plusa ja natomiast dostrzegam ogromny i bet365 wysuwa się na mojego ulubionego bukmachera. Polecam ????
Tak z ciekawości, bo gram bardzo dużo w b365.
Gdzie zagadałeś i do jakiego obrotu ten bonus dostałeś?
Bo nie chce mi się wierzyć, że tak za friko dali Ci 400% depozytu ????
 
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
Ja niestety od bet365 trzymam się z daleka...jakis czas temu grałem u nich tenisa na live na handi...nie pamietam juz konkretnie kto grał z kim....zagrałem handi +5 gemów na dwójkę.Niestety wygrała 1 w stisunku 6:3,6:4..byłem pewien zwrotu stawki(10zeta), bo wczesniej juz zdarzały mi sie zwroty np. na DNB, wymieniłem z nimi 3 majle a babka chciała mi za wszelka cene wmówic tak jakbym nie grał handi, tylko czysta 2. Dobrze ze starciłem tylko 10 zeta, bo czesto grałem za wieksze kwoty. Złodzieje i tyle.(Słyszałewm ze w przypadku dłuzszego ogrywania ich limituja stawkę,która mozna grać no i *****ja na live to najbardziej powszechne. Pozdrawiam
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Przy handi +5 chciałeś zwrotu :| ?
Bet365 przy zakładach live daje 2 możliwości - stawiać dwu lub trzy-drogowy handicap.
Ty postawiłeś na 3 drogowy (dopuszczający remis) więc Twój zakład był przegrany.
Zanim zaczniesz narzekać na buka przeczytaj chociaż regulamin, żeby wiedzieć, że przegrałeś przez własną głupotę :|

Limity to już zupełnie inna historia... ale jesteś kolejnym użytkownikiem, który pisze &quot;słyszałem, że limitują stawkę&quot;. Widać, limitują tylko tych, którzy wiedzą co stawiają ????
 
Do góry Bottom